Coronavirus: دموکرات ها برای به تاخیر انداختن crowning ریاست جمهوری نامزد

دموکرات ها مجبور شده اند برای به تاخیر انداختن نامگذاری خود را نامزد به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

با استناد به یک “بی سابقه بحران بهداشتی” گفته مقامات کنوانسیون ملی دموکرات (DNC) که در آن نامزد حزب به طور رسمی انتخاب خواهد شد نقل مکان کرد و در یک ماه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر frontrunner.

کنوانسیون رود به سیمان نامزدی خود را برگزار خواهد شد در ماه اوت است.

آقای بایدن و دیگر دموکراتیک مقامات تا به حال در هفته های اخیر به نام برای به تأخیر انداختن برنامه در اصل برنامه ریزی شده برای شروع 13 جولای.

کنوانسیون برنامه ریزان گفت: آنها به دنبال خواهد داشت مقامات بهداشتی’ هدایت. بیش از 5600 آمریکایی درگذشت Covid-19 و بیش از 236,000 عفونت گزارش شده است.

DNC در حال حاضر محل این هفته از 17 مرداد در میلواکی ویسکانسین – یک میانه دولت است که هرگز میزبانی کنوانسیون ملی قبل است و انتظار می رود به عنوان یک کلید میدان نبرد در انتخابات عمومی ،

تام پرز, DNC رئیس گفت: “سلامت و ایمنی ما کنوانسیون شرکت کنندگان و مردم میلواکی اولویت ما است”.

“ما ادامه خواهد داد تا در تماس با محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشت به عنوان ما به نظارت بر این مایع وضعیت. حزب دموکرات آماده است به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مردم آمریکا آماده هستند برای انتخاب رئيس جمهور دموکراتیک و من باید اعتماد به نفس مطلق است که تیم ما آماده است تا به ارائه موفق کنوانسیون برای ما نامزد.”

چند متحده نیز با تاخیر اولیه برگزاری مسابقات – مسابقات که تعیین می کند چه نامزدی رای بازیگران در DNC.

حزب جمهوری خواه ملی کنوانسیون در اصل برنامه ریزی شده برای 24 اوت و بدون هیچ تغییری به این تاریخ پیشنهاد شده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه از لحاظ فنی این نامزد جمهوری خواه تا او به نام در کنوانسیون حزب جمهوری خواه.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور متعدد متحده به تاخیر خود را دموکراتیک ریاست جمهوری شرکت کنند ، در حال حاضر کنوانسیون ملی دموکرات خود را گرفتن دوباره.

این حرکت اجتناب ناپذیر بود, به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده و در اوج می تواند هفته ها یا حتی ماه ها به دور است. هیچ راهی برای تضمین کند که یک جمع ده ها هزار نفر از حزب وفاق ملی در اواسط ماه جولای خواهد نه تنها امن باشد اما لجستیکی ممکن است.

حتی دموکراتیک جدید تاریخ در اواسط ماه اوت هیچ چیز مطمئن است. و خواه کنوانسیون برگزار خواهد شد که یک هفته بعد به نظر می رسد به سختی در سنگ مجموعه در حال حاضر با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برگردانند.

این خبر نشانه های دیگری برجسته به عنوان مثال چگونه مخل همه گیر شده است به ما این فصل سیاسی. این نشان می دهد که پاییز مبارزات انتخاباتی خواهد بود فشرده به عنوان هر دو طرف دنده تا برای انتخابات عمومی و اسب دوانی برای توجه عمومی – در حدود همان زمان.

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن مجبور بود بلند وظیفه مدیر کانون توجه از وقت مغلوب ساختن پیشی جستن حتی در حالت عادی کمپین محیط زیست است. خود را در چالش و حتی بیشتر در حال حاضر.

Coronavirus شیوع تبدیل شده است, زندگی در آمریکا, اقتصاد و سیاست بر سر آن است.

و این فقط آغاز است.

در اوایل این هفته آقای بایدن گفته بود او تردید کنوانسیون می تواند به عنوان برنامه ریزی شده در ماه ژوئیه اما که می خواهد همه چیز را کار می کنند.

“ما قادر به انجام آن را در وسط یک جنگ داخلی تمام راه را از طریق به جنگ جهانی دوم را دموکرات و جمهوری خواه کنوانسیون و مقدماتی و انتخابات و هنوز هم امنیت عمومی” آقای بایدن گفت: MSNBC.

آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد در 3 نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im