Coronavirus: “رها در تجارت جهانی به بدتر از سال 2008 بحران’

سازمان تجارت جهانی (WTO) است که پیش بینی افت شدید در تجارت بین المللی در این سال است.

در یک گزارش جدید سازمان تجارت جهانی پیش بینی انقباض از بین 13% و 32% در این سال است.

طیف گسترده ای از امکانات نشان دهنده عدم قطعیت در مورد بحران بهداشت و درمان.

آن را می گوید تاثیر بر تجارت است به احتمال زیاد به بیش از این رکود ناشی از بحران مالی بیش از یک دهه پیش.

سازمان تجارت جهانی است مدیر کل روبرتو Azevedo توصیف ارقام به عنوان “زشت”.

“وجود دارد هیچ گرفتن دور که” او گفت:. او گفت: این وضعیت در ابتدا و قبل از هر چیز یک بحران بهداشتی و او اذعان کرد که دولت تا به حال به اقدامات برای حفاظت از زندگی مردم است.

“این اجتناب ناپذیر کاهش در تجارت و خروجی را به عواقب دردناک برای خانواده ها و کسب و کار در بالای انسان درد و رنج ناشی از این بیماری خود را,” او اضافه شده است.

نسبتا خوش بینانه

کاهش 13% در تجارت کالا توضیح داده شده است در این گزارش به عنوان یک نسبتا سناریوی خوش بینانه است. این نشان دهنده یک شیب افت در تجارت و به دنبال آن بهبود در شروع نیمه دوم سال 2020 است.

که البته می باید بر اساس پیشرفت های قابل توجهی بیش از چند ماه آینده در بالا از بحران بهداشت و درمان.

بدیهی است که تضمین شده نیست بنابراین این گزارش شامل یک مقدار بیشتر در مورد بدبین است که نشان دهنده یک تندتر اولیه کاهش و یک مطلب طولانی مدت و ناقص بازیابی.

این گزارش همچنین هشدار می دهد که “میزان عدم قطعیت بسیار بالا است و به خوبی در قلمرو امکان است که برای هر دو 2020 و 2021 نتایج می تواند در بالا یا زیر این نتایج”.

این گزارش می گوید که رشد در تجارت جهانی در حال حاضر متوقف شده نسبت به پایان سال گذشته است. با سه ماهه آخر سال 2019 کالا معامله شد 1 ٪ کمتر از یک سال پیش از آن.

سازمان تجارت جهانی می گوید: این بود نتیجه “مداوم تجارت تنش” یک مرجع است که تا حد زیادی نشان دهنده مقابله رویکرد به تجارت بین المللی گرفته شده توسط دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای Azevedo گفت: تجارت خواهد بود یک عنصر مهم در بهبود اقتصادی پس از بحران. او گفت: حفظ بازارهای باز و قابل پیش بینی خواهد بود مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de