وجود دارد ترس از جهانی کمبود برخی از داروهای معمول پس از هند محدود صادرات برخی از داروها با توجه به کوروناویروس.

بزرگترین تامین کننده داروهای ژنریک را محدود کرده است صادرات 26 مواد و داروهای ساخته شده از آنها.

محدود مواد مخدر شامل پاراستامول یکی از ترین در جهان به طور گسترده ای استفاده می شود بین برنده های درد.

این می آید به عنوان بسیاری از مواد مخدر عنصر سازان در چین باقی می ماند بسته یا قطع خروجی.

هند سازندگان دارو تکیه بر چین برای تقریبا 70 درصد از مواد تشکیل دهنده فعال در داروهای صنعت و کارشناسان هشدار داده اند که آنها به احتمال زیاد به صورت کمبود در صورتی که همه گیری همچنان ادامه دارد.

“حتی مواد مخدر است که در چین تولید می شود خود پایه تشکیل دهنده از چین است. در سطح جهان وجود دارد می تواند کمبود اگر چین و هند هر دو ضربه” هشدار داد تحلیلگر شان مهار از بازار چین گروه پژوهشی.

لیست از مواد تشکیل دهنده و داروهای حساب برای 10 ٪ از تمام داروسازی هند-صادرات و شامل چندین آنتی بیوتیک ها مانند تینیدازول و اریترومایسین هورمون پروژسترون و ویتامین B12.

آکسفورد اقتصادی را منجر اقتصاددان Stephen مباشر به بی بی سی گفت که نشانه هایی وجود دارد کمبود مواد تشکیل دهنده در حال حاضر مجبور به بالا قیمت: “در حال حاضر وجود دارد نشانه هایی که این کاهش عرضه به هند تحت فشار قرار دادند تا قیمت قابل توجهی وجود دارد.”

دولت هند خواست آرام بیش از آن اعلام و گفت: به اندازه کافی وجود دارد سهام به گذشته به مدت سه ماه.

در سال 2018 واردات هند به حساب برای تقریبا یک چهارم از ما دارو و بیش از 30 درصد از دارو مواد تشکیل دهنده با توجه به غذا و داروی آمریکا (FDA).

FDA کمیسر Stephen هان گفت: سنای آمریکا روز سه شنبه که آژانس در حال کار برای تعیین محدودیت های اعمال شده تاثیر می گذارد پزشکی امریکا را تامین و اثر آن بر داروهای ضروری.

عمده ما شرکت های دارویی باید گفت که آنها در حال نظارت بر زنجیره تامین خود را.

Mylan هشدار داد در هفته گذشته وجود دارد که می تواند کمبود دارو در حالی که الی لیلی ” را که انتظار می رود شیوع کروناویروس در نتیجه کمبود برای هر یک از روش های درمانی از جمله انسولین محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im