Coronavirus همه گیر و فراگیر از طریق انگلستان و جهان است آمار افراد مسن و آسیب پذیر در جامعه سخت ترین این گروه ها هستند بیشتر احتمال دارد به شدت آسیب دیده توسط ویروس اما همچنین در معرض خطر بودن جدا شده به عنوان دوستان و خانواده توصیه می شود برای دور ماندن.

انزوا و تنهایی در حال حاضر در اپیدمی سطح در میان سالمندان با سن انگلستان برآورد که حدود دو میلیون نفر در انگلستان بیش از سن 75 به تنهایی زندگی می کنند و تکان دهنده – بیش از یک میلیون نفر برای بیش از یک ماه بدون صحبت کردن با یک دوست و همسایه و یا اعضای خانواده.

به وزیر بهداشت گفته است که مردم بیش از سن 70 باید خود جدا تا چهار ماه برای کمک به محافظت از خود را از coronavirus.

به عنوان بسیاری از ترس انگلستان مستند می تواند باعث افزایش تنهایی در اینجا راه های شما می تواند کمک به یک دوست, همسایه و یا فامیل خود-انزوا.

  • آیا شما بیش از 70 و خود منزوی? به ما بگویید که در مورد تجارب خود را در اینجا

آیا من می توانم دیدار سالمندان پدر و مادر ؟

تحت دولت جدید قوانین, اگر شما زندگی نمی کنند با بستگان سالمند خود را در همان خانواده و سپس شما باید بازدید از آنها را در یکی دیگر از خانواده است.

از مارس 23, مردم در انگلستان گفته شده است به ماندن در خانه و تنها ترک خانه برای این چهار دلیل:

  1. برای خرید ملزومات
  2. یک بار در روز برای ورزش
  3. پزشکی و یا نیاز به ارائه مراقبت
  4. سفر به و یا از کار (اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند)

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) می گوید که مردم با علائم کروناویروس – سرفه های خشک و تب و کلی احساس بیحالی – باید به خصوص اجتناب از دیدن همسر و بستگان برای جلوگیری از انتقال آن بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها تا به حال یک آزمون برای این بیماری یا نه.

چگونه آسیب پذیر هستند و افراد مسن اگر آنها گرفتن coronavirus?

داده ها از چین در اولین 44,000 بیماران مبتلا به این ویروس را نشان می دهد که میزان مرگ و میر در کسانی که در سن 80 و بیش نزدیک به 15 درصد و هشت درصد در میان کسانی که در سن 70 تا 79.

آیا من می توانم آنها را مواد غذایی خرید ؟

وزرای دولت و خرده فروشان شده اند بحث در مورد راه هایی برای تضمین این که افراد آسیب پذیر و بدون دسترسی آسان به سوپر مارکت ها به سمت چپ بدون غذا در طول این دوره انزوا.

بسیاری از خرده فروشان مانند Sainsbury, Morrisons, ایسلند, و, Marks & Spencer در حال حاضر شروع به اجرای اقدامات لازم برای حمایت از سالمندان و آسیب پذیر مشتریان.

تغییرات جدید شامل اختصاص داده شده, خرید ساعت برای افراد مسن به فروشگاه در یک زمان ساکت تر اولویت تحویل شکافها و سهمیه بندی برخی از موارد برای جلوگیری از مواد غذایی و کمبود عرضه.

بهترین راه آسیب پذیر مردم می توانند در امان ماندن از coronavirus است سفارش خود را در فروشگاه مواد غذایی آنلاین با استفاده از یکی از سوپر مارکت را در اولویت خدمات. اگر این گزینه نیست و شما یک دوست و همسایه و یا فامیل شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا مواد غذایی و ترک آنها را در خارج از درب جلو اجتناب از تماس مستقیم.

ادامه مطلب: انگلستان سوپر مارکت محدودیت و سهمیه بندی برنامه

ایسلند یکی از اولین فروشگاه های به اختصاص دو ساعت از معاملات برای افراد مسن و آسیب پذیر به مشتریان اجازه می دهد آنها را به خرید لوازم هنگامی که آن را ساکت تر است. “ما اختصاص داده شده دو ساعت اول معاملات به افراد مسن و آسیب پذیر و انتظار اکثر فروشگاه های ما برای حمایت از این” گفت: Tarsem Dhaliwal ایسلند مدیر عامل شرکت.

اندرو Opie, مدیر غذا و پایداری در محیط خرده فروشی کنسرسیوم گفت: “که در آن مردم خود جدا آن است تا نه فقط به سوپر مارکت ها بلکه دوستان و همسایگان برای حمایت از آنها در گرفتن کالا به آنها نیاز است. این زمان برای همه به گرد هم می آیند و حمایت از یکدیگر به ویژه کسانی که آسیب پذیر هستند.”

ایجاد یک طرح اضطراری

اگر شما مراقبت برای کسی و نگران می شوند چه اتفاقی می افتد اگر شما قادر به مراجعه به مطمئن شوید که شما یک طرح احتمالی در محل می گوید مراقبین انگلستان است. این چیزی است که شما باید راه اندازی coronavirus یا هیچ coronavirus اما باید جزئیات دارو شخص شما در حال مراقبت از در, مهم, شماره های تماس و که می تواند گام اصلی مراقب است که ناخوش است.

جلوگیری از GP اگر شما علائم

هر کسی که دارای علائم باید به دور ماندن از GP در بیمارستان یا داروخانه برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است. در عوض آنها باید بررسی بیمه خدمات درمانی coronavirus صفحه وب. افسر ارشد پزشکی آقا کریس Ersin می گوید: مردم نباید تماس بیمه خدمات درمانی در 111 به عنوان خط مشغول است – آنها فقط باید با آن تماس بگیرید اگر کارگردانی به انجام این کار زمانی که آنها از طریق آنلاین symptom checker.

