Coronavirus بیماری همه گیر در صدر دو معیار در روز سه شنبه با توجه به شماره های جدید منتشر شده توسط مقامات چینی. با 136 جدید مرگ و میر و 1,749 موارد جدید گزارش جهانی مرگ و میر این ویروس صعود بالاتر از 2000 نفر و تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به بیش از 75 ، 000.

اما پنج نفر از مرگ و میر و اکثریت قریب به اتفاق موارد رخ داده در سرزمین اصلی چین است. یکی از جدید ترین مرگ و میر در مرکز چینی استان هوبئی کانون شیوع, شد مدیر یک بیمارستان در شهر ووهان که تسلیم به این بیماری در سن 51.

در ضمن ورود در دوشنبه 14 آلوده آمریکایی evacuees از یک کشتی کروز در ژاپن به ارمغان آورد و تعداد کل موارد در ایالات متحده به حداقل 29. صدها نفر از مسافران شروع به پیاده از کشتی صبح روز چهارشنبه با توجه به آسوشیتد پرس — اما بسیاری از را مجبور به انجام یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه قبل از بازگشت به کشور خود را از مبدا. بیش از چند روز آینده, ژاپنی مقامات برنامه ریزی برای پیاده روی 2,500 افرادی که در هیئت مدیره باقی می ماند.

CHINA-HEALTH-VIRUS
یک عضو از کارکنان پزشکی در درمان یک بیمار است که نمایش داده می شود خفیف علائم COVID-19 coronavirus بیماری در نمایشگاه مرکز تبدیل به یک بیمارستان در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در 17 فوریه سال 2020 است. خ/خبرگزاری فرانسه/گتی

این ویروس تنها ثابت می کند کشنده با توجه به داده های کنونی در حدود 2 ٪ از افراد آلوده با خطرات افزایش قابل توجهی برای بیماران سن. اما کارشناسان بیماری های عفونی سخن گفته اند تا می گویند این رقم در واقع ممکن است پایین تر این بیماری می تواند کشنده کمتر — از آنجا که وجود دارد می تواند هزاران نفر از غیر قابل تشخیص عفونت در سراسر جهان بسیاری از آنها خفیف و یا حتی بدون علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im