Coronavirus: دانمارک اجازه می دهد تا کودکان به مدرسه بازگشت


کودکان تا سن 11 در حال بازگشت به مهد کودک ها و مدارس در سراسر دانمارک به عنوان دولت می شود برای اولین بار در اروپا به استراحت coronavirus محدودیت در آموزش و پرورش است.

نخست وزیر Mette Frederiksen استقبال کودکان به عنوان آنها رفت و برگشت به مدرسه در پایتخت دانمارک است.

دانمارک در میان اولین کشور در اروپا برای تحمیل یک مستند با مدارس بسته در 12 مارس.

میزان عفونت شده اند کم اما منتقدان هشدار می دهند که استراتژی مخاطره آمیز است.

“همه ما کمی عصبی و ما باید اطمینان حاصل شود که ما چوب به بهداشت قوانین” الیسا Rimpler از BUPL دانمارکی اتحادیه در اوایل دوران کودکی و جوانی مربیان به بی بی سی گفت.

“ما بسیاری از شستن دستها در طول روز. ما نمی باید ماسک و ما باید برای نگه داشتن یک فاصله خوبی از یکدیگر به طوری که یک کار بسیار دشوار است.”

دانمارک را به حرکت در آمد و به عنوان رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen تنظیم یک نقشه راه در روز چهارشنبه به صورت تدریجی لغو محدودیت در سراسر 27-دولت بلوک ساخته شده اما آن روشن نمی شد یک سیگنال به عمل بلافاصله.

او مجموعه ای از شرایط کلیدی مربوط به کاهش قابل توجهی در گسترش Covid-19 ظرفیت در سلامت سیستم نظارت و مانیتورینگ. یک اهدا کنندگان در کنفرانس برگزار خواهد شد آنلاین برای دولت ها و سازمان به تعهد پول در جستجوی یک واکسن Mrs von der Leyen اضافه شده است.

کشورهای دیگر علاوه بر دانمارک نقل مکان کرد برای استراحت مستند اقدامات این هفته:

  • اتریش بازگشایی هزاران کوچکتر مغازه ها در روز سه شنبه
  • دولت چک مجموعه ای است از پنج مرحله جدول زمانی
  • اسپانیا اجازه بازگشایی غیر ضروری کسب و کار
  • ایتالیایی کتابفروشیها و فروشگاه های لباس برای جوانان بازگشایی درهای خود را در برخی از مناطق

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به بحث در مورد کاهش محدودیت در این کشور از 16 دولت premiers روز چهارشنبه با پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک بازگشت پس از تعطیلات عید پاک ،

آنچه دانمارک انجام می شود ؟

دانمارک تا کنون گزارش 299 مرگ و میر و 6,681 موارد مثبت اگر چه بسیاری از فکر به توان و حذف.

از آن شده است به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای اقدام سریع در محدود کردن جنبش قبل از Covid-19 عفونت قادر به گسترش در سراسر جمعیت – پیشرو آن را در مقایسه با کره جنوبی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سر از SSI بیماری های عفونی موسسه گفت: دانمارک تا به حال موفق به کاهش تعداد از افراد دیگر که یکی مثبت مورد آلوده از 2.6 مردم قبل از 12 مارس مستند به 0.6.

Tyra گرو Krause گفت دانمارکی تلویزیون که موفقیت ثابت کرده چه اجتماعی فاصله بهداشت و سایر اقدامات لازم از جمله کار از خانه می تواند کار کند.

نخست وزیر گفت: خیلی پیشرفت ساخته شده است که او در حال مذاکره با شرکای سیاسی چگونه به فشار رو به جلو با کاهش بیشتر از محدودیت.

در بازدید از یک مدرسه در Valby منطقه از پایتخت Ms Frederiksen گفت: او قابل درک است که برخی از والدین هنوز هم ترجیح داده به نگه داشتن فرزند خود را در خانه.

برخی از چهره های سیاسی ابراز نگرانی می کند که دستورالعمل تنظیم کردن که باید به مدرسه بروند معلوم نیست. مدارس خود تصمیم خواهد گرفت که آیا کارکنان در معرض خطر دسته باید در محل کار یا در خانه باقی می ماند.

آنچه اتفاق می افتد در آلمان ؟

آنگلا مرکل در حال برگزاری مذاکرات با وزرای کابینه در روز چهارشنبه قبل از بحث در مورد آرامش بخش اقدامات با آلمان 16 متحده است.

رئیس در میان اقدامات در حال بررسی است که چگونه به بازگشایی این کشور مدارس که یکی از توصیه های 26 دانشمندان در لئوپلدینا فرهنگستان علوم که به توصیه دولت.

مدارس را به رعایت قوانین بهداشت به عنوان آنها باز پس از آن مغازه ها و رستوران ها می تواند به دنبال به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله مشاهده شد و آکادمی گفت. هر کس را مجبور به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی با استراتژی مبتنی بر کاهش میزان عفونت است.

آلمان RKI عمومی موسسه بهداشت گفت: تعداد مرگ و میر افزایش یافته است توسط یکی دیگر از 285 در 24 ساعت گذشته به 3,254 که نسبتا کم جمعیت 83 میلیون نفر است. آن را در حال حاضر 127,584 موارد مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im