Coronavirus بیماری همه گیر است که فراگیر در سراسر انگلستان و جهان را افراد مسن و آسیب پذیر در جامعه سخت ترین آنها هر دو به احتمال زیاد به قرارداد شدید ترین شکل از بیماری نیز در معرض خطر بودن و حتی بیشتر جدا شده اگر دوستان و خانواده دور ماندن.

انزوا و تنهایی در حال حاضر در اپیدمی سطح در میان سالمندان با سن انگلستان برآورد که دور از دو میلیون نفر در انگلستان بیش از سن 75 به تنهایی زندگی می کنند و تکان دهنده – بیش از یک میلیون نفر برای بیش از یک ماه بدون صحبت کردن با یک دوست و همسایه و یا اعضای خانواده.

به وزیر بهداشت گفته است که مردم بیش از سن 70 خواسته خواهد شد که به خود منزوی تا چهار ماه برای کمک به محافظت از خود را از coronavirus.

در اینجا راه های شما می تواند کمک به یک دوست, همسایه و یا فامیل خود-انزوا.

دور ماندن اگر شما بیمار هستند

داده ها از چین در اولین 44,000 بیماران مبتلا به این ویروس را نشان می دهد که میزان مرگ و میر در کسانی که در سن 80 و بیش نزدیک به 15 درصد و هشت درصد در میان کسانی که در سن 70 تا 79.

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) می گوید که مردم با علائم کروناویروس – سرفه های خشک و تب و کلی احساس بیحالی – باید به جلوگیری از دیدن همسر و بستگان برای جلوگیری از انتقال آن بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها تا به حال یک آزمون برای این بیماری یا نه.

دولت تنظیم شده است به موضوع هدایت خاص برای سالمندان در هفته آینده, اما در حال حاضر توصیه همان است که برای بقیه جمعیت و افراد مسن هستند که خواست برای انجام زندگی خود را به عنوان طبیعی است.

مردم به زودی به خواسته خود جدا برای یک هفته در صورتی که خفیف و سرفه یا گلو درد, حتی اگر آنها تلقی می شود در معرض خطر بالا.

اما استاد آقا Muir, خاکستری, یک متخصص در پیری سالم اضافه شده است که افراد مسن باید از چپ به نشستن در خانه خود را به تنهایی.

“انزوا و تنهایی عمده عوامل خطر ابتلا به زوال عقل و coronavirus می تواند پیچیده تر از این. این مهم است که مردم به ماندن درگیر و فعال است.”

اما حمل بر مراجعه افراد مسن اگر شما به خوبی

Coronavirus شیوع می تواند یک فرصت برای جامعه خود را برای تنظیم مجدد روابط با افراد مسن می گوید: دانا Buxton سر از تحقیقات بین المللی در طول عمر مرکز.

“این نوع از چیزهایی که ما باید انجام برای حمایت از افراد مسن هستند این نوع از چیزهایی که ما باید انجام دهند به هر حال – شیوع کروناویروس یا نه” او می گوید.

اگر شما بیمار مطمئن شوید که شما هنوز هم به دیدار بستگان خود را می گوید Ms Buxton.

“وجود دارد این است که ما شک فرصتی است که بسیاری از مردم خواهد شد استفاده از این ویروس به عنوان بهانه ای برای دیدار اعضای خانواده منجر به مردم احساس حتی بیشتر شده است. یک ناخوشایند فکر کردم اما وضعیت ما آگاه می تواند اتفاق می افتد در سراسر UK,” او می گوید.

استاد طاهر Masud رئیس جمهور از سالمندان جامعه می گوید که راه حل های دیجیتال مانند اسکایپ کار می کنند اگر چهره به چهره دیدار با یو پی اس امکان پذیر نیست.

“ما قطعا حمایت از نگه داشتن در تماس برای حمایت معنوی – اما شما نیاز به نگه داشتن آن را انجام,” او گفت:.

بررسی منابع

کارولین ابراهیم یک مدیر در سن خیریه در بریتانیا می گوید که برخی از افراد ممکن است در حال حاضر نیاز به کمک اضافی با کارهای مانند خرید.

