مردم در سراسر جهان در حال جشن گرفتن سال نو قمری چینی در روز یکشنبه. بسیاری از معلوم در سان فرانسیسکو برای جشن با وجود نگرانی در مورد گسترش و بسیار مسری coronavirus.

اوایل روز دوشنبه سرزمین اصلی چین گزارش کرده است یکی دیگر از افزایش موارد ابتلا به ویروس جدید, پس از کاهش شدید روز گذشته در حالی که تعداد مرگ و میر رشد 97 به 908 با حداقل دو بیشتر در خارج از کشور است. چین وزارت بهداشت گفت: یکی دیگر از 3,062 موارد گزارش شده بود بیش از گذشته 24 ساعت بالا بردن سرزمین اصلی چین را در مجموع به حداقل 40,171.

در خارج از چین وجود داشته است بیش از 300 مورد تأیید. تایید مرگ پیشی گرفتن تعداد افرادی که در طول درگذشت شیوع بیماری سارس در سال 2003 که به کشته شدن 774 نفر, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

اما دو تا از 903 تایید مرگ شده اند در سرزمین اصلی چین با یک فرد تسلیم در فیلیپین و دیگر در هنگ کنگ است. یکشنبه وجود دارد که 12 مورد تأیید این ویروس در ایالات متحده در حالی که 11 آمریکایی که قرارداد این بیماری همراه با 53 دیگران گرفته شده اند یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن است.

سفارت ایالات متحده تایید کرد بیش از آخر هفته که یک شهروند آمریکایی مبتلا به کروناویروس درگذشت Jinyintian بیمارستان در ووهان چین در فوریه 6. به نظر می رسد این اولین بار است که مرگ یک شهروند آمریکایی از این بیماری است.

هواپیماهای حمل حدود 300 آمریکایی از شهر چینی در کانون شیوع کروناویروس وارد پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس در روز جمعه. برخی از آمریکایی ها سپس در ادامه از تگزاس به نبراسکا.

مسافران را تحت یک 14 روز در قرنطینه به محافظت در برابر گسترش ویروس. “اولویت ما این است که نگه داشتن خطر برای آمریکا پایین است و ما در حال کار در تمام جبهه ها به انجام این کار” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به خبرنگاران گفت:.

ژاپن تقلا برای جلوگیری از 70 نفر از coronavirus در شاهزادگان الماس کروز کشتی لنگر کردن یوکوهاما از تبدیل شدن به مراتب بزرگتر شیوع. این کشور در حال آماده سازی به استقبال بازدید کنندگان از بازی های المپیک در توکیو در این تابستان و آن نیاز به نشان می دهد که این می تواند شامل عفونت. وجود دارد حداقل 13 آمریکایی ها با کروناویروس در هیئت مدیره و مسافران شده اند محدود به اتاق خود.

چین است که برای انتقاد از عدم پاسخ به هشدارهای زودهنگام در مورد کوروناویروس. دکتر لی Wenliangکه پس از درگذشت این ویروس سکوت بود زمانی که او سعی کردم به صدای زنگ در مورد بدخیم ویروس جدید آلوده کردن مردم در اواخر سال گذشته.

Coronavirus — Lunar New Year
کودکان با پوشیدن ماسک های جراحی تماشای سالانه سال جدید قمری رژه در منهتن چینی در فوریه 9 سال 2020 در شهر نیویورک است. گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de