هاوایی خانواده در حال از دست دادن $32,000 آنها را صرف در یک سفر دریایی به چین پس از لغو این سفر به دلیل نگرانی های خود را بیش از coronavirus.

Pua موریسون از مائوئی گفت که او و هفت تن از اعضای خانواده پرداخت 4000 دلار برای هر یک کروز با نروژی کروز خط که حرکت در چند روز آینده متوقف می شود و در هنگ کنگ KHON2 گزارش شده است.

او گفت: ایستگاه است که سفر رزرو از طریق Costco در ماه فوریه سال گذشته قبل از شیوع یک ویروس جدید است که تا کنون به کشته شدن بیش از 250 نفر در چین و گسترش به ده ها تن از کشورهای دیگر با هفت مورد تایید در آمریکا

با وجود به دنبال به جلو به سفر برای ماه موریسون گفت: او در حال حاضر نمی خواهم به خطر سفر در جهت شیوع. کروز اپراتور حاضر به موضوع خانواده بازپرداخت را انجام دهید.

“ما قطعا می خواستم در این کروز” موریسون گفت: ایستگاه. “من فقط می خواهم به امن و من نمی خواهم برای رفتن در مسیر ویروس.”

موریسون می گوید او تماس Costco اما آنها با اشاره به نروژی کروز خط که به او گفت که او واجد شرایط برای بازپرداخت و که سفر خود را بیمه پوشش نمی دهد یک بیماری همه گیر.

موریسون گفت: او گفت: “خط پایین این است که اگر شما انصراف از شما از دست دادن تمام پول خود را.”

“به جای خودم را از طریق تمام است که سردرد و بیشتر از همه خطر ابتلا به این ویروس من فقط می خواهم به قادر به لغو کروز و دریافت بازپرداخت. که همه از من بپرسید,” او گفت:. “و من فکر نمی کنم که بسیاری بپرسم با چه خبر است. و از آن بدتر در هر روز است.”

یک سخنگوی نروژی است که در ایالات متحده CNBC گفت که آن را نه تغییر هر یک از آن برنامه با توجه به شیوع کروناویروس اما که هیچ یک از کشتی در حال حاضر در حال انتقال در سرزمین اصلی چین است.

سخنگوی اضافه شده است که آن را اجرا کرده است غیر-لمسی دما نمایش برای همه مسافران که سوار بر یک نروژی کروز کشتی در هنگ کنگ است.

“مهمانان که ثبت درجه حرارت بدن غربالگری 100.4 درجه فارنهایت (38 درجه سلسیوس) یا بالاتر و در حال گام گذاشتن در یک سفر در هنگ کنگ اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره” سخنگوی گفت. “علاوه بر این مهمانان که باید در بازدید از سرزمین اصلی چین در 30 روز گذشته اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره هر یک از ما را کشتی.”

چند آمریکایی کروز دریایی با خطوط از جمله رویال کارائیب کارناوال و کریستال کشتی اعلام کرده اند کروز لغو پس از شیوع کروناویروس. نیوزویک تماس موریسون و نروژی کروز خط اضافی در نظر.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش این ویروس در سراسر جهان به عنوان از ژانویه 30.

coronavirus, spread, countries, china, map
یک گرافیک ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که گسترش جهانی این رمان coronavirus کشور که از 30 ژانویه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
Ana ortega

این خبر پس از ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه صادر بالاترین سطح هشدار مشاوره آمریکایی ها به سفر به چین با توجه به شیوع کروناویروس. سطح 4 “سفر نیست” مشورتی هشدار آمریکایی ها در چین به “در نظر گرفتن خروج با استفاده از تجاری به معنی.”

“مسافران باید آماده برای سفر و محدودیت قرار داده می شود به اثر با کمی و یا بدون اطلاع قبلی پیشرفت” مشاوره اضافه شده است.

ایالات متحده اعلام کرده است که به بهداشت عمومی در اورژانس و در روز جمعه اعلام کرد که اتباع خارجی به جز خانواده آمریکایی شهروندان و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر در گذشته 14 روز خواهد بود به طور موقت منع از ورود به کشور با شروع در روز یکشنبه ،

همچنین آغاز پنج شنبه, ایالات متحده آمریکا پروازهای مستقیم از چین به هفت فرودگاه های بزرگ که در آن مسافران می تواند به نمایش در آمد. در ضمن هر دو خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا را به حالت تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و چین است.

Norwegian
سهام عکس: نروژی کروز خط “غرور آمریکا” مسافری کروز کشتی لنگر انداخت در بندر در دسامبر 12, 2016 در هیلو هاوایی. یک خانواده از مائوئی می گویند که آنها خواهد شد از دست دادن $32,000 پس از لغو یک سفر دریایی به چین با توجه به شیوع کروناویروس.
جورج رز/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de