“اگر کسی توصیه شده است به خود منزوی و یا فقط نگران بیرون رفتن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به چیدن برخی از خرید و یا در حال اجرا برخی از کارهای” او می گوید.

دولت در مذاکرات با خرده فروشان برای اطمینان از افراد مسن می توانید منابع اگر آنها به اینترنت دسترسی دارند. یک راه حل می تواند خطوط تماس ویژه تلفن به طوری که مشتریان می توانند گوشی تلفن با مواد غذایی سفارشات.

اندرو Opie, مدیر غذا و پایداری در محیط خرده فروشی کنسرسیوم گفت: “که در آن مردم خود جدا آن است تا نه فقط به سوپر مارکت ها بلکه دوستان و همسایگان برای حمایت از آنها در گرفتن کالا به آنها نیاز است. این زمان برای همه به گرد هم می آیند و حمایت از یکدیگر به ویژه کسانی که آسیب پذیر هستند.”

ایجاد یک طرح اضطراری

اگر شما مراقبت برای کسی و نگران می شوند چه اتفاقی می افتد اگر شما قادر به مراجعه به مطمئن شوید که شما یک طرح احتمالی در محل می گوید مراقبین انگلستان است. این چیزی است که شما باید راه اندازی coronavirus یا هیچ coronavirus اما باید جزئیات دارو شخص شما در حال مراقبت از در, مهم, شماره های تماس و که می تواند گام اصلی مراقب است که ناخوش است.

جلوگیری از GP اگر شما علائم

هر کسی که دارای علائم باید به دور ماندن از GP در بیمارستان یا داروخانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است. در عوض آنها باید بررسی بیمه خدمات درمانی coronavirus صفحه وب. افسر ارشد پزشکی آقا کریس Ersin می گوید: مردم نباید تماس بیمه خدمات درمانی در 111 به عنوان خط مشغول است – آنها فقط باید با آن تماس بگیرید اگر کارگردانی به انجام این کار زمانی که آنها از طریق آنلاین symptom checker.

مردم خواسته می شود یک سری از سوالات از جمله سابقه سفر به بدترین آمار مناطق چین و شمال ایتالیا. اما به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید در انگلستان این سوال را تبدیل به طور فزاینده ای بی ربط.

اگر رفته از طریق این پرسش ها و شما در معرض خطر تلقی شما خواسته خواهد شد که به کتاب تست.

بررسی کنید که آیا داروخانه ها می تواند در ارائه دارو

برخی از داروخانه ها در سراسر کشور در حال حاضر در حال ساخت برنامه ای برای تحویل دارو به افراد سالمند در صورت هر گونه اجرا خود انزوا می گوید پروفسور Masud.

“داروخانه ها در حال حاضر فکر کردن در امتداد این خطوط وجود دارد و ممکن است برنامه های محلی در محل برای اطمینان از تحویل مهم دارو در حال انجام,” او می گوید. “اگر این coronavirus شیوع واقعا از کنترل خارج می شود من امیدوارم که GPs را نیز باید یک برنامه برای افراد مسن,” او می گوید.

فعال ماندن

آقا Muir خاکستری می گوید: اگر مردم در خانه گیر کرده چرا که آنها خود جدا پارامونت آنها فعال باقی بماند.

“حتی فقط ایستاده تا 10 بار یک ساعت ورزش بسیار خوبی است,” او می گوید.

“افراد مسن می تواند کمک به احساس مثبت تر اگر آنها در تعامل با جهان و فعال باقی بماند. نمی قفل آنها را تا کنید و سعی کنید برای محافظت از آنها را,” او می گوید.

“مردم بیشتر نگران مردم دیگر از آنها در مورد خود. هنگامی که چیزی می رود اشتباه با مادر سلامت اولین چیزی که مردم اغلب انجام دهید این است که ثبت نام خود را برای خرید آنلاین با Ocado. اما این یکی از بدترین چیزهایی است که شما می توانید انجام دهید. مهم ترین چیز این است برای نگه داشتن او در راه رفتن,” او می گوید.

استاد Mahsud موافق است که افراد مسن نباید تبدیل به housebound یا بدتر bedbound.

