Coronavirus می تواند ایالات متحده کمبود دارو

مواج شیوع کروناویروس که تعطیل کرده است کارفرمایان و فلج کسب و کار در چین به زودی می تواند محدود تولید مواد هسته ای برای بحرانی دارو و محصولات پزشکی به فروش می رسد هزاران مایل دور در ایالات متحده آمریکا

محدودیت در سفر به و از چین مجبور سازمان غذا و داروی آمریکا برای به تعویق انداختن بازرسی از کارخانه های چینی. این تاخیر می تواند تداخل با چین توانایی برای ادامه تهیه ایالات متحده با مواد فعال دارویی به آنتی بیوتیک ها و سایر داروهای مورد استفاده برای درمان بیماری های جدی از جمله سل ،

“وجود دارد مقدار زیادی از تکیه بر چین برای آنتی بیوتیک و من نگران آن با اطمینان گفت:” سابق FDA انطباق اجرایی استیون لین که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت مشاوره ای. “بدترین سناریو این است که چین شروع به بستن تمام پورت های آن. این بدان معناست که بیشتر ترافیک هوایی, قایق یا قطار در حال بیرون رفتن و مواد اولیه نمی تواند خارج از این کشور است.”

در خطر خاص در حال اجرا است ایالات متحده عرضه آنتی بیوتیک ها مانند آموکسی داکسی سایکلین, پنی سیلین و کلیدی دیگر مواد مخدر با کارشناسان اشاره کرد که 90 درصد از اجزای اصلی منابع هستند در چین است.

تقاضا برای بی حسی اپی نفرین و پروپوفول به عنوان به خوبی به عنوان مسکن درد فنتانیل نیز افزایش می یابد در بیمارستان در چین که در حال درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. خود را عرضه محدود است و چین می تواند شروع به انباشت پزشکی تشکیل دهنده برای درمان شهروندان خود برخی از کارشناسان هشدار می دهند.

کشورهای مختلف دیدن تیز سنبله در coronavirus موارد

پزشکی نویسنده رزماری گیبسون نویسنده “چین Rx” که برجسته ایالات متحده را از وابستگی به چین برای دارو به مدت طولانی حمایت برای بازسازی داخلی دارو قابلیت تولید برای حفاظت از آمریکا مخل رویداد مانند شیوع کروناویروس.

“ما باید یک زن و شوهر از طوفان که در حال برخورد. بخش های بزرگی از چین در حال قفل شده است. مردم در حال رفتن به محل کار. آنها نمی ساخت داروهای ضروری و حتی اگر آنها ساخته شده, حمل و نقل, راه های مسدود شده,” او گفت: CBS MoneyWatch.

گیبسون گفت او نگران چین می تواند آغاز ملی شدن داروهای که در غیر این صورت صادر می شود به ایالات متحده و کشورهای دیگر است. “هر چه عرضه داروهای ضروری چین است که نیاز به مراقبت از مردم که رنج می برند. این بدان معنی است که ما در ایالات متحده در حال رفتن به باید تا آنجا که ما فکر میکردیم. آن را بسیار ترسناک است,” او گفت:.

FDA انتظار اختلال در زنجیره تامین

FDA در هفته گذشته گفت: آن را در حال حاضر انتظار دارد که این بیماری کشنده رسما به نام Covid-19 به علت “احتمالی برای عرضه و یا کمبود بحرانی محصولات پزشکی در آمریکا”

“ما کاملا آگاه است که شیوع این بیماری به احتمال زیاد تاثیر پزشکی محصول زنجیره تامین” FDA گفت: در آزادی مطبوعات.

FDA دارای یک لیست از 150 نسخه داروهای مخدر در مواجهه با کمبود خطرات Axios گزارش بیش از آخر هفته با استناد به منابع آشنا با چنین یک لیست.

آژانس نمی رئوس مطالب است که مواد مخدر و یا محصولات پزشکی می تواند ضربه اما تقریبا هیچ صنعت با عملیات تولید در چین است عایق از اثرات coronavirus. این بیماری آلوده شده است بیش از 75 ، 000 نفر کشته و بیش از 2,200.

در ضمن بسیاری از شرکت های ایالات متحده با کارخانه ها در چین در حال تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی کارگران به کارکنان خطوط تولید با توجه به اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای. مهمترین آنها: اپل که هفته گذشته گزارش آن را از دست آن درآمد هدف برای سه ماهه جاری با توجه به کروناویروس مرتبط با فروشگاه تعطیلی و کاهش ظرفیت تولید در چین است.

سازمان بهداشت جهانی هشدار پنجره برای توقف coronavirus بیماری همه گیر در حال کم شدن است

مواد مخدر شرکت هنوز گزارش coronavirus مربوط به تامین کمبودهای اما کارشناسان می گویند که آنها در افق هستند. “این قطعا یک وقت برای ترس از, اما ما می توانید شروع به دیدن کمبود” لین گفت.

