پزشکان در حال تقلا به repurpose مجموعهای از داروهای موجود برای درمان کروناویروس جدید به تعداد مرگ و میر در ادامه به کوه در سراسر جهان است.

تعداد افراد آلوده به این ویروس جدید شناخته شده به عنوان 2019-nCoV در حال حاضر پیشی گرفته 17,400 در حالی که 362 نفر کشته شده اند. شیوع گسترش یافته است از آن کانون در ووهان چین به 25 کشور دیگر از جمله بریتانیا و فرانسه و آمریکا.

وجود دارد هیچ موجود داروهای تایید شده برای مبارزه با این ویروس به طوری که پزشکان شده است trialling برای درمان بیماری هایی مانند ابولا و ایدز در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در واشنگتن یک تیم از پزشکان با موفقیت درمان یک بیمار مبتلا به طیف گسترده ای ضد ویروسی استفاده می شود برای مبارزه با ابولا به عنوان آخرین چاره. آنها به تایید برای استفاده از remdesivir به صورت اورژانس.

دکتر تیموتی Sheahan استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی و یکی از محققان در حال کار بر روی این دارو گفت: این بیمار به درمان پاسخ در عرض 24 ساعت. اما او به صدا توجه داشته باشید از احتیاط.

“بدون a randomised controlled trial (RCT) این سخت است برای گفتن که اگر بیمار را بهبود اگر آنها تا به حال نمی کردم مخدر است. اما ما می دانیم که در آزمایشگاه, حداقل, داروی قوی ضد ویروسی” او گفت:.

این دارو در حال توسعه توسط غول دارویی جلعاد که در حال همکاری با مقامات چینی برای پیگیری سریع یک مطالعه که می تواند شروع در اوایل هفته آینده.

HIV داروهای ضد ویروسی نیز پرچم به عنوان گزینه های احتمالی و وجود حداقل دو مطالعات مداوم در چین به دنبال ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر

در تایلند, مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه که 48 ساعت پس از مصرف یک کوکتل از این داروهای HIV در کنار آنفولانزا درمان یک بیمار آزمایش منفی برای coronavirus.

اما بسیاری از کارشناسان انداخته اند شک در درمان است.

“تفاوت بین HIV و coronaviruses بزرگ است,” گفت: دکتر امانوئل آندره بالینی زیست شناس در کو لون دانشگاه در بلژیک. “انتقال آنها به روش های مختلف و تعداد بسیار کمی از عناصر ژنتیکی در شایع است.

“بنابراین در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد طبیعی است که مردم را با استفاده از HIV یا آنفولانزا مواد مخدر در این مورد – به عنوان این تنها آنهایی که در دسترس برای درمان ویروس ها – وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که آن کار می کند. آن را معقول و منطقی ادعا می کنند [از تایلند].”

یک مطالعه منتشر شده در ارتباطات طبیعت در ماه گذشته در استفاده از لوپیناویر و ریتوناویر برای درمان یکی دیگر از coronavirus – سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) – یافت ترکیبی از داروهای بی اثر می شود.

Dr Sheahan گفت: پزشکان بودند که غرق بیماران انتخاب کمی اما سعی کنید درمان های تجربی.

“پزشکان در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند به طوری که آنها به بیماران همه چیز آنها می توانند دست خود را بر روی. اما بدون RCTs آن سخت است می گویند که آیا این کارها با داشتن یک اثر” او گفت:.

آقا جرمی Farrar, مدیر خوش آمدید گفت که repurposing درمان های موجود ساخته شده حس چون هیچ وقت برای انجام تمام عیار کارآزمایی بالینی در یک درمان جدید.

“بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان به دنبال مواد مخدر آنها در حال حاضر مورد استفاده در بیماران است. با استفاده از داروهای موجود عظیم باعث می شود حس به رفتن را از طریق یک کارآزمایی بالینی و اثبات ایمنی و اثر بخشی یک فرایند طولانی است. اگر شما می توانید با استفاده از مواد مخدر برای چیز دیگری که نشان داده اند آنها یک اثر آن شرکت می تواند حرکت بسیار سریع است,” او گفت:.

اما او افزود که این مهم به انجام مطالعات با استفاده از توافق کارآزمایی بالینی پروتکل های.

وی افزود: “آنها کار می کند ؟ ما فقط نمی دانم اما ما نمی دانیم مگر ما نگاه کنید.”

که خود بالینی مشاوره تاکید شدت بیماری و نیاز به درمان های موثر به عنوان آن هشدار می دهد که coronavirus عفونت همچنین می تواند منجر به سپسیس و شوک سپتیک – شرایط است که می تواند به سرعت در حال کشتن مگر اینکه به سرعت تثبیت شده با آنتی بیوتیک.

که مشاوره به پزشکان است repurposed از این پروتکل برای درمان Mers – یک کوروناویروس که به کشته شدن به عنوان بسیاری که 30 درصد از افراد آلوده.

که می گوید نمی توانم توصیه خاصی برای درمان بیماران مشکوک به داشتن جدید کروناویروس که بدون مجوز درمان تنها باید در زمینه بالینی یا تحت شرایط اضطراری با استفاده از چارچوب است.

همچنین هشدار می دهد که بیماران داده نمی شود بیش از حد بزرگ یک دوز داخل وریدی مایعات و که آنها باید دریافت اکسیژن است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de