Coronavirus حقوق مصرف کننده: ادعای بازپرداخت برای لغو کنسرت, رویدادهای ورزشی و جشنواره

تلگراف | No comments

دولت و سلامت سازمان در سراسر جهان به لغو کنسرت, رویدادهای ورزشی و جشنواره ها در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

بسیاری از کشورهای اروپایی اعلام کرده اند سخت ممنوعیت تجمعات مردم است. بوریس جانسون قرار است کل کشور در سخت مستند با اعضای عمومی تنها مجاز به ترک خانه های خود دلایل خاص.

یک لیست طولانی از رویدادهای ورزشی نامیده شده است ، مسابقات قهرمانی اروپا یورو 2020 به تعویق افتاده است تا در تابستان آینده چند لامپ در شش کشور لغو شده اند, به عنوان اولین مسابقه فرمول 1 در تقویم استرالیا جایزه بزرگ.

در صحنه موسیقی های غول پیکر, جشنواره, از جمله Glastonbury, Coachella و BBC Radio 1’s Big Weekend شده اند axed این سال است. برگزارکنندگان یوروویژن همچنین اعلام کرده اند نشان می دهد نمی توان پیش رفتن در این بهار.

2020 المپیک و پارالمپیک خواهد بود به تعویق افتاد برای یک سال با توجه به همه گیر.

آیا بلیط-دارندگان?

شما به بازپرداخت اگر سازمانده لغو حرکت یا reschedules این رویداد به عنوان طولانی به عنوان شما خرید بلیط از یک فروشنده رسمی با توجه به شهروندان مشاوره. این رویداد سازمانده باید به شما بگویم که چه مراحلی را برای دریافت بازپرداخت خود را.

شما بعید به دریافت پول خود را اگر شما خرید بلیط خود را از فروش و یا ثانویه, فروش بلیط, سایت خصوصی فروشنده و یا یک فن به فن سایت. برخی از وب سایت های مانند StubHub در حال ارائه خریداران هزینه کامل اگر یک رویداد لغو شده است.

شما مجاز به بازپرداخت اگر این رویداد است که هنوز هم در حال اجرا و شما تصمیم به رفتن یا متوجه است که شما نمی توانید وجود دارد دیگر.

بلیط-دارندگان می توانند انتظار برای دریافت ارزش اسمی بلیط برگشت اما از آن است که به احتمال زیاد آنها را دریافت بازپرداخت هزینه رزرو و یا هزینه کارت مشاوره شهروندان گفت.


سالی Jaques از وب سایت مقایسه قیمت GoCompare گفت که اگر این مراسم لغو شده است توسط سازمانده شانس شما مسترد خواهد شد به صورت خودکار.

“این مهم است که به نگه داشتن در تماس نزدیک با برگزارکنندگان رویداد – بنابراین مطمئن شوید که شما خواندن هر ایمیل از آنها در بررسی خود به حساب های رسانه های اجتماعی, و اگر در شک آنها تماس بگیرید.”

اگر که کار نمی کند, شما می توانید بررسی کنید اگر شما می توانید پول خود را از کارت خود را, شرکت, او گفت:.

برای کسانی که خریداری بلیط های خود با استفاده از یک کارت اعتباری آنها ممکن است قادر به ادعا می کنند در بخش 75 از قانون اعتبار مصرف کننده خانم Jaques اضافه شده است. بخش یک عمل حقوقی است که محافظت از شما در زمانی که شما صرف بر روی کارت اعتباری خود را, اما ارزش این بلیط باید بیش از £100 و می تواند تا 30000 پوند برای یک ادعا می شود ساخته شده است.

اما شما نمی خواهد بود قادر به ادعا می کنند و در این راه اگر شما خریداری بلیط از طریق سایت های شخص ثالث مانند eBay و یا درخواست نمایندگی فروش و یا اگر شما دارنده کارت اضافی با توجه به GoCompare.

“در کوتاه مدت وجود دارد گزینه های در دسترس شما اگر این مراسم لغو شده است. در حال حاضر اگر فقط به دنبال مشاوره از برگزارکنندگان به علاوه هر دولت توصیه های مربوط به سفر” او گفت:.

اگر شما رزرو با یک کارت بدهکاری سلمان Haqqi, امور مالی شخصی متخصص در پول است.co.انگلستان و گفت: شما ممکن است قادر به ادعا می کنند با استفاده از Chargeback طرح. این مردم یک فرصت برای گرفتن پول خود را از بانک خود اگر یک سرویس شده است ارائه شده است.

آقای Haqqi گفت: “شما باید به عنوان بازپرداخت را انجام دهید. شرکت شما خریداری بلیط خود را از هم می تواند به شما ارائه بازپرداخت و یا گزینه یک بلیط برای یک موکول تاریخ.”

کسانی که با داشتن مشکل گرفتن خود را بازپرداخت می توانید بررسی کنید اگر بلیط فروشنده یک عضو از جامعه بلیط عوامل و خرده فروشان (ستاره). اعضا باید مسترد اگر این مراسم لغو شده است و این سازمان موافقت کرده است به بازپرداخت. اگر آنها حاضر شما می توانید با استفاده از ستاره شکایت روش با توجه به شهروندان مشاوره.

اگر شما مجبور به لغو یک سفر که در آن یک رویداد شما برنامه ریزی در حضور است که به نام آن بعید است که به شما خواهد شد تحت پوشش سفر بیمه گفت: Stuart لوید, سفر, کارشناس بیمه در کلمبوس مستقیم.

آقای لوید گفت: “این رویکرد بعید است به گونه های مختلف که در آن وقایع هستند که به نام خاموش با توجه به تلاش برای محدود کردن گسترش Covid-19.

“بنابراین مگر اینکه سفر خود را بیمه سیاست به طور خاص فراهم می کند پوشش برای رویداد لغو سفر خود را بیمه بعید است به قبول ادعای هر گونه ضرر و زیان مگر اینکه این رویداد با توجه به محل در یک کشور آن است که وزارت خارجه بریتانیا توصیه می کند در برابر رفت و آمد به و سیاست را فراهم می کند پوشش در برابر لغو و به همین دلیل.”

Jan کارتن از شهروندان توصیه کرد به نگه داشتن چک کردن اطلاعات رسمی از فروشنده و یا سازمان برای اطمینان از شما تا به تاریخ.

Ms کارتن همچنین هشدار داد که مردم باید در مواظب برای scammers. “اگر رویداد خود را لغو شده است و مردم و یا شرکت های ارائه خدمات خود را به تلاش برای بازیابی پول از طرف شما مطمئن شوید که شما به دنبال نشانه هایی از یک پتانسیل کلاهبرداری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>