Coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 3,300 به عنوان ایالات متحده تصدیق به آزمون هزاران نفر

سی بی اس آمریکا | No comments

مقامات بهداشتی در سراسر جهان در تقلا بودند شامل coronavirus اپیدمی جمعه و بتواند به درک بهتر آن است. حداقل 98,000 مردم تقریبا در 90 کشور گرفتار جدید COVID-19 بیماری پدید آمده است که در اواخر سال گذشته در چین است.

آن را کشته است تقریبا از 3300 نفر اما با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 55 ، 000 بیماران بهبود یافته اند از آنفولانزا مانند بیماری است. مقامات چینی را تایید کرده اند بیش از 50000 نفر بهبود یافته اند در آن کشور به تنهایی. در حالی که روشن است که اکثریت قریب به اتفاق آلوده تنها در موارد خفیف مقامات شده اند قادر به می گویند قطعی چگونه بسیاری از کسانی که گرفتن COVID-19 احتمال دارد به مرگ از آن است.

برای دریافت اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به این سوال به درک که چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد و چگونه به آن را متوقف کند سازمان بهداشت جهانی با صدور درخواست پنج شنبه برای هر کشور به جلو “تمام متوقف می شود” برای تست تعداد زیادی از مردم و به شدت کنترل شیوع بیماری های که در آن آنها تا موسیقی پاپ.

شده اند وجود دارد 12 مرگ و میر در ایالات متحده — 11 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا که با اعلام وضعیت اضطراری آن را به عنوان آزمون مسافران در کشتی کروز قرنطینه کردن سان فرانسیسکو ساحل. وجود دارد حداقل 230 موارد تایید شده در 21 کشور از جمله نوادا و کلرادو است که گزارش خود را در مورد اول در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از در دسترس بودن از کیت های آزمایش در ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: هر آمریکایی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده برای این بیماری — اما او اذعان کرد روز شنبه به عنوان دولت شتافت به توزیع آزمون که ظرفیت وجود ندارد و در عین حال.

رئیس جمهور تهمت بود و انتظار می رود به ثبت نام در $8 میلیارد دلار اورژانس هزینه های لایحه جمعه به صندوق کمک به کار بر روی یک واکسن و کمک به ایالات متحده گرفتن به کشورهای دیگر با تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>