Coronavirus فرانسه غرق 10,000

تعداد زیادی از مردم در فرانسه که درگذشت از coronavirus در حال حاضر افزایش یافته است بالاتر از 10 ، 000.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 10,238 نفر از این ویروس پس از 1 مارس. در طی 24 ساعت گذشته 607 مرگ و میر ثبت شده در بيمارستان.

بیشتر 820 مرگ و میر ثبت شد در خانه های سالمندان. اما آنها ممکن است جای گرفته اند بیش از چند روز و تنها در حال حاضر اضافه شده به تلفن.

فرانسه بوده و تحت مستند پس از 15 ماه مارس با جریمه برای نقض.

در روز سه شنبه در پاریس گفت: این امر منع مردم از ورزش بیرون از شهر بین 10:00 و 19:00 به وقت محلی.

جدید محدودیت آمد و پس از یک تعطیلات آخر هفته آفتابی مشخص شده توسط گروه زیادی از مردم در حال اجرا و راه رفتن در این شهر پارک با وجود پلیس کنترل.

  • پاریس ممنوعیت های روز, هوای آزاد, ورزش

هنوز در اوج

در 24 ساعت گذشته, 607 نفر در بیمارستان – تقریبا دقیقا همان تعداد قبلی 24 ساعت – و 820 مرگ و میر گزارش شده از مراقبت از خانه. این آخرین رقم را دشوار است به ارزیابی دلیل آن احتمالا شامل مرگ و میر که صورت گرفت بیش از آخر هفته و یا در مراقبت از خانه ها که در حال حاضر تنها قادر به ارائه آمار و ارقام خود را.

این بیماری همه گیر است که هنوز در آن “رو به فاز” مدیر بهداشت ژروم Salomon گفت: با توجه به تعداد روزانه مرگ و میر hospitalisations و موارد مهم هنوز هم در حال بالا رفتن است. “اوج بوده است نه به” او گفت:.

اما نشانه هایی وجود دارد که نرخ رشد رو به کاهش است. تعداد موارد انتقادی بود تا تنها 59 در روز قبل به دلیل افزایش موارد جدید (518) بود و تا حد زیادی جبران می شود مردم آینده بحرانی لیست.

پزشکان ابراز محتاط امیدوارم که بدترین سناریو – از بیمارستان در حال غرق – شده است اجتناب شود.

اما آقای سالومون گفت که صحبت از پایان دادن به حبس شد و زودرس است. “اجازه خاموش فشار در حال حاضر می تواند خطرناک باشد,” او گفت: انعکاس نخست وزیر Édouard Philippe که پیش از آن گفت که ملی قرنطینه شد “رفتن به آخرین”.

گسترده وجود دارد انتظار است که دولت را گسترش سلول فراتر از زمان پایان تاریخ 15 آوریل است.


پیشتر در روز سه شنبه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بازدید حومه پاریس سنت دنیس یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در کشور است.

آن است که فقیرترین اداری بخش شهری در فرانسه و تعداد مرگ و میر با 63% افزایش در دو هفته آخر ماه مارس است. دلایل نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de