بلند کردن اجسام coronavirus مستند اقدامات خیلی زود می تواند جرقه یک “مرگبار تجدید حیات” در عفونت های سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور هشدار داد.

Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کشورها باید با احتیاط در مورد کاهش محدودیت حتی به عنوان برخی از مبارزه با تاثیر اقتصادی.

او از این گفته شده بود “خوش آمدید کند” از همه گیر در برخی از کشورهای اروپایی.

اما وجود دارد یک “هشدار دهنده شتاب” در کشورهای دیگر از جمله در آفریقا است.

در سطح جهان وجود دارد 1.6 میلیون نفر از coronavirus و 97,000 مرگ و میر.

Dr Tedros گفت که کار کردن با کشورها به شکل استراتژی برای کاهش محدودیت.

“من می دانم که برخی از کشورها در حال حاضر برنامه ریزی گذار از اقامت در خانه محدودیت. که می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی گفت:” مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

“در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات. راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این می آید به عنوان دولت در اسپانیا یکی از بدترین ضربه کشورها آماده به اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کارگران در بخش های از جمله ساخت و ساز و کارخانه های تولید برای بازگشت به شغل خود را در روز دوشنبه.

اسپانیا ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در 17 روز جمعه با 605 نفر در حال مرگ است. با توجه به آخرین آمار اسپانیا در حال حاضر ثبت نام 15,843 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

اما دولت از مردم خواست تا همچنان به حمایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین این کشور جشن آخر هفته عید پاک.

در جای دیگر:

  • ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar اعلام کرده است کشور خود را مستند اقدامات تمدید خواهد شد تا زمانی که 5 ممکن است
  • دولت بریتانیا تحت فشار است به توضیح دهید که چگونه محدودیت در نهایت می تواند برداشته شود اما می گوید مستند محدودیت باقی خواهد ماند تا زمانی که شواهد نشان می دهد اوج گذشت
  • آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: اواخر روز پنج شنبه است که در این کشور 21-day مستند خواهد بود طولانی برای بیشتر از 2 هفته – یک حرکت حزب مخالف اصلی گفته می شود بحران اقتصادی

صحبت در جمعه Dr Tedros استقبال نشانه آن است که گسترش این ویروس کاهش در برخی از سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا یعنی اسپانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه است.

تعداد مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت 570 روز جمعه از روزانه یک شکل از 610 روز قبل و تعداد موارد نیز کاهش اندکی به 3,951 از 4,204.

اما Dr Tedros هشدار داد که این ویروس در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در برخی از کشورهای دیگر و برجسته آفریقا که در آن او گفت: ویروس رسیده بود مناطق روستایی است.

“ما در حال حاضر شاهد خوشه از موارد و جامعه گسترش در بیش از 16 کشور” در این قاره است.

“ما پیش بینی شدید و سختی در حال حاضر برای نامعقول نظام سلامت به ویژه در مناطق روستایی است که به طور معمول فاقد منابع از کسانی که در شهرستانها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im