حدود 1000 نفر از آمریکایی ها هنوز در گیر این شهر چینی در مرکز جدید کروناویروس شیوع شنبه, بسیاری از امید برای صندلی در یک دولت آمریکا-پرواز اجاره انتظار می رود به ترک زود هنگام چهارشنبه. اضطراب در ووهان یک شهر قرنطینه از 11 میلیون نفر — و در سراسر آسیا پخش شد و به سرعت به ویروس مرگبار است.

ویروس پدید آمده است که در اواخر سال گذشته تا به حال حداقل کشته و 132 نفر به عنوان از شنبه همه آنها در چین است. بیش از 5,900 دیگران آلوده شده اند در بیش از ده کشور از جمله پنج مورد تأیید در ایالات متحده است. بیش از 100 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش برای این بیماری در سراسر 26 متحده است.

مقامات بهداشت عمومی از آمریکا و چین هشدار داده اند مردم به انتظار بسیاری از عفونت. این بیماری منتقل می شود توسط افرادی که در حال نشان دادن هیچ نشانه و بالا انگلیسی, متخصص بیماری های عفونی گفت: تعداد واقعی موارد در سراسر جهان در حال حاضر می تواند نزدیک به 100,000.

چین دارای قفل شده است و بیش از 15 شهرستانها از جمله ووهان عملا quarantining جمعیت بیش از 50 میلیون نفر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. ایالات متحده و کشورهای دیگر شده اند غربالگری مسافران پس از رسیدن از چین و روز سه شنبه برخی از کشورهای همسایه بودند شروع به اعمال محدودیت بیشتر. روسیه استان گفت: آنها خود را نزدیک مرز با چین به طور کامل.

CHINA-HEALTH-VIRUS
یک افسر امنیتی با پوشیدن لباس های محافظ چک یک مسافر متوسط در ورودی یک ایستگاه مترو در پکن ژانویه 28 سال 2020 در میان تلاش های حاوی جدید کروناویروس که شکسته است در چین. NOEL CELIS/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im