پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus سفر بان کی مون در 26 کشور اروپایی مواجه شده است با خشم و سردرگمی با رهبران اتحادیه اروپا او را متهم به تصمیم گیری “و بدون مشورت”.

این Covid-19 همه گیر است که یک “بحران جهانی” گفت: top اتحادیه اروپا مقامات Ursula von der Leyen و چارلز میشل.

آن را “نیاز به همکاری به جای یک جانبه عمل” گفتند.

این ممنوعیت با توجه به اثر را به روز جمعه در نیمه شب به وقت شرق آمریکا (0400 GMT).

آن را تحت تاثیر قرار تنها کشورهایی هستند که اعضای مرز شنگن سفر به منطقه و تاثیر نمی گذارد ما شهروندان بریتانیا یا ایرلند.

آن است که عمده تنش در پاسخ به Covid-19 Mr جرمی که متهم شده است از انفعال. این ممنوعیت مواجه شد با نا امیدی در واشنگتن و همچنین در خارج از کشور.

روز پنجشنبه با انتقاد گفت که او نمی اطلاع رسانی اتحادیه اروپا با همتایان چرا که “زمان آن طول می کشد”.

“ما تا به حال به سرعت حرکت می کند” آقای ترامپ گفت که اتحادیه اروپا نمی مشورت کنید ما زمانی که افزایش مالیات بر کالاهای آمریکایی.

شوک و ترس در سفارت ردیف

تجزیه و تحلیل توسط تارا McKelvey بی بی سی کاخ سفید خبرنگار

اروپا و سفیر به, به طور طبیعی, دیپلماتیک.

“ما احساس می کنیم وجود دارد باید همکاری به جای عمل است که اهداف یک قاره” این دیپلمات که خواسته بود به نام می گوید در گوشی اشاره به سفر بان کی مون. آقای ترامپ عمل او را گرفت و دیگر سفرای خود در واشنگتن ،

هنوز هم او دیدگاه خود را در مورد ممنوعیت سفر و همچنین خود را از سرخوردگی و خشم در مورد محدودیت های آسمان: “ما بسیار خوشحال,” او می گوید. “هیچ.”

دیگران به همان اندازه تاسف: شورای آتلانتیک دانیل سرخ شده, سفیر سابق آمریکا در لهستان می گوید که او در بر داشت رئيس جمهور در سخنان ناامید کننده بود: “ضد اتحادیه اروپا هجوم است و زیاده روی است.” سفیران اینجا در واشنگتن هر دو در حال حاضر و سابق در حال حاضر در انتظار برای رئیس جمهور بعدی حرکت می کند – با یک مقدار عادلانه از ترس.

به عنوان یکی دیگر از سفیر سابق قرار داده و آن را: “من با اعتماد به نفس.”

بیش از 1300 موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده در ایالات متحده با 38 مرگ و میر تا کنون.

ایتالیا در حال حاضر بیش از 12000 مورد تأیید و 827 مرگ دوم به چین است. فرانسه اسپانیا و آلمان نیز شاهد افزایش موارد است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ممنوعیت “تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن”.

او را متهم به اتحادیه اروپا از عدم “همان احتیاطی” را به عنوان ما در مبارزه با این ویروس برای توجیه ممنوعیت.

چه واکنش ؟

سهام کاهش های زیر Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه ای که در آن او گفت که سفر بان کی مون نیز شامل تجارت و حمل و نقل. این بیانیه بعد از آن کردهاند.

معاملات در وال استریت متوقف شد صبح روز پنجشنبه پس از داو جونز کاهش یافته است 7 درصد و شاخص کاهش یافت و به کمترین سطح خود پس از بحران مالی 2008.

تام Bossert آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق امنیت داخلی و مبارزه با تروریسم مشاور, انتقاد بان کی مون گفت: “کمی وجود دارد و ارزش به اروپا سفر محدودیت. فقیر استفاده از زمان و انرژی است.”

ارشد دموکرات گفت: آن را “نگران کننده” است که رئیس جمهور تهمت بود نه خطاب کمبود coronavirus تست کیت در ایالات متحده است.

در تحولات دیگر:

  • رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: همه مدارس و دانشگاه ها خواهد بود بسته از هفته آینده و خواست کسب و کار به اجازه کار کارمندان از راه دور
  • نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود جدا “از فراوانی از احتیاط” بعد از شروع به نشان دادن علائم خفیف
  • بریتانیا آن را به نام “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل” و توصیه می شود هر کسی با سرفه مداوم و یا درجه حرارت بالا به خود منزوی به مدت هفت روز
  • سهام در سراسر جهان روز به عنوان سرمایه گذاران رهبران جهان شد پاسخ نمی دهد به طور موثر
  • تعداد موارد در ایتالیا به شروع به پریدن کرد بیش از 15000
  • همه مهم ورزش در ایالات متحده متوقف شده است از جمله NBA, NHL و MLS

چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به YourQuestions@bbc.co.uk. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de