Coronavirus: مسیحیان صورت مستند برای عید پاک


اروپا و مسیحیان روبرو هستند عید پاک فوق العاده ای تحت مستند به طور سنتی با بزرگ جماعت جایگزین livestreamed خدمات.

روز جمعه واتیکان خواهد livestream فرانسیس را جشن شور و شوق در کلیسای سنت پیتر و نماز از ایستگاه از صلیب.

پرتغال شده است آمار به عنوان بد به عنوان اسپانیا و ایتالیا توسط coronavirus اما در حال حاضر دستور داد مردم را به ماندن در خانه با پلیس موانع برای کاهش سفر.

لهستان نیز اعمال محدودیت سخت.

پاپ یکشنبه نخل توده صورت گرفت در پشت درهای بسته در سنت پیتر در 5 آوریل با فقط چند نفر حضور می یابند.

لهستان که در آن عید پاک مشخص شده است که معمولا توسط یک غلیان احساسات از ایمان کاتولیک است مرزهای خود را بسته و همچنین مدارس و مغازه ها و رستوران ها و مکانهای تفریحی.

معاون وزیر بهداشت Waldemar Kraska گفت: برخی از محدودیت ها کاسته خواهد بود پس از عید پاک به “به نوبه خود بر اقتصاد کمی” اما او نداد.

‘طبیعت هرگز بخشد’

در مصاحبه با قرص پاپ گفت: بشریت باید قرعه کشی درسهایی از Covid-19 بحران خواستار آن زمان برای آشتی با طبیعت.

“اجازه دهید ما نه فایل آن را دور و بازگشت به جایی که ما بودند. این زمان را تعیین گام به حرکت از استفاده و سوء استفاده از طبیعت به فکر آن,” او گفت:.

وی با ذکر یک عبارت: “خدا همیشه می بخشد و ما را ببخش اما طبیعت هرگز نمی بخشد” و تاسف ویرانگر آتش سوزی در استرالیا و ذوب یخ های قطبی نسبت به گرم شدن کره زمین.

او همچنین محکوم به “نفاق” برخی از سیاستمداران – نام نه – که صحبت در مورد مقابله با این بیماری همه گیر و گرسنگی در جهان “اما چه کسی در این میان تولید سلاح”.

در یک نکته مثبت او ستایش “قدیس که درب بعدی زندگی می کنند” – افرادی مانند پزشکان داوطلب و کاهنان بودند که در خدمت جامعه و برای حفظ جامعه از عملکرد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

توصیف تاثیر بر او شخصا پاپ گفت: او دعا بیشتر و واتیکان کارکنان مشغول به کار بودند در شیفت به تمرین های اجتماعی فاصله. آنها با تکیه بر فن آوری به منظور کاهش جلسات او اضافه شده است.

میلان شهر در کانون بحران در ایتالیا را رسیدن به مسیحیان در عید پاک یکشنبه با عملکرد تنور Andrea Bocelli در آن خالی کلیسای جامع Duomo.

پخش موسیقی مقدس خواهد بود جریان بر روی یوتیوب. Bocelli به نقل از AFP news agency گفت: این امر می تواند “نماز و سپس برای میلان و جهان, در مقابل یک کاملا دردناک و غم انگیز و نگران کننده رویداد”.

بیش از 9000 از 17,669 مرگ و میر در ایتالیا شده اند در لومباردی منطقه شمال با میلان به عنوان پایتخت آن است.

  • در پرتغال, جدید, پست های بازرسی پلیس ناشی صف ترافیک در پل ها در لیسبون و پورتو, دولت, پخش RTP گفت. پرتغال نیز بسته شد و فرودگاه و ممنوع تمام پروازهای تجاری تا نیمه شب روز دوشنبه
  • یونان مانند دیگر عمدتا مسیحی ارتدکس کشور ندارد و در جشن عید پاک تا 19 آوریل, اما آن را در حال حاضر کنترل دقیق در محل مجموعه به ادامه تا 27 آوریل. پلیس در حال بررسی مسافران که در حال حاضر به حمل بازده مالیات بر درآمد صدور گواهینامه است که اقامت دائم خود را است مورد نظر خود را به مقصد Ekathimerini سایت گزارش
  • در روسیه و کلیسای ارتدوکس خواست نمازگزاران به دعا در خانه. “جشن رستاخیز جشن پیروزی بر مرگ” گفت: شهری Ilarion ارشد روحانی. “ما قطعا باید جشن عید پاک حتی اگر آن ممکن نخواهد بود برای رفتن به کلیسا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de