Coronavirus رانندگی خیل جوان آمریکایی به حرکت

این coronavirus’ تاثیر بر جامعه آمریکا طنین انداز می تواند برای سال, تکان دادن اقتصاد و حتی سیاست ما به هسته ای خود را. اما بزرگترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن نیز با داشتن یکی دیگر از اثر عمیق — میلیون ها نفر از مردم در حال حرکت در سراسر کشور به عنوان کالج, از, مشاغل, تبخیر و چند خانواده نسل خوشه با هم سوار از طوفان.

به عنوان بسیاری از آمریکایی ها منتقل شده اند در ماه های اخیر به عنوان به طور معمول حرکت در تمام سال های اخیر بررسی مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد. روند آشکار است در میان افراد جوان: بیش از یک سوم از افراد زیر سن 30 گفت: بهداشت و درمان و یا نگرانی های مالی ناشی از این بیماری همه گیر را مجبور به حرکت در با خانواده یک هم اتاقی و یا درخواست کسی که آنها می دانستند به حرکت می کند با توجه به بررسی.

پیو در بر داشت که 12 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی نقل مکان کرد و در چند ماه گذشته 3 درصد به دلیل coronavirus و 8 درصد به دلایل دیگر. کنتراست که به یک سال معمولی که در آن کمتر از 10 درصد از آمریکایی ها حرکت می کند به هر دلیلی با توجه به داده های سرشماری. این رقم بوده است در کاهش دهه با آمریکایی ها امروز در حال حرکت نیمی از آنجا که آنها در 1980s.

“مهمترین دلایل افرادی که حرکت تمایل به دلایل خانوادگی — آنها شروع خانواده و یا آنها مربوط به کار” گفت: ویلیام فری, یک متخصص و عضو ارشد شهری در سیاست برنامه در موسسه بروکینگز. قبل از همه گیر آن حرکت شده اند کاهش می افتد و بعد از آن در زندگی, فری گفت.

این نظرسنجی پیو نشان می دهد که روند به شدت معکوس با مردم نامگذاری طیف گسترده ای از دلایل در حال حرکت است. نزدیک به 1 در 4 از همه محرک گفت: آنها نقل مکان کرد و از آنجا که مدرسه خود را بسته در حالی که نزدیک به 1 در 5 گفت: آنها نقل مکان کرد به دلایل مالی از جمله از دست دادن شغل. کمی بیش از یک چهارم گفت: آنها نقل مکان کرد و از آنجا که آنها فکر می کردند خطر ابتلا به کروناویروس در معرض قرار گرفتن بالاتر بود جایی که آنها زندگی می کنند; یکی دیگر از پنجم می خواستم به نزدیک به خانواده است.

کسانی که در سنین 18 تا 29 بود به احتمال زیاد به حرکت می کند و به احتمال زیاد به در جدید, خانواده, عضو, پیو یافت. که گروه سنی نقل مکان کرد و در سه بار رای از مردم در سنین 30 تا 45 با توجه به بررسی. آنها همچنین دو بار به عنوان به احتمال زیاد به کسی که حرکت در آنها را به عنوان کسانی که در سنین 30 تا 64.

بررسی تقویت دیگر یافته است که افراد جوان شده اند نامتناسب برخورد با این بیماری همه گیر از جمله اینکه بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل و تاخیر در پرداخت یک قبض از کارگران مسن تر هستند. که دلیل دیگری که در حال حرکت در با خانواده آنقدر شایع گفت: Dowell مایرز, استاد, سیاست, برنامه ریزی و جمعیت شناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

فارغ التحصیلان اخیر صورت نامشخص آینده 10:41

“در آن طول می کشد زمان برای مردم به برنامه. تنها جایی است که شما می توانید در مواقع اضطراری به سرعت خود را خانه پدر و مادر” او گفت:.

مایرز خود میزبان پسرش و نوه های خود که به طور زنده در تگزاس در لس آنجلس-منطقه خانه شروع ماه آینده گفت: CBS MoneyWatch. پسر خود را می تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور اما نیاز به کمک با مراقبت از کودک, مایرز گفت.

“این سرگرم کننده خواهد بود برای من فکر می کنم حدود دو هفته,” او اضافه شده است.

تغییر دائمی?

در حالی که بسیاری از این حرکت به احتمال زیاد به حداقل برخی از به نظر می رسد به طور دائم با 9 درصد از پاسخ دهندگان گفتن پیو آنها اجاره و یا خرید محل برای زندگی پس از همه گیر عبور می کند.

مایرز انتظار دارد که برخی از موقت حرکت پیو دستگیر شده و تبدیل به دائم به مردم بیش از شوک اولیه از جابجایی. “مردم در حال آزمایش آب دیدن آنچه آن را مانند ‘می تواند من واقعا کار از راه دور از Catskills?'” او گفت:. “من فکر می کنم بسیاری از مردم بدانند که آنها در واقع می توانید آن را به کار.”

شهری پرواز

این بیماری همه گیر است به احتمال زیاد به یک اثر ماندگار در شهرستانها با برخی از کارشناسان پیش بینی آن را سرعت بخشیدن به تخلیه از هسته های شهری به مردم برای جلوگیری از تراکم.

نزدیک به 4 در 10 ساکنان شهرستان با توجه به در حال حرکت به یک منطقه روستایی به دلیل شیوع یک هریس نظرسنجی یافت می شود در این بهار. هفته گذشته انجمن ملی Homebuilders اشاره کرد که تقاضا برای خانه های جدید در حال افزایش بود و سریع ترین و کم تراکم مناطق از جمله مناطق روستایی شهرهای کوچک و exurbs که آمریکایی ها به دنبال خانه های بزرگتر در قسمت چرا که آنها انتظار می رود به کار از خانه به همان اندازه اگر نه بیشتر در آینده است.

“پرواز به حومه واقعی است” اشاره کرد NAHB اقتصاددان ارشد رابرت Dietz.

هنوز چه دائم و مهاجرت به پایان می رسد که بسیاری بستگی دارد که هنوز عوامل ناشناخته که برخی از کار در اهداف متقابل. در طولانی مدت رکود اقتصادی مردم تمایل به حرکت کمتر اتفاق پس از رکود بزرگ. اما گسترش این بیماری همه گیر ممکن است نادیده گرفتن هر اقتصادی نگرانی کارشناسان اشاره کرد.

“موج دوم که در اینجا اتفاق می افتد این است که کاملا مضر چرا که مردم آماده بودند برای منفجر کردن و فکر می کنم از آن به عنوان یک چیز موقت” گفت: مایرز از جمعیت. “در حال حاضر آن را بیشتر یک چیز ثابت است. این یک تهدید دائمی است که مردم را نقل مکان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net