Coronavirus می تواند آلوده ‘بسیاری از میلیون ها نفر” اگر آمریکا از خود راضی در آن پاسخ امریکا بالای بیماری های عفونی متخصص می گوید

نیوزویک | No comments

تعداد زیادی از مردم که مبتلا به کروناویروس جدید به طور کامل وابسته به آمریکا در پاسخ به شیوع به گفته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“اگر ما راضی و آیا واقعا مهاجم مهار و کاهش تعداد می تواند راه رفتن و درگیر در بسیاری از میلیون ها نفر” Fauci گفت: اعضای مجلس نظارت و اصلاحات کمیته در روز چهارشنبه.

بیش از 1000 نفر در 38 ایالت آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 و 29 نفر کشته شده اند, با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در حال حاضر که چند متحده در حال تجربه جامعه انتقال ویروس از طریق مقامات در حال اجرای اقدامات برای کاهش تعاملات انسانی از جمله خاموش کردن اجتماعات بزرگ و بسته شدن مدارس.

در مقیاس بزرگ coronavirus شیوع بیماری های رخ داده در ایتالیا, چین, کره جنوبی و ایران, اما Fauci گفت که خیلی زود به پیش بینی آنچه که رخ می دهد در ایالات متحده است. هنگامی که تحت فشار قرار دادند برای تعدادی از موارد او انتظار برای دیدن Fauci گفته نماینده گلن Grothman ویسکانسین است که او نمی تواند ارائه “واقع بینانه شماره” بدون مقاطعه در پاسخ.

بدون توجهی پاسخ هماهنگ تعدادی از موارد می تواند به موشک وار رفتن اما اگر اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از شیوع “ما می تواند آن را صاف,” او گفت:.

“این است که کاملا وابسته به چگونه ما پاسخ به آن” Fauci رفت. “وجود دارد بدون تعداد در پاسخ به سوال شما تا زمانی که ما بر آن عمل است.”

coronavirus millions fauci infected us response mitigation
Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در مارس 11 در طول یک خانه نظارت و اصلاحات جلسه کمیته ملی آمادگی و دولت در واکنش به شیوع کروناویروس. اگر آمریکا پاسخ نمی دهند به شدت او گفت: بسیاری از میلیون ها نفر می تواند آلوده.
اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی

“مسطح” منحنی اشاره به نیاز به سرعت ویروس’ گسترش در نتیجه دادن بازیکنان کلیدی مانند سیستم مراقبت های بهداشتی مدارس و پزشکی تولید کنندگان وقت برای پاسخ. هنگامی که به تصویر کشیده شده در یک گرافیک, موارد نشان داده شده در صعودی منحنی و افقی خط خال خال در سراسر منحنی نشان می دهد که در آن موارد باید برای جلوگیری از overtaxing منابع است.

امریکا را کاهش استراتژی متمرکز شده است در حفاظت از دو گروه اصلی می باشد: مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های حیاتی حقوقی واجد شرایط و آسیب پذیر ترین جمعیت. دستیابی به این اهداف با توجه به Fauci نیاز به یک “همه دست به دست در عرشه” رویکرد مربوط به افراد و کسب و کار و دولت ها در هر سطح و کل جوامع است.

یکی از مهم ترین راه حل برای توقف شیوع این است که محدود کردن تعاملات انسانی و گروه بزرگ از مردم در یک منطقه که شناخته شده است به پرورش و گسترش یک ویروس است. بر این اساس, همایش, جشنواره های موسیقی, تجمعات مذهبی و رویدادهای ورزشی مانند آیوی لیگ بسکتبال مسابقات لغو شده است. و اگر بهداشت عمومی مقامات مسئول NBA مردم نمی تواند در مخاطبان برای بازی.

“ما توصیه می کنم که وجود دارد نمی توان جمعیت های بزرگ” Fauci گفت. “در صورتی که به معنی نداشتن مردم در مخاطب هنگامی که در NBA بازی می کند پس از آن می شود.”

در ایتالیا که در آن کل ملت است که تحت قرنطینه اقدامات رویدادهای ورزشی ندارد و مخاطبان است که یکی از مراحل مقامات گرفته اند. همه بازی ها تا آوریل 3 می تواند همچنان به عنوان برنامه ریزی شده اما آنها می توان بدون طرفداران در حضور.

NBA LeBron James ستاره در ابتدا رد این ایده از بازی کردن بازی ها بدون فن. روز سه شنبه او توضیح داد که او خواهد بود نا امید به بازی به خالی آرنا اما هنوز به دادگاه اگر افرادی که در حال نگه داشتن زبانه ها در این وضعیت احساس می کنید که بهترین روش عمل.

اگر چه خطر به عموم مردم کم است Fauci تاکید کرد که هر کس نیاز به فعال در کاهش ویروس’ گسترش صرف نظر از اینکه دولت شما در زندگی است موارد است.

“اگر ما صبر کنید تا زمانی که ما در بسیاری از موارد ما خواهد بود چند هفته پشت,” او گفت:. “ما باید به تغییر رفتار ما. ما باید به اصل فرض کنیم ما در حال رفتن به ضربه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>