پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Coronavirus شیوع شده است برچسب یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

که رئیس Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: تعداد موارد خارج از چین افزایش یافته بود 13 برابر بیش از دو هفته گذشته.

او گفت که او “عمیقا نگران” توسط “هشدار دهنده سطح انفعال” بیش ویروس.

یک بیماری همه گیر است که یک بیماری است که در حال گسترش در کشورهای مختلف در سراسر جهان در همان زمان.

اما Dr Tedros گفت که تماس با شیوع یک بیماری همه گیر نیست منظورم این بود که تغییر آن مشاوره در مورد آنچه که در کشور باید انجام دهد.

  • جزئیات آخرین coronavirus اینجا

وی از دولت برای تغییر این دوره از شیوع مصرف “فوری و اقدام تهاجمی”.

“کشورهای مختلف نشان داده اند که این ویروس می تواند به سرکوب و کنترل,” او گفت:.

“چالش برای بسیاری از کشورها که در حال حاضر در برخورد با خوشه های بزرگ و یا جامعه انتقال است که آیا آنها می توانند انجام همان – این که آیا آنها خواهد شد.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت تا به حال به “اعتصاب تعادل خوب بین حفاظت از سلامت به حداقل رساندن اختلال و احترام به حقوق بشر”.

“ما در این با هم به انجام کارهای درست با آرامش و حفاظت از شهروندان جهان است. شدنی است,” او گفت:.

قبلا آلمان آنگلا مرکل هشدار داد که 70% از جمعیت کشور – برخی از 58 میلیون نفر – می تواند قرارداد coronavirus.

او گفت: از آنجا که وجود دارد هیچ درمان شناخته شده تمرکز می گیرند در کاهش گسترش ویروس. “این در مورد زمان برنده شدن” او گفت:.

برخی از آلمانی virologists اختلاف رقم بالا. سابق دولت فدرال مشاور در کنترل بیماری پروفسور الکساندر Kekulé گفت: رسانه های آلمان او را دیدم بدترین سناریو مورد از 40,000 موارد است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ایتالیا که در آن وجود دارد بیش از 12000 مورد تأیید نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرده است که بسته شدن مدارس و ورزشگاه و موزه ها و کاباره ها و مکان های دیگر در سراسر کشور.

در چهارشنبه, ایتالیایی, مقامات بهداشت گفت: مرگ و میر وجود دارد افزایش یافته است به 827 از 631. نزدیک به 900 نفر با این ویروس در ایتالیا شد و در بخش مراقبت های ویژه این که در شرایط اضطراری به سر مایکل رایان گفت.

دکتر رایان گفت که وضعیت در ایران – که در آن وجود دارد 354 مرگ و میر در میان 9,000 موارد – بود “بسیار جدی”. که فرستاده بود 40,000 تست کیت به ایران اما هنوز هم وجود دارد یک کمبود مصنوعی و اکسیژن است.

“ایران و ایتالیا رنج می برند در حال حاضر, اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد بود که در وضعیت بسیار به زودی,” او گفت:.

چه چیز دیگری اتفاق می افتد ؟

در غرب ایالات متحده, واشنگتن, وزارت امور خارجه است ممنوعیت برخی از اجتماعات بزرگ در برخی از مناطق و گفت: همه مدارس به آماده شدن برای امکان تعطیلی در روزهای آینده. فرماندار سیاتل پادشاه شهرستان گفت: انتظار جدی شیوع کروناویروس در عرض چند هفته.

در شرق ایالات متحده, New York فرماندار اعلام کرد که نیروهای نظامی خواهد بود و فرستاده به نیو راشل در تلاش برای جلوگیری از شیوع این ویروس به عنوان تعداد کل ما موارد گذشت 1,000 روز چهارشنبه.

یک مایل (1.6 کیلومتر) منطقه مهار شد و در نیروی در اطراف شهر در شمال منهتن. برخی از افراد شده اند قرنطینه.

تعدادی از کشورها تحمیل کرده اند فراگیر محدودیت های مسافرتی. هند به حالت تعلیق در اکثر ویزا برای خارجی ها تا 15 آوریل. گواتمالا است ممنوع کردن شهروندان اروپایی از ورود از پنج شنبه.

موسیقی, جشنواره ها و دیگر رویدادهای مهم در ایالات متحده از جمله جشنواره Coachella در کالیفرنیا شده است لغو و یا به تعویق افتاد. E3 بازی نشان می دهد مجموعه ای برای لس آنجلس در ماه ژوئن است که در میان کسانی که لغو شد.

هزاران پرواز لغو شده اند در سراسر جهان به عنوان هواپیمایی برای مقابله با رکود در تقاضا.

انگلستان سلامت وزیر نادین Dorries گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و خود منزوی در خانه.

چندین کشور از جمله سوئد و بلغارستان به عنوان به خوبی به عنوان جمهوری ایرلند – ثبت شده خود را اول مرگ و میر در حالی که تعداد موارد تایید شده در قطر شروع به پریدن کرد از 24 تا 262.

چین – که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است دیده می شود در مجموع 80,754 مورد تأیید و 3,136 مرگ و میر. اما آن را به ثبت رساند کمترین تعداد از عفونت های جدید, فقط 19 روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im