Coronavirus: اتحادیه اروپا, ورود بان کی مون بازدید مسافران به عنوان مستند وسیعتر


مسافران از خارج از اتحادیه اروپا در حال تبدیل شده به دور از فرودگاه ها و مرزها پس از 27 کشور بلوک تحمیل 30 روز بان کی مون برای توقف گسترش coronavirus.

یک گروه پرواز از ترکیه تبدیل شده بود به دور از آلمان بزرگترین فرودگاه فرانکفورت اواخر روز سه شنبه DPA گزارش خبرگزاری.

رهبران اتحادیه اروپا توافق کردند که مرزهای داخلی است که ساخته شده اند در روزهای اخیر باید پایین آمده است.

بسیاری از اروپایی ها کار در سراسر مرز.

بیش از 185,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اروپا شناسایی شده است که به عنوان در حال حاضر “کانون بیماری همه گیر”. آخرین آمار و ارقام می گویند برخی از 3400 نفر کشته شده اند در اروپا به تنهایی.

بلژیک آخرین کشور اتحادیه اروپا را به شما معرفی مستند برای آن 11.4 میلیون نفر از شهروندان.

مردم شده اند خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و تنها سفر ضروری خواهد شد مجاز است. اکثر مغازه ها بسته خواهد شد اما فعالیت بدنی مجاز است تا زمانی که مردم احترام اجتماعی فاصله.

آنچه که اتحادیه اروپا توافق ؟

30-روز ورود بان کی مون تحت تاثیر قرار خواهد شد اروپایی ها از رفتن به خانه و یا مرزی کارگران است. شهروندان بریتانیا نیز تحت تاثیر آن به دلیل موقت Brexit مقابله هنوز روابط بریتانیا به اتحادیه اروپا قوانین.

این ممنوعیت به طور خاص را پوشش می دهد تمام کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین کشورهای در مرز شنگن-منطقه آزاد از جمله ایسلند و سوئیس و نروژ و لیختن اشتاین.

همه شهروندان داده خواهد شد و کمک به بازگشت به خانه و آلمان روز چهارشنبه گفت: این امر در ادامه یک درایو به خانه پرواز ده ها هزار نفر از گردشگران رشته در خارج از کشور از مراکش و مصر به فیلیپین و آرژانتین.

رابرت کخ موسسه (RKI) علمی بدن ارائه مشاوره به دولت در مسائل بهداشت هشدار داده است که آلمان می تواند تا 10 میلیون مورد عفونت کروناویروس در دو تا سه ماه آینده مگر اینکه زمان مهار اقدامات به شدت به دنبال.

چرا مرزهای داخلی یک مشکل ؟

فرد و دولت های اروپایی را آغاز کرده اند که احداث گشت برای متوقف کردن شهروندان از کشورهای دیگر از ورود.

گشت به نظر می رسد در روز سه شنبه در اسپانیایی مرز با فرانسه و لهستان دیده است ترافیک تا 50km (31 مایل) در برخی از آن گذرگاه به عنوان بخشی از سلامت آن اقدامات است.

“این کاملا حیاتی است که ما این وضعیت را خنثی زیرا ما می دانیم که بیش از حد بسیاری از رشته مردم در داخل اتحادیه اروپا و مشکلی برای بازگشت به خانه گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.

صف های طولانی در مرز لهستانی

توسط آدم Easton, BBC News ورشو

برخی از مردم نیاز به صبر برای بیش از 24 ساعت پس از مقدمه ای از چک در نیمه شب روز شنبه.

خارجی ها به طور موقت ممنوع از ورود به کشور و بازگشت لهستانی شهروندان باید قرنطینه برای 14 روز. نگهبانان مرزی با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در حال گرفتن درجه حرارت هر کس عبور از مرز.

هزاران نفر از اتباع خارجی در حال ترک لهستان برای بازگشت به خانه و هزاران نفر از لهستانی ها در حال تلاش برای بازگشت در.

و پس از آن وجود دارد کامیون. مرزهای هنوز هم باز به کالا اما مقامات نیست ایجاد خطوط ویژه برای رانندگان کامیون برای عبور, بنابراین همه گیر در یک خط.

در عبور از در Jedrzychowice در مرز آلمان صبح روز چهارشنبه مردم گیر شده است در وسایل نقلیه خود را یک شبه بسیاری با چیزی برای خوردن یا نوشیدن و با عدم دسترسی به توالت.

چقدر بد است که وضعیت در اروپا ؟

در فرانسه تعداد موارد تایید شده در فرانسه رشد بیش از 16 درصدی در روز سه شنبه به 7,730 مرگ و میر افزایش به 175 با 7 درصد از مرده سن زیر 65.

در انگلستانتعداد مرده رسیده است 71.

تعداد موارد تایید شده در اسپانیا افزایش یافت و به بیش از 13,700.

ایتالیاکه ثبت شده است اکثر موارد خارج از چین در بیش از 31,500 اعلام کرد یکی دیگر از افزایش در مرگ و میر در روز سه شنبه از 2,150 به 2,503.

بلژیک اعلام کرد چهار مرگ و میر بیشتر در یکشنبه آوردن کلی تعداد به 14 با 243 موارد جدید.

در آلمان RKI گزارش 8,198 موارد با مرگ و میر 12. صدراعظم مرکل به مرحله غیر معمول از صحبت کردن به ملت را در یک تلویزیون آدرس بعد از آن در روز چهارشنبه. او انتظار نمی رود به اعلام اقدامات جدید بلکه درخواست تجدید نظر به شهروندان برای کمک به مبارزه با ویروس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه چیز دیگری را به کمیسیون رهبر می گویند ؟

Mrs von der Leyen به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که او امیدوار واکسن می تواند در دسترس پاییز. نظرات خود را می کنند مقامات بهداشت در جای دیگر اما او گفت: وجود دارد که برای سرعت بخشیدن به فرآیندهای اداری است که به طور معمول آهسته و دشوار است.

کمیسیون رهبر نیز با توجه به مصاحبه ای با تلخیص بیلد که در آن او گفت: “من فکر می کنم که همه ما ما که نه کارشناسان در ابتدا دست کم گرفته coronavirus.”

او آن را پذیرفته بود “نگرانی دشمن” اما گفت که او نمی بینم مبارزه با آن به عنوان یک جنگ است. اقدامات که صدا “شدید سخت گیرانه” دو هفته پیش که در حال حاضر پذیرفته شده به عنوان لازم است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im