شرکت های چینی نیز تولید متعدد مورد تایید FDA پزشکی تامین قطعات از جمله قطعات صترلزرس برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون, MRI, ماشین آلات, کاتتر, ایمپلنت های دندانی ،

Medtronics یک دوبلین مبتنی بر فن آوری پزشکی شرکت است که باعث می شود همه چیز از پمپ انسولین به عروق کرونر استنت در این هفته گفت: آن را به یک ضربه از تاخیر در کارخانه دوباره دهانه به دلیل coronavirus.

“با توجه به سیالیت از این وضعیت مدت و میزان تاثیر آنها دشوار است برای تعیین کمیت در این زمان” Medtronics اجرایی Omar Ishrak گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

با تکیه بر چین

ایالات متحده تا حدی متکی به چین برای مواد خام است که به برخی از 370 مواد مخدر است که در حال فروخته شده در ایالات متحده و تلقی “ضروری” توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO). تنها 21 درصد از کارخانه های تولیدی که مواد تشکیل دهنده برای کسانی که مواد مخدر واقع شده در ایالات متحده آمریکا — 15 ٪ در چین واقع شده و 64 درصد آنها در کشورهای دیگر است.

سه نفر از کسانی که 370 مواد مخدر تکیه بر مواد فعال دارویی است که تنها تولید شده در چین. آنها عبارتند از: کاپرومایسین و استرپتومايسين هر دو مورد استفاده در درمان مايکوباکتريوم توبرکلوزيس; سولفادیازین مورد استفاده برای درمان chancroid یک بیماری مقاربتی; و تراخم یک عفونت باکتریایی چشم است.

Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و مقامات بهداشتی آماده سازی برای پخش در صفحه اصلی

شرکت داروسازی Akorn که باعث می شود Capastat سولفات یک نسخه از کاپرومایسین کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد نگرانی است که ایالات متحده می تواند اجرا پایین در برخی از چینی ساخته شده مواد مخدر.

چندین پیشرو شرکت های دارویی گفت: آنها پادمان در محل اگر تامین مواد مخدر قطعات اجرا پایین:

  • روشه CBS گفت: MoneyWatch آن منابع یک ماده فعال دارویی از چین که آن را در عرضه و همچنین می توانید منبع از محل دیگری است. “ما تولید جهانی شبکه قوی قصد دارد برای مقابله با تاثیر بالقوه سلامت در بحران و به طور فعال در ارزیابی و نظارت بر این وضعیت” یک روشه سخنگوی گفت.
  • مرک گفت: این ارزیابی پتانسیل کمبود عرضه است و می تواند تجربه زنجیره عرضه اختلال باید شیوع همچنان به گسترش: “وضعیت مایع است اما در این مرحله ما نیست و پیش بینی اثرات به ما زنجیره تامین مگر اینکه اختلال با توجه به Covid-19 شیوع پایدار است در طول چند ماه آینده” شرکت در بیانیه ای گفت به CBS MoneyWatch.
  • چند دیگر بالا داروسازان از جمله بایر Johnson & Johnson و فایزر گفت: صنعت, سایت خبری شدید داروسازی که آنها آماده هستند و باید از آنها در صورت کمبود عرضه.
     
  • آلن گلدبرگ سخنگوی انجمن در دسترس داروهای گروه تجارت به نمایندگی از generic تولید کنندگان مواد مخدر گفت که هر دو نام تجاری و ژنریک داروسازان قرار دارد که مسئولیت رسیدگی به یک پتانسیل زنجیره عرضه اختلال.

FDA در هفته گذشته گفت: این کار با داروسازان به منظور بررسی عرضه و نگرانی است. “ما در حال انتظار برای مبارزه با مواد مخدر و تولید کنندگان دستگاه به گزارش کمبود به ما — ما فعالانه رسیدن به تولید کنندگان به عنوان بخشی از ما هوشیار و رو به جلو متمایل رویکرد به شناسایی پتانسیل اختلال یا کمبود” آژانس گفت.

Coronavirus مؤثر بر اقتصاد و کسب و کار در سراسر جهان

اما بزرگ است تیک تاک با وجود شرکت های دارویی گزارش منابع کافی از مواد تشکیل دهنده ، برخی از فلات قاره تولید کنندگان — شرکت در هند در ایالات متحده و اروپا — که به پایان رسید مواد مخدر با استفاده از هسته مواد شیمیایی از چین می تواند اجرا از مواد تشکیل دهنده فعال می آیند مارس مگر اینکه منابع خود را پر هستند.

“آنها قطعا باید موجودی اما آن را خطرناک” گیبسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im