Coronavirus ترس batters اعصاب و اقتصاد به عنوان مرگ و میر بالا 3,800

سی بی اس آمریکا | No comments

به عنوان چین به نظر می رسد به گرفتن بیش اولیه یورش coronavirus بیماری همه گیر است که آغاز شده وجود دارد شیوع ادامه داد: رشد روز شنبه در آمریکا و اروپا است. سریع-لیست در حال رشد از مدارس و دانشگاه ها و دیگر موسسات آمریکایی خواسته اند مردم را به ماندن در خانه به عنوان تعدادی از تایید عفونت در آمریکا soars بیش از 500.

جدید COVID-19 بیماری سرزنش شد برای حداقل 24 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا که از دوشنبه — کسری از بیش از 3,800 قربانیان در سراسر جهان ذکر شده در آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. از بیش از 110,000 افرادی که گرفتار این ویروس در سطح جهانی جانز هاپکینز داده ها نشان می دهد که تقریبا نیمی — بیش از 62,000 — را بازیافت. خطرات بهداشتی در ارتباط با ویروس افزایش قابل توجهی با سن و بسیاری از جوان سالم در غیر این صورت افرادی که قرارداد آن ممکن است نشان می دهد تنها علائم خفیف ،

با این وجود گسترش آن در طول هفته گذشته در آمریکا و به میزان بیشتری ایتالیا چشمگیر بوده است. ایتالیا بزرگترین شیوع خارج از چین با بیش از 7000 آلوده و حداقل 366 افرادی که فوت کرده اند از ویروس. بیش از 15 میلیون نفر در شمال ایتالیا قرار داده شده است تحت مستند به عنوان کشور شروع به تقلید خشن محدودیت که به نظر می رسد پرداخت در چین است.

هنوز افزایش اعداد خارج از چین همچنان به ارسال امواج شوک از طریق جهانی بازار سهام و کالا. جدید محدودیت های مسافرتی و پرواز لغو اعلام کرد روزانه با توجه به همان اندازه به عدم وجود تقاضا برای سفر به واقعی سیاست های دولتی.

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی مجموعه به اسکله در بندر کالیفرنیا

به عنوان دولت ایالات متحده نژادها به عقب — و چهره فشار قابل توجهی بیش از آنچه که در نظر بسیاری از دیر-to-the-game رویکرد به مقیاس وسیعی تست — راهنمایی های اولیه برای عموم مردم همان باقی می ماند: اگر شما به سن بازنشستگی یا, و یا اگر شما مشکلات اساسی جلوگیری از جمعیت و هر کسی با سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم. در غیر این صورت دستهای خود را به خوبی و اغلب و وحشت نکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل بیماری ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>