کشورهای اروپایی در حال حاضر به دنبال گسترش مستندات در محل قرار داده و سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

یک مستند تحمیل شده بر 12 مارس در ایتالیا که در آن تعداد مرگ و میر ممکن است به زودی پیشی چین را گسترش فراتر از 25 مارس تاریخ تنظیم آن ب. ظ گفته است.

فرانسه گفت: طی 15 روز مستند نیز ممکن است توسعه یافته با رهبران اروپایی تمایلی به دادن هر گونه ضرب الاجل برای پایان دادن به بحران اقدامات.

شده اند وجود دارد 207,000 موارد در سراسر جهان با برخی از 8,600 مرگ و میر.

بانک مرکزی اروپا (ECB) راه اندازی کرده است یک اورژانس €750bn ($820bn; £700bn) بسته به سهولت تاثیر گیر با کریستین لاگارد رئیس تویت “هیچ محدودیتی وجود دارد” به تعهد خود نسبت به یورو.

اروپا و بازارهای تثبیت شده در باز, در حال حرکت به قلمرو مثبت اگر چه بازارهای آسیایی باقی مانده فرار – شاخص Nikkei بسته شدن پایین 1%.

اتحادیه اروپا تا به معرفی دقیق کنترل مرز. مسافران از خارج در حال تبدیل شده به دور از فرودگاه ها و مرزها پس از 27 کشور بلوک تحمیل 30 روز بان کی مون برای توقف گسترش coronavirus.

اما رهبران اتحادیه اروپا همچنین توافق کردند که مرزهای داخلی است که ساخته شده اند در روزهای اخیر باید پایین آمده است.

به طور جداگانه اتحادیه اروپا برای مبارزه با تروریسم در اروپا, مذاکره, Michel Barnier گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

او گفت در توییتر: “من به خوبی انجام می دهند و در ارواح خوب است.”

آنچه از ایتالیایی و فرانسوی مستندات?

ایتالیا تعطیل اکثر کسب و کار و ممنوع تجمعات عمومی در سراسر کشور در 12 مارس.

اما نخست وزیر جوزپه کونته گفت: “اقدامات ما گرفته اند… باید تمدید اصلی خود مهلت است.”

او گفت که این اقدامات تا به حال به معنای “ما اجتناب از سقوط نظام”است.

اما او گفت: Corriere della Sera که “ما نمی خواهد بود قادر به بازگشت بلافاصله به زندگی به عنوان قبل از آن بود” حتی زمانی که این اقدامات به پایان رسیده است.

ایتالیا روز چهارشنبه گزارش داد افزایش مرگ و میر ناشی از 475 در یک روز. هر گونه مشابه رقم در روز پنج شنبه آن را پاس چین رسمی مرگ و میر 3,130 با توجه به یک لیست مداوم عرضه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

گزارش Istituto Superiore di Sanita به مرگ و میر در ایتالیا از سال 2003 مردم تایید به توان مثبت برای coronavirus یافت که سه منطقه در شمال بودند تا کنون بدترین ضربه است.

لومباردی اختصاص 71 درصد, Emilia-Romagna 17 درصد و ونتو 3.9%. هیچ یک از 13 سایر مناطق تا به حال بیش از 2 ٪ از کل و 10 از آنها تا به حال کمتر از 1%.

برخی مطالعات اشاره به تعداد زیادی از سالمندان در مناطق آسیب دیده و این که بخش بزرگی از 18-34s در خانه زندگی می کنند با آنها. های مختلف جمعیتی در کشورهای دیگر ممکن است کمک به کاهش مرگ و میر.

فرانسه خود را آغاز کرد مستند در روز سه شنبه صبح به نیاز شهروندان به حمل یک مقاله بیان کرد که چرا آنها در خانه نیست.

فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner اروپا گفت 1 رادیو گفت: “15 روز دوره ممکن است تمدید شود. اگر لازم باشد دولت را دوباره انجام آن است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او گفت که 4,095 بلیط شده بود دست به ستمكاران و 70,000 کنترل چک های ساخته شده از صبح روز چهارشنبه. خوب است €135 ($150; £123).

“برخی از مردم فکر می کنم آنها برخی از نوع مدرن روز قهرمان هنگامی که آنها را به شکستن قوانین – اما آنها imbeciles و یک خطر برای خود,” او گفت:.

چه چیز دیگری اتفاق می افتد در اروپا ؟

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خطاب به ملت در تلویزیون در روز چهارشنبه که او قبلا تنها برای انجام سالانه او پیام سال جدید.

“وضعیت جدی است. آن را به طور جدی. نه پس از الحاق آلمان نیست که پس از جنگ جهانی دوم است و کشور ما در مواجهه با یک چالش است که بستگی دارد آنقدر در ما همبستگی جمعی,” او گفت:.

آلمان نه اعمال اقدامات سختگیرانه اگر چه آن بسته شده است و مدارس و بسیاری از کسب و کار و فضاهای عمومی. مردم هنوز هم می تواند بیرون رفتن و معاشرت ولی رسانه های آلمان گفت که سخنرانی او به نظر می رسد به عنوان یک هشدار نهایی برای جلوگیری از اجباری مستندات.

خانم مرکل را اعلام کرد اما گفت که می تواند در هر زمان تغییر.

آلمان روز پنج شنبه گزارش افزایش به 10,999 موارد مرگ و میر پایین باقی می ماند اما افزایش یافته و به 20 موسسه کخ رابرت گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

انگلستان نیز اعمال نمی سختگیرانه مستند اقدامات به عنوان رتبهدهی نشده است اما اعلام کرده مدارس خواهد شد. ساعت بوریس جانسون نمی تواند به هر تاریخ برای آنها به بازگشایی شده است.

لندن بدترین منطقه آسیب دیده در انگلستان و در حال حاضر شروع به باریک کردن خدمات حمل و نقل.

روسیه روز چهارشنبه گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مربوط به مرگ 79 سال از درگذشت ذات الریه در مسکو.

روسیه که گزارش شده تنها 147 موارد به طور موقت منع ورود به خارجی ها. آن اصرار شده است شفاف و با آمار و ارقام خود را پس از برخی از تحلیلگران در مورد تعداد کم.

در دیگر حرکت می کند:

  • اتریش در روز پنج شنبه قفل کردن آن کانون استان تیرول تا 5 آوریل – تنها ساکنان تعیین شده کارگران و محصولات می توانید وارد کنید
  • اسلوونی خواهد شد ممنوعیت معاشرت با دیگران در فضاهای عمومی از روز جمعه
  • پرتغال روز چهارشنبه اعلام کرد در سراسر کشور 15-روز وضعیت اضطراری نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: آن را می توان توسعه یافته و حتی در چند ماه گذشته
  • پادشاه از اسپانیا ساخته قدرتمند تلویزیونی نشانی در شب چهارشنبه گفتن اسپانیایی “ویروس نمی خواهد ما را شکست اما بر خلاف آن ما را قوی تر به عنوان یک جامعه”. اسپانیا باز کرده است تحقیقات در مادرید خانه بازنشستگی است که دیده می شود 19 مرگ و میر
  • نروژ مجلس در روز پنج شنبه توافق کردند که یک بسته از اقدامات اضطراری را پوشش اشتغال و مراقبت های بهداشتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de