بیشتر بخوانید: پزشکان جراحی و دندانپزشکان هنوز باز است ؟

بررسی کنید که آیا داروخانه ها می تواند در ارائه دارو

بسیاری از داروخانه ها در سراسر کشور در حال حاضر شروع به ارائه دارو به افراد سالمند در طول خود انزوا.

تماس خود را GP یا داروخانه های محلی برای مشاوره بیشتر در خانه تحویل دارو.

فعال ماندن

آقا Muir خاکستری می گوید آن میباشد کسی گیر در صفحه اصلی فعال باقی می ماند.

“حتی فقط ایستاده تا 10 بار یک ساعت ورزش بسیار خوبی است,” او می گوید.

“افراد مسن می تواند کمک به احساس مثبت تر اگر آنها در تعامل با جهان و فعال باقی بماند. نمی قفل آنها را تا کنید و سعی کنید برای محافظت از آنها را,” او می گوید.

“مردم بیشتر نگران مردم دیگر از آنها در مورد خود. هنگامی که چیزی می رود اشتباه با مادر سلامت اولین چیزی که مردم اغلب انجام دهید این است که ثبت نام خود را برای خرید آنلاین با Ocado. اما این یکی از بدترین چیزهایی است که شما می توانید انجام دهید. مهم ترین چیز این است برای نگه داشتن او در راه رفتن,” او می گوید.

استاد Mahsud موافق است که افراد مسن نباید تبدیل به housebound یا بدتر bedbound.

“این بستگی به وضعیت شخصی خود را اما اگر شما یک باغ بزرگ شما می توانید در آن است. اگر شما گیر در داخل خانه مطمئن شوید که شما می توانید و نمی نشستن در مقابل تلویزیون در تمام طول روز,” او می گوید.

ادامه مطلب: چگونه برای اقامت مناسب و سالم اگر شما خود منزوی

در آغوش اینترنت

جوان “بومی های دیجیتال” که بزرگ شده اند تا با خرید آنلاین و تحویل مواد غذایی خدمات در نوک انگشتان خود را ممکن است بهتر قادر به مقابله در طول یک دوره اجرا انزوا.

ولی مردم در حال گرفتن به طور فزاینده ای آنلاین – داده ها از دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد که 83 درصد از افراد 65 تا 74 تا به حال استفاده از اینترنت در سال 2019 از 52 درصد در سال 2011. در واقع رشد استفاده از اینترنت در گروه سنی outstripping است که در سنین جوانی قرار گرفتند.

این ممکن است به ارزش تضمین این که افراد در زندگی خود در حال راه اندازی با خرید آنلاین به حساب شرکت و یا معرفی شده اند به شادی Netflix بکشد.

همچنین ارزش چک کردن است که آنها می دانند که چگونه به رفتن را از طریق بیمه خدمات درمانی symptom checker – و یا می توانید بپرسید کسی به آنها کمک کند اگر نه.

آقا Muir معتقد است فن آوری چیزهای زیادی برای ارائه به افراد مسن و طرفداران آموزش آنلاین به عنوان یک راه برای نگه داشتن مغز فعال است.

Elspeth Briscoe, مدیر اجرایی پلت فرم آموزش آنلاین, آموزش با کارشناسان می گوید: “این بسیار با ارزش تر کلاس و شما می توانید تنوع شما نمی خواهد از رفتن به کلاس با تعداد زیادی از افراد دیگر که همه یکسان است.”

ادامه مطلب: بهترین فن آوری برای نگه داشتن در تماس با افراد مسن

مطمئن شوید که سرپرستان خود را با دست بشویید

“افراد مسن باید صریح و بگویید که مردم را به شستن دست های خود می گوید:” دانا Buxton.

اما این صدق نمی کند فقط به سرپرستان می گوید: پروفسور Masud. هر کسی که بازدید از یک فرد مسن تر باید شستن دست های خود را قبل و بعد از آنها بازدید او کرد.

دولت صادر کرده است جداگانه راهنمایی برای مراقبت از خانه با مشاوره دقیق در شستن دست ها.

اطمینان از مراقبین کار نمی کنند اگر آنها بیمار هستند

دولت توصیه می کند که افراد مشغول به کار در مراقبت از خانه های که نمایش هر یک از علائم تنفسی باید کار نمی کند و به تازگی تغییر قوانین به طوری که هر کسی که به کار خود می توانید کسب درآمد قانونی پرداخت بیمار از یک روز اگر آنها قادر به کار با توجه به کوروناویروس.

اما کارگران باید به کسب حداقل £118 یک هفته واجد شرایط و اتحادیه های کارگری می گویند بسیاری از کارگران در قرارداد صفر ساعت از جمله مراقبت های کارگران را نمی خواهد به اندازه کافی درآمد به طوری وسوسه به کار هنگامی که بیمار بیشتر خواهد شد.

بررسی مراقبت در منزل شیوع سیاست

در ماه فوریه یک خانه مسکونی در برایتون تعطیل پس از یک کارگر بهداشت آزمایش مثبت برای این بیماری اما دولت مصرانه در برابر بسته شدن در صورت شیوع. به جای مراقبت از خانه می خواست به تماس PHE برای راهنمایی.

پروفسور Masud می گوید مراقبت از خانه باید تنظیم شود تا برای مقابله با هر گونه بیماری شیوع.

“مراقبت از خانه نباید فقط خاموش دلیل است که افزایش فشار ثانویه مراقبت. بیشترین مراقبت از خانه های تک اتاق و غرق در اتاق به طوری که مردم می تواند دست خود را بشویید. آنها نه مانند کشتی کروز که در آن کابین کوچک هستند و مردم باید به بیرون رفتن برای غذا خوردن.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im