تیاو تصمیم به قرنطینه حداقل 50 میلیون نفر در شهرستانها در چین – از جمله ووهان منطقه ای سرمایه است که بزرگتر از لندن باعث شده هر دو ستایش و محکومیت در سراسر جهان است.

برخی از کارشناسان استدلال می کنند که محدود کردن سفر است تنها راه واقعی برای متوقف کردن یک ویروس گسترش بیشتر – به خصوص با توجه به کشور جشن سال نو چینی در این آخر هفته. دولت تخمین می زنند که این معمولا شامل سه میلیارد سفر در سراسر کشور و منطقه به عنوان مردم سفر برای دیدار با دوستان و خانواده.

اما دیگر کارشناسان می گویند که سخت گیرانه مداخله – که یکی از بزرگترین قرنطينه در تاریخ جهانی – تنها گسترش وحشت و رانندگی موارد زیر زمینی.

“غیر ارادی قرنطينه یک سوال برانگیز سابقه و اغلب می تواند معکوس” گفت: جرمی Konyndyk یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی و سابق اوباما در دوران مدیر آژانس توسعه بین المللی را از ما خارجی فاجعه کمک.

“قرنطینه… چالش برانگیز خواهد بود برای به اجرا درآوردن و سوابق گذشته نشان می دهد, آن می تواند منجر به پنهان کردن موارد و کمتر داوطلبانه با رعایت بهداشت عمومی اقدامات است.”

Others گفته اند تلگراف که این حرکت است مانند “بستن لندن در کریسمس.”

اما اگر یک قرنطینه است که پاسخ ندارد چه می تواند انجام شود برای جلوگیری از این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 130 نفر و آلوده بیش از 5000 گسترش بیشتر ؟

آیا ماسک صورت کار می کند ؟

People با پوشیدن ماسک های صورت را تبدیل به یک تعریف تصویر از شیوع بیماری و این یکی است و هیچ تفاوتی با شهرهای آسیا در حال حاضر گزارش کمبود به عنوان ماسک پرواز کردن قفسه.

اما در واقعیت, نازک مواد ماسک را کمی به توقف تنفسی ویروس در حال گسترش است.

“ماسک های صورت که می بینیم مردم با پوشیدن فولاد ماسک صورت” گفت: Dr Mark Parrish, منطقه ای, مدیر پزشکی, پزشکی و سفر شرکت امنیتی بین المللی SOS. “شما رویاهای خود را به شما تنفس هوا از خارج از ماسک صورت. پس از آن متوقف خواهد شد کمی اما نه بسیار.”

جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام اضافه شده است که در صورت ماسک ثابت کرده بودند موثر در بيمارستان است.

“گزارش وجود دارد در ادبیات است که در صورت ماسک در محیط بیمارستان می تواند حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی. اما وجود آنها استفاده می شود برای دوره های کوتاه مدت آموزش حرفه ای تغییر اغلب و به درستی دفع. آن دسته از کارکنان نیز اتخاذ بهداشت شخصی خوب.

پیاده پوشیدن محافظ فولاد ماسک در شانگهای چین

اعتبار: Qilai Shen/ایسنا

“اما در کل جمعیت آن حتی ممکن است این مورد است که آنها مفید نیست و در همه,” او اضافه شده است.

“اگر شما اصلا آنها را تغییر دهید به طور منظم به اندازه کافی آنها به طور بالقوه می تواند شروع برای به دام انداختن ویروس ها و در نهایت آنها را می توانید از طریق حرکت می کند که ماسک خود را به دستگاه تنفسی.”

Dr Parrish اضافه شده که وظیفه سنگین ماسک به نام N95 را به مراتب موثر تر از فولاد ساده ماسک برای جمعیت عمومی است. اما این نیست اثبات احمق است یا نه.

“این باعث مهر و موم تنگ در اطراف بینی و دهان خود را خیلی سخت تر می شود برای نفس کشیدن هوا در – شما واقعا نمی خواهید به مردم با سیستم تنفسی,” او گفت:.

این است که غربالگری در هاب حمل و نقل بهترین راه برای کنترل coronavirus?

کشورهای متعددی در سراسر جهان از جمله بریتانیا معرفی غربالگری در فرودگاه ها در تلاش برای شناسایی افرادی که ممکن است علائم کروناویروس.

اما محدودیتی در اینجا این است که تنها کسانی که در حال حاضر بیمار خواهد برداشت. بنابراین کارشناسان بهداشت می گویند موثرترین راه برای کنترل گسترش ویروس یک هشدار نظام سلامت و بالا استانداردهای کنترل عفونت.

پروفسور دیوید Heymann, بیماری های عفونی متخصص در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت که شاید با ارزش ترین عنصر از فرودگاه غربالگری گفتن مسافران در مورد علائم و نشانه های یک بیماری است و چه باید بکنند اگر آنها نگران است.

“آموزش های عمومی کلیدی است,” او گفت: تلگراف.

“اقدامات ما را مجبور به اتخاذ تشخیص و جداسازی موارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها قادر به انتقال به بعد” اضافه شده پروفسور نیل فرگوسن, یک بیماری شیوع دانشمند در امپریال کالج لندن است. “تماس با ردیابی و [هم] آنها را جدا و یا ردیابی آنها روزانه مهم است.”

Prof توپ اضافه شده که حتی شیوع زیادی کنترل می شود اگر اصول اولیه در محل هستند.

“چه ما نمی دانیم که با این نسخهها کار فقط خوب بهداشت فردی و شستن دست به طور منظم و برای مردم را به استفاده از یک بافت هنگامی که آنها را سرد” او گفت:.

“ما می دانیم که حتی زمانی که شیوع می شود منطقی بزرگ شما می توانید آن را تحت کنترل با کنترل عفونت – فکر می کنم به سندرم حاد تنفسی (سارس) با شیوع 8,000 موارد است.”

بut پروفسور توپ اضافه شده که اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس خود نیز نیاز به توسعه بهترین استراتژی مهار.

“برای جلوگیری از این چیزی که در آن آهنگ های اساسی وجود دارد ویروس شناسی سوالات که نیاز به پاسخ دادن – بنابراین ما نیاز به دانستن این منبع اصلی و اگر وجود دارد هر گونه موارد اضافی حیوانات به انسان سرريز رویدادها و درک بهتر آن منتقل می شود در انسان است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im