CBS اخبار پزشکی کمک کننده دکتر تارا Narula می گوید: بسیاری از آمریکایی ها در حال رفتن به مبتلا به کروناویروس جدید به عنوان تست در ایالات متحده رمپ و این بیماری را درست گسترش نازل شده است اما افزایش تعداد نباید نگران اکثریت مردم.

“ما واقعا در حال صحبت کردن در مورد کسانی که بیش از 60 و 70 و 80 در معرض خطر” او گفت: روز سه شنبه “فردا صبح.”

“علاوه بر این کسانی که با شرایط مزمن پزشکی… بیماری مزمن ریه و فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی و دیابت و چاقی – این جمعیت از مردم است که نیاز به یک کمی بیشتر نگران” گفت: Narula.

او اشاره کرد که در حالی که کشورهای دیگر تست شده اند هزاران نفر از مردم CDC فقط تست شده حدود 500 اما یک میلیون بیشتر کیت های آزمایش شدند و در حال گسترش در سراسر کشور این هفته “بنابراین بدون شک ما شاهد نوک کوه یخ است.”

شیوع کروناویروس: چه کسی باید نگران باشد ؟

“وجود دارد احتمالا یک سطح پایین جامعه گسترش در کشور ما برای چند هفته و ما را ببینید بیشتر موارد شدید در کسانی که در معرض خطر” Narula گفت.

تا آنجا که پیشگیری Narula تاکید کرد: “اصول اولیه” از جمله دست خوب شستشو مطابق با سرفه و عطسه به آرنج خود را لمس کردن صورت خود را و اجتناب از دست دادن و تماس نزدیک با بسیاری از مردم نگه داشتن سطوح تمیز و ضد عفونی در خانه های چیزهایی مانند ورق و حوله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im