Coronavirus ترس دیدن Indian Wells سال 2020 تبدیل به اولین متحده رویداد ورزشی لغو شد: ‘وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر’

BNP Paribas Open در Indian Wells تبدیل به اولین رویداد بزرگ ورزشی در ایالات متحده به قربانی از شیوع کروناویروس.

مسابقات—تنیس دوم-بزرگترین در ایالات متحده پشت تنها ایالات متحده باز شد و با توجه به شروع روز دوشنبه در کالیفرنیا اما برگزارکنندگان مسابقات تصمیم گرفتند برای به تعویق انداختن آن به جای.

“ما در حال آمادگی برای برگزاری این مسابقات در تاریخ دیگری و کشف گزینه” مدیر مسابقات تامی هاس در بیانیه ای گفت.

زمینه این سال شامل نواک جوکوویچ و رافائل نادال—جهان شماره 1 و شماره 2 در مسابقات مردان—23-زمان گرند اسلم برنده سرنا ویلیامز سابق آمریکا قهرمان باز نائومی اوزاکا و نوجوان احساس Coco Gauff.

مسابقات مقامات گفت که تصمیم برای به تعویق انداختن مسابقات گرفته شده بود زیر راهنمایی از کارشناسان پزشکی, کالیفرنیا, مقامات بهداشت و مراکز کنترل بیماری.

“وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه” دکتر دیوید Agus استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در بیانیه ای گفت:.

“این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همجوار این مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

این مسابقات بود و انتظار می رود به قرعه کشی حدود 450,000 تماشاگران و برگزارکنندگان مسابقات گفت: بازپرداخت در حال حاضر در دسترس برای طرفداران که خریداری بلیط به عنوان گزینه ای برای دریافت اعتبار برای سال آینده مسابقات است.

صحبت به نیویورک تایمز, تور WTA اجرایی استیو سیمون گفت: برگزارکنندگان مسابقات تا به حال در نظر گرفته نشده بازی مسابقات بدون طرفداران یک گزینه قابل دوام.

“ما حمایتی از مفهوم” او گفت: به نقل از. “اما در نهایت این مسابقات احساس نمی کند آن را در بهترین منافع خود را.”

کالیفرنیا بیش از 100 مورد مشکوک به کروناویروس و فرماندار گاوین Newsom هفته گذشته اعلام وضعیت اضطراری به عنوان دولت کار می کند برای جلوگیری از شیوع این ویروس باعث می شود که یک بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

همانطور که از صبح روز دوشنبه حداقل 557 مورد از این بیماری گزارش شده است در سراسر ایالات متحده با 21 کشته و 8 نفر بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

بیش از 3,800 اند: پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 110,000 موارد در سطح جهانی با 62,000 بازیافت.

در شب یکشنبه مقامات در شهرستان ریورساید که شامل Indian Wells, اعلام کرد, بهداشت عمومی اورژانس پس از گزارش اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus.

بیمار تحت درمان در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج است و مورد دوم ثبت شده در این شهرستان پس از یک مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز که دوره نقاهت بعد در یک مرکز پزشکی در شمال کالیفرنیا است و در عین حال به بازگشت به خانه پس از تست مثبت است.

“ما همیشه شناخته شده این امکان بود” دکتر کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر در بیانیه ای گفت. “ما برنامه ریزی شده است برای هفته ها و آماده هستند تا اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامت جامعه محلی ما.”

تعدادی از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شده است لغو و یا به تعویق افتاد بازی در پشت درهای بسته به دلیل COVID-19.

چینی فرمول 1 جایزه بزرگ که قرار بود ماه آینده برگزار می شود, نامیده شده است در حالی که پزشک در بحرین که برای برنامه ریزی مارس 22 پیش خواهد رفت بدون فن.

در ایتالیا است که در مبارزه با بسیاری از موارد در اروپا و سری آ در یک بازی فوتبال بودند بازی در پشت درهای بسته در آخر هفته پس از تعدادی از تعویق هفته گذشته است.

در ایالات متحده, NHL, تیم خود را بسته اند رختکن به رسانه ها و فوتبال به تعویق افتاد سالانه خود مصرف کننده محصولات اجلاس در روز شنبه.

Indian Wells, COVID-19
Courtmaster جفری Brooker پاک دادگاه مرکز در Indian Wells Tennis Garden 8 مارس در ایندین ولز کالیفرنیا. BNP Paribas Open لغو شد توسط Riverside County عمومی وزارت بهداشت به عنوان مقامات شهرستان اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در زمانی که یک مورد از coronavirus (COVID-19) تایید شد در این منطقه است.
القاعده بلو/گتی

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از handlings حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر