Coronavirus سوخت افزایش داروهای تقلبی

تعداد رو به رشد از داروهای تقلبی مربوط به کروناویروس در فروش هستند در کشورهای در حال توسعه در سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است.

یک BBC News تحقیقات نشان داروهای تقلبی برای فروش در آفریقا با جعل بهره برداری از رشد شکاف در بازار است.

که گفت: مصرف این داروها می تواند “عوارض جانبی جدی”.

یک کارشناس هشدار داد از “موازی گیر عام و جعل محصولات”.

در سراسر جهان مردم در حال انباشت اولیه دارو. اما با دو تا از بزرگترین تولید کنندگان لوازم پزشکی – چین و هند – در مستند در حال حاضر تقاضا پیشی عرضه و گردش خطرناک داروهای تقلبی افزایش است.

در همان هفته سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در ماه گذشته عملیات Pangea اینترپل دارویی جهانی مبارزه با جرم واحد ساخته شده 121 دستگیری در سراسر 90 کشور تنها در هفت روز و در نتیجه تشنج های خطرناک دارو به ارزش بیش از $14 متر (£11m).

از مالزی به موزامبیک, افسران پلیس مصادره ده ها هزار نفر از تقلبی صورت ماسک و داروهای تقلبی که بسیاری از آنها ادعا می شود قادر به درمان coronavirus.

“این تجارت غیر قانونی را در چنین تقلبی اقلام پزشکی در طول یک بحران بهداشت عمومی نشان می دهد در مجموع بی توجهی به زندگی مردم گفت:” اینترپل دبیر یورگن سهام.

با توجه به این که گسترده تر جعل داروهای تجاری که شامل داروهای که ممکن است آلوده حاوی اشتباه یا هیچ مواد تشکیل دهنده فعال و یا ممکن است خارج از تاریخ است که به ارزش بیش از $30bn در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

“بهترین سناریو مورد آنها [داروهای تقلبی] احتمالا نمی خواهد درمان این بیماری که برای آنها در نظر گرفته شده بودند” گفت: Pernette Bourdillion Esteve از این که تیم مقابله با جعل محصولات پزشکی.

“اما بدترین سناریو آنها به طور فعال به علت آسیب برساند چرا که آنها ممکن است آلوده به چیزی سمی است.”

زنجیره تامین

جهانی صنعت دارویی به ارزش بیش از $1 تریلیون. گسترده زنجیره تامین کشش تمام راه را از کنندگان کلیدی در مکان های مانند چین و هند به بسته بندی انبارها در اروپا و آمریکای جنوبی و آسیا به توزیع کنندگان ارسال دارو برای هر کشور در جهان است.

وجود دارد “احتمالا چیزی بیشتر جهانی شده نسبت به دارو” گفت: Esteve. همانطور که جهان می رود به مستند زنجیره تامین در حال حاضر شروع به uncouple.

بسیاری از شرکت های دارویی در هند به بی بی سی گفت آنها در حال حاضر عامل در 50-60 ٪ از ظرفیت های طبیعی. به عنوان شرکت های هندی عرضه 20 درصد از تمام داروهای اساسی به آفریقا و سازمان ملل وجود دارد که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

افرایم Phiri یک داروساز در زامبیا در لوساکا پایتخت گفت: او در حال حاضر احساس فشار است.

“دارو در حال حاضر در حال اجرا هستند و ما جایگزینی آنها. وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید. آن را واقعا سخت به دریافت منابع… به خصوص داروهای ضروری مانند آنتی بیوتیک ها و ضد مالاریا.”

تولید کنندگان و تامین کنندگان نیز تلاش به عنوان مواد خام برای تولید قرص ها در حال حاضر بسیار گران برخی از شرکت ها می توانید به سادگی نمی توانیم به نگه داشتن رفتن.

یک تولید کننده در پاکستان گفت که او استفاده می شود به خرید مواد خام برای یک داروی ضد مالاریا به نام hydrochloroquine برای حدود $100 کیلو. اما امروز هزینه افزایش یافته است به $1,150 یک کیلو.

با افزایش تعداد کشورهای رفتن به مستند آن را نه تنها کاهش تولید که مشکل ساز آن را نیز افزایش در تقاضا به عنوان مردم در سراسر جهان نگران ذخایر اساسی و دارو.

این ناپایدار ترکیبی از کاهش عرضه و افزایش تقاضا که منجر شده که به یک هشدار خطرناک سنبله در تولید و فروش داروهای تقلبی.

“زمانی که عرضه می کند تقاضای دیدار نیست” گفت: Esteve از این که “آن را ایجاد یک محیط که در آن کیفیت فقیر یا داروهای تقلبی سعی خواهد کرد برای دیدار با این تقاضا است.”

جعلی پزشکی

زبان برای داروسازان و شرکت های دارویی در سراسر جهان عرضه جهانی ضد مالاریا است که در حال حاضر در معرض خطر است.

همیشه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد با اشاره به پتانسیل کلروکين و مربوط به مشتق هیدروکسی کلروکین در کاخ سفید جلسات بوده است جهانی و افزایش تقاضا برای این مواد مخدر است که به طور معمول استفاده می شود برای مقابله با مالاریا.

  • کروناویروس و کلروکين: آیا شواهد آن کار می کند ؟

این است که بارها و بارها گفت: هیچ شواهد قطعی که کلروکين یا هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل این ویروس است که باعث Covid-19. اما در اخیر کنفرانس خبری در حالی که با اشاره به این ضد مالاریا رئیس جمهور تهمت و گفت: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را.”

به عنوان تقاضا افزایش یافت بی بی سی کشف مقادیر زیادی از جعلی کلروکين در گردش در جمهوری دموکراتیک کنگو و کامرون است. که نیز در بر داشت داروهای تقلبی برای فروش در نیجر.

این ضد مالاریا کلروکين به طور معمول به فروش می رسد حدود 40 دلار برای یک گلدان از 1000 قرص. اما داروسازان در کنگو پیدا شد به فروش آنها برای تا $250.

دارو فروخته بود و گفته تولیدی در بلژیک توسط “براون و Burk دارویی محدود”. اما قهوه ای و Burk یک شرکت دارویی ثبت شده در انگلستان گفت: آنها تا به حال “هیچ چیزی برای انجام با این دارو. ما اصلا تولید این دارو آن جعلی است.”

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه پروفسور پل نیوتن یک متخصص در داروهای تقلبی در دانشگاه آکسفورد هشدار داد گردش جعلی و خطرناک دارو را افزایش دهد مگر اینکه دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر یک جبهه متحد.

“ما در معرض خطر موازی گیر عام و جعل محصولات مگر اینکه همه ما اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که جهانی هماهنگ طرح به صورت هماهنگ تولید و توزیع عادلانه و نظارت از کیفیت آزمون های دارو و واکسن. در غیر این صورت از مزایای طب مدرن… از دست خواهد رفت.”

تصاویر توسط Jilla Dastmalchi

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im