جدید کروناویروس می توانید زنده ماندن در هوا برای حدود سه ساعت و در برخی از سطوح به عنوان سه روز یک مطالعه جدید نشان داده است.

در یک مقاله منتشر شده در این هفته دانشمندان آمریکایی گفت که برنامه انتقال بود “قابل قبول” را به عنوان ویروس می تواند باقی می ماند مناسب برای چندین ساعت در هوا.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که بیماری ذرات می تواند زندگی می کنند به مدت چهار ساعت در مس 24 ساعت روی مقوا و دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

این یافته های اولیه ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا این ویروس اثبات است خیلی سخت باشد.

برای ماه بسیاری از کارشناسان گفته اند که گسترش سریع این بیماری شناخته شده به عنوان Covid-19 است نشان دهنده یک ویروس است که بسیار مسری مبتلا.

Coronavirus گسترش به بیش از 115 کشور و بیش از آلوده 126,000 مردم از آن برای اولین بار پدید آمده در ووهان چین در پایان ماه دسامبر و سازمان بهداشت جهانی این هفته اعلام کرد شیوع بیماری به یک بیماری همه گیر.

“برنامه انتقال شده است من قوز در حالی که گفت:” دکتر بهارات Pankhania ارشد بالینی مدرس در دانشگاه اکستر. “انتقال قطرات به طور کلی عقل اما برای چنین گسترده انتقال عفونت رخ داده است آن را فوق العاده دوست دارم که وجود دارد یک حالت اضافی از انتقال بیش از حد.”

در حال حاضر در طول coronavirus شیوع بیش از 3000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند با این بیماری است. Dr Pankhania گفت که اگر این ویروس تایید شده است به عنوان هوابرد و سپس آن را به آن را مشکل تر برای بیمارستان ها برای محافظت از پزشکان و پرستاران و جلوگیری از گسترش از بیمار به بیمار است.

“این قطعا آن را سخت تر [شامل]. ما باید تمام اقدامات احتیاطی لازم نیست برای انتقال این عفونت از بیمار به بیمار – در حالت ایده آل ما نیاز به آنها را در یک اتاق جداگانه و ورزش وسواسی کنترل عفونت.

“اما من هم قبول کند که در نهایت ممکن است شما بیش از حد بسیاری از بیماران و نه به اندازه کافی اتاق,” او اضافه شده است. “که در این صورت شما همگروهی پرستار آنها را معرفی و تعیین شده coronavirus عفونت بخش برای محافظت از دیگر بیماران است.”

این مطالعه در عین حال به کارشناسی بود اما منتشر شده توسط محققان موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و موسسه ملی بهداشت (NIH) در ایالات متحده است.

این تیم با استفاده از یک دستگاه نبولایزر به پمپ نمونه ویروس ها به هوا تقلید از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.
پرسنل پزشکی با این نسخهها کار در داخل یکی از سازه ها و اورژانس است که راه اندازی شد به سهولت روش در خارج از بیمارستان از Brescia شمال ایتالیا


اعتبار: Claudio Furlan/LaPresse از طریق AP

آنها همچنین تجزیه و تحلیل چگونه این ویروس زندگی در مواد مختلف داشت و این احتمال وجود دارد که مردم می توانند انتخاب کنید تا عفونت از یک سطح. اما برخی از نتایج مشابهی به دست آمده از آزمون آنها سندرم حاد تنفسی (سارس) ذرات است که می تواند نشان می دهد که به تنهایی دوام نمی شد پشت گسترش سریع Covid-19.

“در این لحظه من می گویند که بزرگترین خطر این است که همراه با سرفه و عطسه و سطح آلودگی است که نتایج حاصل از آن گفت:” جاناتان توپ, استاد ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام.

“اما اگر این ویروس می تواند به ماندن در هوا برای برخی از زمان را افزایش می دهد خطر تنفس در عفونت و اجازه می دهد تا آن را به گسترش بیشتر است.”

وی افزود: “در عین حال این پیدا نمی کند و تغییر راه ما در حال رفتن به مجبور به رفتار را امتحان کنید و آهسته ویروس را – اساسا ما نیاز اجتماعی فاصله و کنترل عفونت.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im