Coronavirus ها: فرانسه, رکورد بالاترین روزانه مرگ و میر 833


فرانسه گزارش کرده است 833 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز گذشته بیشترین روزانه تلفات پس از آن شیوع آغاز شد.

تعداد کل افرادی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در حال حاضر در 8,911 در حالی که تعدادی از عفونت است 98,010.

“ما نمی رسید پایان پایان صعود از این بیماری همه گیر” هشدار وزیر بهداشت Olivier Véran.

ایتالیا روزانه مرگ و میر نیز افزایش پیدا کرد و روز دوشنبه پس از چند روز کاهش اما در اسپانیا کاهش یافت و به یک چهارم روز.

آن را به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به مراقبت های ویژه در بیمارستانی در لندن پس از Covid-19 علائم بدتر شده است.

  • چرا شما در حال حاضر به پوشیدن ماسک در اتریش مغازه
  • اقدامات سختگیرانه تر در ترکیه به عنوان موارد به شدت افزایش می یابد

در ضمن آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم گفت: این بیماری همه گیر به نمایندگی از بزرگترین چالش اتحادیه اروپا تا به حال با آن مواجه است و دولت او آماده بود برای کمک به کمک به بلوک اقتصادی است.

چه آخرین آمار و ارقام از فرانسه است ؟

اطلاعات منتشر شده توسط فرانسه وزارت بهداشت در روز دوشنبه نشان داد که 605 نفر کشته شده بود در بیمارستان در طول 24 ساعت گذشته و دیگر 228 مرده بود در خانه های پرستاری – هر دو 10 درصد افزایش می یابد.

“آن نشده است. به دور از آن است. مسیر طولانی است. این ارقام که من اعلام کرده اند نشان می دهد این” آقای Véran گفت. “ماندن در خانه و ادامه این سلول تلاش است.”

وجود دارد با این وجود برخی اخبار مثبت با تعداد افراد تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه تنها افزایش 1.3% به 7,072.

آقای Véran گفت: دولت نیز شروع “عملیات گسترده” به صفحه خانه های پرستاری, که حساب برای 27 درصد از مرگ و میر برای بهتر محافظت از ساکنان.

فرانسه از برابری وزیر Marlène Schiappa در عین حال گفت: سوء استفاده از خط تعیین شده برای عاملان خشونت خانگی به دنبال کمک به خانواده های مبارزه تحت مستند.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر در اروپا وجود دارد ؟

همه گیر و تاکنون بیش از 50,000 زندگی در سراسر این قاره است.

مرگ و میر در ایتالیا است که بالاترین در جهان ایستاده در 16,523.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

روز دوشنبه دولت ایتالیا گزارش 636 جدید مرگ و میر. که 111 بالاتر از روز یکشنبه تلفات – کمترین میزان از 19 مارس – اما 45 کمتر از دوشنبه است.

تعدادی از عفونت های جدید افزایش 1,941 اما در ادامه روند رو به پایین.

در اسپانیا جهانی دوم بدترین آمار کشور روزانه تعداد مرگ و میر در ادامه به سقوط تقویت امیدوار است که آن را به حال گذشت شیوع اوج. روز دوشنبه افزایش 637 – بالاترین برای 13 روز – معنی 13,055 مردم فوت کرده اند و در مجموع.

ماریا خوزه سیرا معاون اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری کمیته گفت: شیوع این نرخ رشد به نظر می رسد کاهش “تقریبا در هر منطقه”.

در انگلستان وزارت بهداشت گفت: 439 بیشتر مردم تا به حال در بیمارستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن مجموع به 5,373.

این دومین روز متوالی این رقم کاهش یافته است. اما استاد خانم آنجلا مک لین دولت معاون علمی و مشاور گفت که خیلی زود به می گویند که آیا اجتماعی فاصله مشغول به کار بود و این که شیوع شد کاهش.

در ضمن دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی مدارس از 15 آوریل به عنوان آن به نظر می رسد به تدریج کاهش مستند.

اما او هشدار داد که آن را فقط اتفاق می افتد اگر مردم محترم اقدامات فعلی و تعدادی از عفونت های پایدار باقی مانده است.

“این احتمالا یک بیت مانند راه رفتن باقی مانده است ، اگر ما هنوز ایستاده در امتداد راه ما را می گیرند و اگر ما بیش از حد سریع آن می تواند به اشتباه. بنابراین ما باید یک محتاط گام در یک زمان,” او گفت: یک جلسه.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz همچنین گفت که او با توجه به اینکه به سهولت محدودیت از جمله اجازه دادن به برخی از غیر ضروری مغازه ها را دوباره باز پس از عید پاک است.

چه در آلمان صدراعظم گفت ؟

توسط Damien McGuinness, BBC News, برلین

“آلمان فقط انجام خواهد داد اگر اروپا می کند به خوبی” آنگلا مرکل روز دوشنبه گفت:. آن را روشن فراخوان برای همبستگی با کشورهای جنوب اروپا نیز ضربه سخت با این بیماری همه گیر. آلمان خواهد نقش خود را, او گفت: هر دو به ارائه کمک های اضطراری و برای بازسازی اقتصاد است.

اما آنچه که دقیقا به معنی این است که یک بحث شدید در آلمان و از آن باز می شود زخم های قدیمی. در طول بحران مالی از یک دهه پیش در برلین و دیگر کشورهای شمال اروپا معتقد بودند “یوروباندز” – های بدهی با ضعیف تر جنوب اروپا اقتصاد – تضعیف اعتبار کل منطقه یورو.

که موقعیت است که هنوز هم برگزار شده توسط خانم مرکل که دولت می خواهد به راه اندازی یک نجات اتحادیه اروپا و صندوق قرض دادن با استفاده از مکانیزم های تنظیم در طول بحران مالی است.

اما خلق و خوی در حال تغییر است در آلمان. اقتصاددانان و سیاستمداران و مفسران که یک بار برافراشته در برابر mutualising یورو بدهی به قید وثیقه از یونان خواستار دقیقا همان است که برای کمک به جنوب اروپا مقابله با کروناویروس بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de