“این بستگی به وضعیت شخصی خود را اما اگر شما یک باغ بزرگ شما می توانید در آن است. اگر شما گیر در داخل خانه مطمئن شوید که شما می توانید و نمی نشستن در مقابل تلویزیون در تمام طول روز,” او می گوید.

در آغوش اینترنت

جوان “بومی های دیجیتال” که بزرگ شده اند تا با خرید آنلاین و تحویل مواد غذایی خدمات در نوک انگشتان خود را ممکن است بهتر قادر به مقابله در طول یک دوره اجرا انزوا.

ولی مردم در حال گرفتن به طور فزاینده ای آنلاین – داده ها از دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد که 83 درصد از افراد 65 تا 74 تا به حال استفاده از اینترنت در سال 2019 از 52 درصد در سال 2011. در واقع رشد استفاده از اینترنت در گروه سنی outstripping است که در سنین جوانی قرار گرفتند.

این ممکن است به ارزش تضمین این که افراد در زندگی خود در حال راه اندازی با خرید آنلاین به حساب شرکت و یا معرفی شده اند به شادی Netflix بکشد.

همچنین ارزش چک کردن است که آنها می دانند که چگونه به رفتن را از طریق بیمه خدمات درمانی symptom checker – و یا می توانید بپرسید کسی به آنها کمک کند اگر نه.

آقا Muir معتقد است فن آوری چیزهای زیادی برای ارائه به افراد مسن و طرفداران آموزش آنلاین به عنوان یک راه برای نگه داشتن مغز فعال است.

Elspeth Briscoe, مدیر اجرایی پلت فرم آموزش آنلاین, آموزش با کارشناسان می گوید: “این بسیار با ارزش تر کلاس و شما می توانید تنوع شما نمی خواهد از رفتن به کلاس با تعداد زیادی از افراد دیگر که همه یکسان است.”

مطمئن شوید که سرپرستان خود را با دست بشویید

“افراد مسن باید صریح و بگویید که مردم را به شستن دست های خود می گوید:” دانا Buxton.

اما این صدق نمی کند فقط به سرپرستان می گوید: پروفسور Masud. هر کسی که بازدید از یک فرد مسن تر باید شستن دست های خود را قبل و بعد از آنها بازدید او کرد.

دولت صادر کرده است جداگانه راهنمایی برای مراقبت از خانه با مشاوره دقیق در شستن دست ها.

اطمینان از مراقبین کار نمی کنند اگر آنها بیمار هستند

دولت توصیه می کند که افراد مشغول به کار در مراقبت از خانه های که نمایش هر یک از علائم تنفسی باید کار نمی کند و به تازگی تغییر قوانین به طوری که هر کسی که به کار خود می توانید کسب درآمد قانونی پرداخت بیمار از یک روز اگر آنها قادر به کار با توجه به کوروناویروس.

اما کارگران باید به کسب حداقل £118 یک هفته واجد شرایط و اتحادیه های کارگری می گویند بسیاری از کارگران در قرارداد صفر ساعت از جمله مراقبت های کارگران را نمی خواهد به اندازه کافی درآمد به طوری وسوسه به کار هنگامی که بیمار بیشتر خواهد شد.

بررسی مراقبت در منزل شیوع سیاست

ماه گذشته یک خانه مسکونی در برایتون تعطیل پس از یک کارگر بهداشت آزمایش مثبت برای این بیماری اما دولت مصرانه در برابر بسته شدن در صورت شیوع. به جای مراقبت از خانه می خواست به تماس PHE برای راهنمایی.

پروفسور Masud می گوید مراقبت از خانه باید تنظیم شود تا برای مقابله با هر گونه بیماری شیوع.

“مراقبت از خانه نباید فقط خاموش دلیل است که افزایش فشار ثانویه مراقبت. بیشترین مراقبت از خانه های تک اتاق و غرق در اتاق به طوری که مردم می تواند دست خود را بشویید. آنها نه مانند کشتی کروز که در آن کابین کوچک هستند و مردم باید به بیرون رفتن برای غذا خوردن.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im