Coronavirus همچنان به گسترش به عنوان بیماری جغجغه اقتصاد جهانی

سی بی اس آمریکا | No comments

سازمان بهداشت جهانی می گوید خطر جدید کروناویروس در حال گسترش در سراسر جهان است در حال حاضر “بسیار بالا است.” موارد جدیدی از این بیماری آن علل COVID-19 در ادامه به ظهور در سطح جهانی.

یک شبه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: آن آگاه است از چهار جدید “presumptive موارد مثبت” از COVID-19 در ایالات متحده است. چهار بیماران آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید با استفاده از CDC-طراحی و توسعه rRT-PCR آن گفت.

“آنها در نظر گرفته presumptive مثبت مورد انتظار CDC تاييدی تست” CDC گفت. “با این حال CDC و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی در حال اقدام بهداشت عمومی تحقیقات و فعالیت های پاسخ که اگر این موارد تایید شده.”

با توجه به CDC چهار موارد مشکوک هستند در:

  • کالیفرنیا اعلام کرد که یک دوم ممکن است نمونه ای از جامعه گسترش تعریف شده به عنوان گسترش یک بیماری که عفونت منبع ناشناخته است.
  • اورگان اعلام کرد که خود را برای اولین بار ممکن است نمونه ای از جامعه گسترش یافته است.
  • واشنگتن اعلام کرد که دو presumptive موارد – که به احتمال زیاد مربوط به سفر و یکی که مارکس دولت را برای اولین بار ممکن است نمونه ای از جامعه گسترش یافته است.

در صورت تایید این چهار مورد را در میان تعداد انگشت شماری از دیگر موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 85,000 موارد در سطح جهانی – بسیاری از آنها در چین که در آن ویروس نشات گرفته و بیش از 2900 مرگ و میر. به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس آن را همچنان به قرار دادن میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده آمریکا در لبه و سر و صدا به بازار.

SKOREA-China-health-virus
پزشکی اعضای پوشیدن دنده محافظ نمونه برداری از یک راننده مشکوک به علائم COVID-19 coronavirus در یک “درایو-از طریق” ویروس مرکز آزمون در Goyang شمال سئول در فوریه 29, 2020. JUNG YEON-JE/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>