Coronavirus: Covid-19 شیوع ‘درست کردن در آمریکا

کارشناسان در کاخ سفید Covid-19 گروه ضربت می گویند coronavirus شیوع شروع به سطح در سراسر ایالات متحده.

دکتر دبورا Birx گفت: وجود نشانه های خوبی شیوع تثبیت شد اما هشدار داد: “به عنوان تشویق به عنوان آنها به ما رسیده به اوج.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او انتظار دارد که ما را به دیدن یک کاهش مرگ و میر اولیه نسبت به پیش بینی از 100 ، 000 مرگ و میر.

آمریکا بیش از 475,000 مورد تأیید و نزدیک به 18 ، 000 مرگ و میر تا کنون.

دکتر Anthony Fauci, ما, بیماری های عفونی رئیس موافقت که ما “شروع به درست کردن و پایین آمدن” از موارد و مرگ و میر است اما افزود که با وجود “پیشرفت مهم” کاهش تلاش های اجتماعی مانند فاصله نباید به عقب کشیده نشده است.

Dr Birx اشاره کرد که میزان افزایش به نظر می رسد ثبات در سخت-آمار مناطق مانند نیویورک نیوجرسی و شهر شیکاگو است.

او افزود که ما مرگ و مير است “به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر زمانی که شما درست آنها را برای مردم ما”.

اما او تاکید کرد این کشور تا به حال هنوز به اوج شیوع. “ما نیاز به ادامه به انجام آنچه که ما دیروز و هفته قبل و هفته قبل از آن به دلیل این است که آنچه در پایان در حال رفتن به ما را در اوج و پایین طرف دیگر.”

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در واشنگتن پیش بینی کرده است این کشور تعداد مرگ خواهد قله در روز جمعه و پس از آن شروع به کاهش است.

روز جمعه فرماندار نیویورک – جهانی کانون ویروس – گفت: آخرین اطلاعات نشان می دهد که دولت با موفقیت “مسطح منحنی”.

با وجود 777 جدید مرگ و میر در نیویورک در روز پنج شنبه, بیماران نیاز به ICU بیمارستان رفته بود پایین برای اولین بار از زمان بحران آغاز شد.

“حتی اگر آن را یک عمل خرد کردن یا اسیاب حتی اگر آن را دشوار است ما را به ماندن با آن” اندرو کومو فرماندار گفت: هشدار می داد که آن را هنوز هم به زود به آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

پیش از آن در روز Dr Fauci سی ان ان گفت مقامات در حال حاضر بحث در مورد اینکه آیا به اتخاذ ایمنی گواهی برای آمریکایی ها که با خیال راحت جان سالم به در coronavirus و آنتی بادی در خون خود آن را اثبات کند.

گواهی ممکن است “برخی از شایستگی تحت شرایط خاص”, او گفت:, و اضافه کرد که آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im