فرانسه و تشویق مردم به چرخه را به نگه داشتن آلودگی های سطح پایین و یک بار مستند محدودیت های پایان.

تحت €20 میلیون (£17m; $21.7 m) طرح همه خواهد بود واجد شرایط برای دوچرخه تعمیرات تا €50 در ثبت مکانیک.

بودجه نیز کمک به پرداخت هزینه برای آموزش چرخه و موقت فضاهای پارکینگ.

سازمان ملل در سراسر جهان در حال دست و پنجه نرم با راه برای تغییر حمل و نقل شهری در نور از coronavirus.

اورژانس برنامه ریزان در لندن ترس لوله نمی خواهد بود قادر به مقابله هنگامی مستند برداشته شده است. گزارش دیده توسط بی بی سی می گوید که اجتماعی فاصله را کاهش ظرفیت به 15 درصد از سطح نرمال و 12 درصد در اتوبوس.

علاوه بر این آلودگی هوا کاهش یافته است در سراسر جهان و بسیاری از آنها به دنبال حفظ آن در سطوح پایین.

روز پنجشنبه آژانس بین المللی انرژی (IEA) پیش بینی 6 درصد کاهش در تقاضای انرژی برای سال – گفت: این امر منجر به کاهش انتشار دی اکسید کربن از 8 درصد شش بار بزرگتر از بزرگترین سقوط در سال 2009 که به دنبال سقوط مالی.

پیشنهادات چه هستند ؟

الیزابت به عهده وزیر زیست محیطی انتقال گفت: این حرکت با هدف کاهش رانندگی در هنگام رفت و آمد و یا برای سفرهای کوتاه به خاطر آلودگی هوا در سطوح پایین هنگامی که محدودیت ها برداشته.

در زمان عادی 60 درصد از سفرهای ساخته شده در فرانسه کمتر از 5 کیلومتر [3 مایل] – ساخت دوچرخه “واقعی حمل و نقل راه حل” او گفت:.

فرانسه اعلام کرده است قصد دارد به آرامی باد کردن آن محدودیت از 11 مارس. آخرین آمار در روز چهارشنبه نشان داد ثبت مرگ و میر 24,087 با نزدیک به 130,000 موارد تایید شده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Ms برن اعلام کرد این طرح در ارتباط با فدراسیون دوچرخه کاربران (FUB) در روز چهارشنبه.

آنها را ثبت نام کنید شبکه ای از بیش از 3000 تعمیرکاران در FUB سایت موافقت خواهد کرد که برای رفع هر دوچرخه تا €50 مانند تغییر لاستیک یا زنجیر.

  • دولت فرانسه مقصر در کلید آلودگی هوا مورد
  • آلوده پاریس مراحل جنگ دیزل

شهروندان دریافت خواهد کرد چاپ چک, اما خواهد شد به این ثبت مکانیک که خواهد شد و سپس بازپرداخت توسط دولت است. مردم را مجبور به پرداخت هر گونه هزینه های اضافی از جیب خود.

بقیه بودجه را نسبت موقت قفسه های دوچرخه و دوچرخه سواری آموزش و بازآموزی دوره های آموزشی. دولت های محلی نیز در حال تشویق به ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری در سراسر کشور است.

  • شش راه این مستند اتحادش را تغییر انگلستان
  • قفل کردن جهان در نقشه ها و نمودارها

در ضمن پایتخت بلژیک بروکسل در روز چهارشنبه اعلام کرد که ایجاد 40km اضافی چرخه راه برای اطمینان کمتر مردم به استفاده از حمل و نقل عمومی به عنوان محدودیت های آرام هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im