صدها نفر از اتباع خارجی شده اند تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان مرکز از شیوع کروناویروس جدید به عنوان مرگ و میر بیشتر و موارد تایید شد.

پرواز ترک با ما و شهروندان در حالی که کمیسیون اروپا گفت: این کمک خواهد کرد که بازگرداندن اتباع اروپایی پس از یک درخواست از فرانسه است.

رئیس جمهور چین به نام این ویروس را یک “شیطان” اما گفت: چین را شکست آن است.

یک کارشناس برجسته گفت: آن را می تواند 10 روز بیشتر برای شیوع بیماری به اوج.

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس رز به 132 در چین با 5,974 عفونت تایید ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت. حداقل 16 کشور دیگر در سراسر جهان نیز موارد گزارش شده اما هیچ مرگ و میر تا کنون.

  • چگونه نگران ما باشد ؟
  • یک راهنمای تصویری به وقوع

این ویروس به فکر پدید آمده از داد و ستد غیر قانونی حیات وحش در غذاهای دریایی بازار در ووهان در استان هوبئی استان است. این امر باعث شدید عفونت های حاد تنفسی و وجود دارد هیچ درمان خاص یا واکسن.

که در حال تخلیه?

برخی از 200 اتباع ژاپنی بودند airlifted از ووهان در حالی که برخی از 650 دیگران گفته بود آنها می خواستند به عودت. دولت ژاپن گفت: پروازهای جدید بودند در حال برنامه ریزی برای تخلیه آنها.

همچنین در روز چهارشنبه کارگران از محلی کنسولگری آمریکا و همچنین برخی از شهروندان آمریکایی ترک شهرستان.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

انگلستان خارجه بود و مرتب به تخلیه برخی از 200 مردم که می خواستم به ترک این منطقه است. اما برخی از شهروندان بریتانیا را مورد انتقاد دولت ادعا عدم حمایت در بازگشت به خانه.

به طور جداگانه دو هواپیما برای پرواز از شهروندان اتحادیه اروپا در صفحه اصلی برنامه ریزی شده بود با 250 فرانسه اتباع ترک در اولین پرواز. کره جنوبی گفت: برخی از 700 نفر از شهروندان خود را در چهار پروازهای این هفته در حالی که دیگر کشورها ارزیابی گزینه های خود را.

در ضمن هنگ کنگ اعلام کرد قصد دارد به بریده بریده مرزی سفر بین این شهر و سرزمین اصلی چین در حالی که دولت های دیگر صادر سفر هشدار.

ووهان – و همچنین گسترده تر هوبئی – در حال حاضر به طور موثر در یک مستند با سخت محدودیت های حمل و نقل در داخل و خارج از منطقه است. با پوشیدن ماسک در حال حاضر اجباری در برخی از شهرهای چین.

آنچه در آخرین روز این موارد ؟

تاييديه از فرد به فرد انتقال در آلمان و ویتنام و تایوان و ژاپن – به عنوان مخالف به مسافران آوردن این ویروس از چین – باید افزایش نگرانی در مورد گسترش ویروس.

چینی پیشرو تنفسی متخصص زونگ اتباع که ریاست یک تیم برای کنترل و پیشگیری از این ویروس گفت: Xinhua news agency: “من فکر می کنم در یک هفته و یا 10 روز آن را رسیدن به اوج و سپس وجود خواهد داشت هیچ مقیاس بزرگ را افزایش می دهد.”

چین توافق کردند که برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای ارسال کارشناسان بین المللی به این کشور برای کمک به درک ویروس و راهنمای واکنش جهانی تلاش. رئیس جمهور یازدهم ملاقات کرد که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus در پکن و گفت: “این ویروس شیطان است و ما نمیتوانیم اجازه دهیم شیطان پنهان کند.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در یکی دیگر از توسعه بیمارستان پکن ساخته شده است در هفت روز در سال 2003 به جای بیماران با علائم ویروس سارس است که در حال مرمت برای coronavirus شیوع جنوب چین صبح پست گزارش شده است. یک شبیه بیمارستان است که ساخته شده است در ووهان و مقامات امیدواریم که آن را به پایان رسید در شش روز.

با توجه به این که مقامات ملی وجود داشته است بیش از 60 مورد تأیید در خارج از چین است. بزرگترین عدد در تایلند که در آن وجود دارد 14.

ترس رشد بیش از انسان به انسان انتقال

اخبار انسان-به-انسان موارد از کروناویروس جدید اضافه خواهد شد به نگرانی در مورد که تا چه حد این بیماری ممکن است گسترش یافته است. آخرین موارد در ژاپن و آلمان نشان می دهد که هر کسی که به تماس نزدیک با فرد آلوده می تواند آن را گرفتن.

آن است که مردم فکر با علائم مانند سرفه و تب خواهد بود که مسری است.

اما کارشناسان رد نکرده اند که مردم با هیچ علائم آشکار عفونت همچنین می تواند یک خطر. و می توانید آن را بیش از یک هفته برای یک فرد برای توسعه علائم.

مشاوره برای جلوگیری از تماس نزدیک با افرادی که آلوده می شوند – که به معنی نگه داشتن راه دور به اندازه کافی برای جلوگیری از تنفس هوایی و یا دست زدن به سطوح آلوده به قطرات تنفسی از دیگران حمل و ریختن ویروس.

اطلاعات بیشتر در مورد ویروس جدید

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im