چهار ساله چینی در مالزی به طور کامل بهبود از رمان های کروناویروس و اجازه خواهد داشت برای بازگشت به خانه و مالزی پزشکان تایید کرده اند در تلاش برای سرکوب افزایش هراس در مورد اپیدمی فراگیر چین و بقیه آسیا.

این دختر بچه که در سفر به مالزی با پدر و مادر و خواهر و برادر جوان تر بود و برای اولین بار در جنوب شرق آسیا بیمار به بیمار با این ویروس در خارج از چین است که تا کنون به کشته شدن 565 و آلوده بیش از 28000 نفر عمدتا در مرکزی چین هوبئی استان است.

“او در حال حاضر خوب است و بهداشت اجازه داده شده به بازگشت به خانه” نور هشام عبدالله مالزی وزارت بهداشت مدیر کل گفت: رسانه های محلی.

کودک که به نام تشخیص داده شد در هفته گذشته و درمان در انزوا بخش در یک بیمارستان در جزیره Langkawi, یک مقصد توریستی محبوب است.

مالزی مقامات را منتشر کرده اند چند جزئیات در مورد دختر, درمان, اما,,,, Dr Dzulkefly احمد, وزیر بهداشت گفت او بهبودی کامل شد شواهدی وجود دارد که بدون مواد مخدر ویژه است و نیاز به درمان ویروس. او گفت: آزمایشات نشان داد که بار ویروسی شد و دیگر در بدن او.

“عمر ویروس در فرد بستگی دارد, ایمنی,” او گفت: با توجه به خورشید روزانه.

“درمان عفونت انجام شود علائم. لازم است به تجویز دارویی خاص و یا ضد ویروسی درمان,” او اضافه شده است.

“بر خلاف سرطان, این نوع از بیماری توضیح داده شده است که خود محدود. آن امید به زندگی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن” او گفت: با استناد به موارد متعدد در چین که در آن بیماران مبارزه این بیماری است.

یک پرستار که ادعا می کرد به درمان این دختر بچه گفت: تلگراف به شرط ناشناس ماندن گفت که او تا به حال داده شده است که مخلوطی از لوراتادین – یک آنتی هیستامین استفاده می شود برای از بین بردن قسمت فوقانی دستگاه تنفسی علائم – پنی سیلین و پاراستامول.

افرادی که مبتلا به این ویروس نیز به نام 2019-nCoV هستند بلافاصله قرنطینه و حتی در صورتی که علائم خفیف برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

چرا که در حال حاضر وجود دارد هیچ خاص درمان برای بیماران مبتلا به بیماری هستند درمان بر اساس علائم خود را که می تواند شامل تب و گلودرد و همچنین جدی در عفونت های مجاری تنفسی و یا پیشرفت به برونشیت یا ذات الریه.

برخی از مردم نیاز به اکسیژن اضافی در حالی که در تب می توان با ایبوپروفن یا پاراستامول.

پزشکان که با موفقیت درمان اولین بیمار در آمریکا 35 سال از ایالت واشنگتن همچنین نشان داد روش های مختلف درمان در یک گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان.

بیمار داده شد شور و قطره و دارو برای کنترل تهوع و تب با توجه به این گزارش مورد.

اما پس از وضعیت او رو به وخامت گذاشته و در طی یک هفته پزشکان به دست آورد اجازه را به او بدهد درمان تجربی: طیف گسترده ای ضد ویروسی به نام remdesivir.

این بود که در ابتدا توسعه یافته برای درمان ابولا و آن استفاده شده است در بیماران زمانی که این ویروس همچنان در بخش هایی از بدن مانند بیضه مغز و چشم است.

محققان امیدوارند برای شروع آزمایشات بالینی بر روی این دارو توسعه یافته توسط غول دارویی جلعاد در هفته آینده یا بیشتر.

دکتر تیموتی Sheahan استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی و یکی از محققان به دنبال در remdesivir گفت این یکی از اولین درمان ضد ویروسی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از بیماری ها.

“Remdesivir در برابر آثار متعدد در حال ظهور ویروس ها حتی اگر آنها از نظر ژنتیکی متفاوت است. بیشتر از زمانی که مردم به منظور توسعه یک ضد ویروسی آنها را به یکی از مواد مخدر به صورت یکی از اشکال… آنچه که ما در حال تلاش برای انجام شده است توسعه یک دارو برای بسیاری از اشکالات,” او گفت:.

پزشکان همچنین استفاده اوسلتامیویر – یک ضد ویروس برای درمان آنفولانزا – به عنوان به خوبی به عنوان HIV مواد مخدر. وجود حداقل دو مطالعات مداوم در چین به دنبال ترکیبی از داروهای HIV لوپیناویر و ریتوناویر به درمان جدید کروناویروس.

اما یک مطالعه led توسط Dr Sheahan نشان داد این داروها را “کمی به هیچ چیز به بهبود” Middle East respiratory syndrome – یکی دیگر از coronavirus.

“مشکل با ظهور بیماری های ویروسی است که آنها از جایی ظاهر می شود و شما باید کلینیک های آب گرفتگی با افراد بیمار. پزشکان در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند و آنها را به آنها بدهید همه چیز آنها می توانند” او گفت:.

آقا جرمی Farrar, مدیر انگلستان تحقیقات پزشکی خیریه ولکام گفت: در صورت عدم وجود درمان های خاص این مهم به تلاش های موجود که در حال حاضر نشان داده شده است به امن است.

“برخی از چیزهایی که کار در آزمایشگاه, اما کار نمی بالینی. شما فقط می توانید پیدا کنید که با استفاده از آنها و گرفتن بیماران به مطالعه” او گفت:.

در سراسر آسیا و دولت در حال تلاش برای آرام گسترده از نگرانی های عمومی در مورد این ویروس که می تواند باعث تب و مشکلات تنفسی با تاکید بر بالا بودن میزان بازیابی. با توجه به داده های رسمی 1,339 افرادی که تحت درمان در بیمارستان بهبود از این بیماری است.

در تایلند یک راننده تاکسی و 50 که بهبود از این بیماری پس از ابتلا به آن از گردشگران چینی گفت: او می خواست برای تشویق به شهر ووهان شیوع این کانون برای حفظ مبارزه با ویروس.

“حتی من می توانید آن را ضرب و شتم. بنابراین می تواند به شما” راننده که عینک ماسک صورت برای پنهان کردن هویت خود گفت: در یک کنفرانس خبری در بانکوک.

پزشکان ستایش او را برای متوقف کردن کار و چک کردن خود به بیمارستان برای سرفه سنگین.

در ضمن در کره جنوبی دلگرم کننده پیام از یک درمان چینی بیمار به پزشکی رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“همه شما قهرمانان و من هرگز فراموش نخواهم کرد این تجربه است. من از شما یاد بگیرند و سعی کنید بهترین من برای کمک به دیگران برای بقیه زندگی من است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im