Coronavirus مرگ و میر در ماساچوست پیش افتادن از 4000 نفر به عنوان جمعیت زیادی از معترضان را جمع آوری خارج از دولت و مجلس خواستار بازگشایی

معترضان فرود بر خانه ایالت ماساچوست در بوستون دوشنبه خواستار پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات تصویب توسط فرماندار چارلی بیکر. بیکر تمدید سفارشات تا 18 مه در مه, اگر چه آنها در ابتدا میله میله به پایان روز دوشنبه.

شناخته شده به عنوان آزادی تجمع اعتراضی رخ داده است در همان روز که اطلاعات از ماساچوست وزارت بهداشت دوشنبه منتشر شد نشان داد 86 جدید مرگ و میر نسبت به coronavirus آوردن این دولت در مجموع مرگ و میر به 4,090.

ماساچوست مجری رادیویی محافظه کار جفری Kuhner نوشته شده در مورد این تجمع در خوراک توییتر خود در روز یکشنبه تشویق مردم برای حضور در.

“رسانه ها می خواهد به خاموشی پوشش” Kuhner توییتی در بخش. “اجازه ندهید که آنها را! کلمه عبور را در اطراف. بوستون پرستان در حال افزایش است!”

Kuhner نیز صحبت کرد در اعتراض با اشاره به فرماندار به عنوان “پادشاه چارلی ‘Faker.'”

“شما نیست ما دیکتاتور و ما بندگان خود را” Kuhner روز دوشنبه گفت:. “ما مفتخریم پرستان به شما اجازه می دانم که نمی خواست اما خواستار پایان دادن به خاموش کردن در حال حاضر.”

“ماساچوست مهد آزادی که در آن امریکا را به شورش علیه دولت استبدادی آغاز شد” خواندن یک وب سایت طراحی شده برای ترویج تظاهرات. “ما خواستار بر شهروندان کشور ما در نیروی on May 4th به تقاضا که فرماندار و عوامل خود مردم اجازه بازگشت به کار. از آن زمان به دوباره باز ماساچوست و بازگرداندن آزادی.”

charlie baker
معترضان جمع شده بودند روز شنبه به تماس برای پایان Massacusetts فرماندار چارلی بیکر stay-در-خانه اعلام شده است.
مارلا Aufmuth/WireImage/گتی

بیکر تاکید کرد که در حالی که دولت به دیدن برخی از نتایج آن کاهش تلاش های رهبران دولت هنوز تکیه داده به تصمیم گیری نهایی در مورد زمانی که برای بازگشایی شده است.

“ما اعتقاد داریم و به خرید این راهنمایی که ما بدست از کارشناسان در این زمینه که شما نیاز دارید برای دیدن روند نزولی در تعدادی از شاخص های کلیدی در ارتباط با این برنامه برای برخی از زمان قبل از شما در واقع می تواند بازگشایی و به همین دلیل ما ایجاد بازگشایی نیروی کار و این است که چرا ما زمان زیادی را صرف کار با همکاران ما در بهداشت و درمان جامعه به منظور توسعه یک مجموعه ای از شاخص های است که ما گزارش در هر روز”بیکر گفت: در طول یک شنبه اخبار جلسه.

“و به من گفت: من در سخنان شما می دانید که پس از یک مدت زمان طولانی واقعا از دیدن نیست بسیار مثبت و کشش در تمام با توجه به آن اقدامات در این دوره از چند روز گذشته ما در واقع شروع به دیدن برخی از مثبت رو به پایین روند” بیکر ادامه داد.

نیوزویک رسیده به هر دو Kuhner و فرماندار بیکر نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

در آوریل بیکر گفت که او تا به حال تشکیل یک بازگشایی هیئت مشورتی برای ماساچوست که با توجه به آزادی مطبوعات توصیه دولت “در استراتژی برای بازگشایی اقتصاد در مراحل بر اساس ایمنی و بهداشت معیارهای.” در حالی که یک گزارش انتظار می رود که از گروه مشاوره توسط, مارس 18 “بهداشت عمومی اطلاعات و راهنمایی از کارشناسان بهداشت و درمان را دیکته می کند جدول زمانی از بازگشایی روند.”

بیکر اعلام کرد به منظور جمعه برای همه ساکنان ماساچوست بیش از سن 2 به پوشیدن ماسک صورت در شرایطی که نگهداری اجتماعی فاصله دستورالعمل امکان پذیر نیست. پوشش صورت نیز مورد نیاز هر فرد با استفاده از ماساچوست جرم حمل و نقل. کارکنان ضروری در کسب و کار نیز باید پوشیدن ماسک.

“به این منظور ایجاد شده که همان ایده است که هر کس انجام یک چیز کوچک در همه زمان ها می تواند یک راه طولانی برای بهبود هر کس دیگری توانایی برای جلوگیری از ویروس” بیکر در روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر