نیم میلیون ماسک بودند که دست از روز چهارشنبه در ایستگاه های اطراف پاریس با فرانسه تنظیم برای سهولت در حمل و نقل عمومی محدودیت در ماه آینده.

اما اگر چه رهبران می خواهید به kickstart اقتصاد آمار Covid-19 pandemic, چگونه برای از سرگیری جنبش مردم باقی می ماند یک مسئله دشوار است.

اتحادیه های کارگری ابراز نگرانی در فرانسه قصد دارد به مردم اجازه حرکت آزادانه با یک ماسک از 11 مارس در سفر به 100 کیلومتر است.

و آلمان تمدید یک هشدار جهانی سفر تا 14 ژوئن.

این بدان معناست که هیچ تصمیمی هنوز گرفته شده در خانواده در نظر گرفتن فرزندان خود در تعطیلات تابستان.

مشترک با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا, آلمان, بسته برخی از مرزهای زمینی خود در ماه گذشته به سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و عودت 240,000 آلمانی مسافران از خارج از کشور.

خواستار هواپیمایی کوپن سیستم

دولت های اتحادیه اروپا هستند و نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه برای از سرگیری جنبش عمومی در داخل کشور خود و همچنین فراتر از آن.

گردشگری حساب برای 10 درصد از 27-عضو بلوک اقتصادی خروجی و وزیران اتحادیه اروپا در این هفته پیشنهاد ممکن گردشگری دالان بین کشورهای عضو است.

  • برلین فرودگاه جدید به نه سال در اواخر
  • بریتیش ایرویز مجموعه, برای کاهش تا 12,000 مشاغل

شرکت های هواپیمایی شده است به شدت ضربه توسط این پایه از هواپیما و 12 اتحادیه اروپا را به نام برای سفر قوانین را تغییر به طوری که شرکت های هواپیمایی می تواند جبران مسافران با کوپن به جای پول نقد برای پرواز لغو شد.

کشورهای همسایه نیز در تلاش برای رسیدگی مرزی کارگران است. آلمان آرام یک قرنطینه در لهستانی مسافران اما لهستان هنوز به دنبال کت و شلوار. صدها نفر از مردم در صحنه تظاهرات در شهرهای مرزی در هفته گذشته.

در حالی که لهستان گفت: این امر بازگشایی هتل ها و مراکز خرید از 4 مارس وجود دارد هیچ نشانه ای که آن را بازگشایی مرزهای خود.

آنچه که در فرانسه انجام شده است ؟

فرانسه تصمیم به نیاز به ماسک در قطار و اتوبوس شرح زیر است آلمان در حرکت این هفته است.

نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: وجود خواهد داشت هیچ محدودیت سفر از 11 May اما فرانسه می توان به تقسیم مناطق قرمز که در آن Covid-19 هنوز گردش و مناطق سبز آن کمتر از یک خطر است.

وجود دارد را باید اجتماعی فاصله در مترو در پاریس و خدمات خواهد بود ramped تا از 30 درصد ظرفیت در حال حاضر به 70 درصد پس از 11 مارس. آموزش اپراتور SNCF به خواست کارفرمایان به ادامه خانه-کار و ارائه انعطاف پذیر شیفت برای جلوگیری از افزایش ساعت شلوغی.

در فرانسه شما در حال حاضر نیاز به نسخه قابل چاپ کردن یک سند قبل از اینکه شما خانه را ترک. که تنها لازم است پس از 11 May اگر سفر بیش از 100 کیلومتر (62 مایل) است که اجازه خواهد داشت “صرفا برای قانع خانواده و یا دلایل حرفه ای”.

خارج از اتحادیه اروپا, صربستان, برنامه ای برای راه اندازی مجدد حمل و نقل عمومی در هفته آینده اما کارگران حمل و نقل اتحادیه در پایتخت بلگراد هشدار داده است که وجود دارد نه به اندازه کافی رانندگان و یا وسایل نقلیه برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از مسافران است.

این است که هر کسی باز کردن سواحل ؟

چندین کشور اروپایی هنوز امیدوار به بازگشایی آنها سواحل در زمان برای فصل توریستی تابستان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

فرانسه گفته هیچ سواحل باز خواهد شد حداقل تا ژوئن و نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید: بازگشایی سواحل در پایان ماه ژوئن بخشی از دولت او در چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشت به “طبیعی”.

سفر از یک قسمت از اسپانیا به دیگری نیز محدود تا ژوئن.

در بلژیک از شهرداران شهرهای در امتداد شمال ساحل دریای توافق کرده اند که برای رسیدن به یک تصمیم توسط 8 مارس در چگونه برای محدود کردن دسترسی به ساحل و “صرفه جویی در تابستان بلژیکی”.

کرواتی وزیر گردشگری Gari Cappelli نام “گردشگری دالان” ایجاد می شود بین جداگانه کشورهای عضو اتحادیه اروپا با اپیدیولوژی تصمیم گیری قوانین لازم برای حرکت.

خیلی از جنوب اروپا متکی بر گردشگری برای بخش قابل توجهی از آن اقتصادی خروجی و گزارش شده است که چک گردشگران می تواند مجاز به کرواسی در ژوئیه و اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im