نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد که بسته شدن از کانادا مرزها در یک کنفرانس خبری دوشنبه. آمریکایی ها معاف از بسته شدن و اجازه خواهد داشت به این کشور همراه با شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم. تجارت و بازرگانی در حال انتظار نمی رود به شود در این زمان است.

استثنا نیز انتظار می رود با توجه به دیپلمات های خدمه پرواز و فوری خانواده ها از شهروندان کانادا.

“من می دانم که این اخبار را جرقه نگرانی در میان کانادایی ها به سفر خارج از کشور” ترودو گفت. “من می خواهم به شما اطمینان دهم که ما دولت را ترک خواهد کرد شما پشتیبانی نمی شود. به کمک بدون علامت کانادایی بازگشت به خانه دولت ما خواهد شد راه اندازی یک برنامه پشتیبانی برای افرادی که نیاز به در یک هواپیما. کانادا مسافران خواهد بود قادر به دریافت کمک های مالی برای کمک به آنها را با هزینه های بازگشت به خانه و یا به طور موقت پوشش نیازهای اولیه خود را در حالی که آنها صبر کنید برای بازگشت به کانادا است.”

“از همان ابتدا, کانادا پاسخ شده است بر اساس آخرین فیلم های موجود برای علم و مشاوره از ما در سطح جهانی بهداشت حرفه ای” ترودو ادامه داد. “اعلام امروز متفاوت است. این اقدامات کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند.”

“اجازه بدهید من روشن” ترودو افزود کارگردانی نظرات خود را به کانادایی ها در سراسر جهان است. “اگر شما در خارج از کشور آن است که زمان را برای شما به خانه می آیند.”

نیوزویک رسیده به ترودو نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

justin trudeau
نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد در روز دوشنبه است که کانادا مرزهای خواهد بود بسته به همه اما کانادایی ها و آمریکایی ها با توجه به گسترش coronavirus.
توماس Kienzle/خبرگزاری فرانسه/گتی

ترودو همچنین توصیه کانادایی در برابر رفتن به عمومی و در خانه بمانند.

“این یک تنظیم برای همه ما” ترودو گفت. “ما می دانیم که ماندن در منزل است که گام مهمی برای محافظت از جامعه و هر یک از دیگر. همه ما باید آن را انجام دهد.”

افرادی که فقط در کانادا توصیه به باقی می ماند در قرنطینه به مدت 14 روز. علاوه بر این بیشتر از افسران آژانس خدمات مرزی کانادا خواهد بود مستقر در این کشور را نقطه ورود به منظور افزایش و احتمالا افزایش coronavirus غربالگری از افراد به دنبال ورود به کشور است.

دولت کانادا نیز ارائه خواهد شد در مجموع 10 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کار در کانادا نهفته coronavirus. “این یک ابزار است که قبل از کار در شرایط دشوار است و ما با اعتماد به نفس آن است که رفتن به کار دوباره” ترودو گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که دولت او ساخته شده است یک تصمیم گیری در مورد بسته شدن مرز ایالات متحده با کانادا اما آن در نظر گرفته شده است.

“ما در مورد آن فکر می کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر ما مجبور به انجام آن خواهد شد که خوب است. ما باید بسیار قوی اورژانس قدرت وقتی که می آید به چیزی شبیه به این هر دو در جنوب و شمال مرزهای ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهای مختلف اما خواهیم دید. در حال حاضر ما تصمیم به انجام این کار است.”

کانادا گزارش شده است چهار مرگ و میر منتسب به کروناویروس با 406 موارد عفونت را تایید کرد. از موارد گزارش شده 11 نفر بهبود یافته اند.

با توجه به داده های اخیر وجود داشته است 4,411 موارد کروناویروس در آمریکا با 74 افراد گزارش را به عنوان به طور کامل بهبود یافتند. اما 77 نفر در آمریکا در اثر عوارض ناشی از کوروناویروس.

Coronavirus COVID-19 United States Statista
گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im