Coronavirus نیروهای بریتیش ایرویز به بازنشستگی کل ناوگان بوئینگ جت ادم تنومند و بدقواره

بریتیش ایرویز بزرگترین اپراتور بوئینگ 747 گفت: اواخر روز پنجشنبه این امر بازنشسته کل آن جت ادم تنومند و بدقواره ناوگان با اثر فوری به دلیل رکود در صنعت سفر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جهانی محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس منجر به تلاطم در سفر هوایی قرار دادن آینده از بسیاری از شرکت های هواپیمایی در شک و تردید.

“بعید است ما با شکوه” ملکه آسمان “خواهد شد تا کنون کار تجاری خدمات برای بریتیش ایرویز دوباره” این شرکت در بیانیه ای گفت.

کارشناسی است که متعلق به شرکت بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه اضافه شده است که آن را به کار گیرند بیشتر پروازها در, مدرن, سوخت هواپیما از جمله آن جدید A350s و 787s و انتظار چنین هواپیما به کمک در دستیابی به net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

موجی از تغییر ساختار باعث شیوع ویروس است که هدف قرار دادن شرکت های هواپیمایی و شرکت های صنعتی در سراسر جهان است.
پرنس چارلز نشان داده شده در اطراف یک بوئینگ 787 است که بخشی از BA را نوسازی


اعتبار: گتی ایماژ

خورشید ماه گذشته گزارش کرد که با توافق کرده که با آن خلبانان به اخراج 350 و 300 دیگر در “استخر” برای rehiring زمانی که مورد نیاز است.

اکثر خلبانان بودن ‘مخلوط’ انتظار می رود که این جت ادم تنومند و بدقواره برای اولین بار ماموران با توجه به گزارش.

بوئینگ 747 و یک هواپیما که democratised جهانی مسافرت هوایی در 1970s اما پشت افتاد مدرن دوقلو-موتور هواپیما مشخص شده آن 50 سال پرواز سالگرد در فوریه 2019.

ما بر اساس هوافضا شرکت و تامین کنندگان خود را به نشانه پایان این هواپیما هنگامی که تنظیم نهایی تعدادی از قطعات آن نیاز خواهد بود برای 747 جت ادم تنومند و بدقواره برنامه حداقل از یک سال پیش.

این تصمیم باقی مانده بود در برزخ برای سال به دلیل کاهش سفارشات و قیمت گذاری فشار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de