Coronavirus: آلمانی منطقه برطرف بالتیک, ساحل, سفر بان کی مون

یک دادگاه منطقه ای در شرق آلمان حکم داده است که مردم محلی می تواند به محبوب بالتیک سواحل این آخر هفته عید پاک با وجود coronavirus مستند.

در گرایفسوالد بالاتر دادگاه گفت: دولت منطقه ای سفر بان کی مون بود که “نامتناسب” در مهار مردم محلی آزادی است. آلمانی ها از مناطق دیگر باقی می ماند و ممنوع از ساحل.

مکلنبورگ-غرب فورپومرن دولت را پذیرفته است این تصمیم است.

اما دولت خواست مردم محلی برای اقامت 2m (6.6 ft) از هم جدا برای جلوگیری از سرایت.

درجه حرارت در آلمان در سواحل بالتیک به صعود بالاتر از 20 درجه سانتیگراد در روز یکشنبه و پیش بینی می گویند از آن خواهد شد یک تعطیلات آخر هفته عید پاک.

مستندات در نیروی در سراسر آلمان اما محدودیت های ایالتی به ایالت متفاوت است. سخت ترین اقدامات شده اند اعمال شده در باواریا و Saarland.

تعداد آلمانی ها آلوده با Covid-19 افزایش یافته است برای چهارمین روز متوالی از رسیدن به 113,525 محترم موسسه کخ رابرت می گوید. شده است چهار روز کاهش می یابد. تقریبا نیمی از کسانی که آلوده را بهبود می گوید: RKI.

و مرگ و میر رسیده 2,373 با یکی دیگر از 266 مرگ و میر گزارش روز جمعه – هنوز به خوبی در زیر نرخ مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلستان است. دانشگاه جانز هاپکینز در آمریکا قرار می دهد تعدادی از عفونت در آلمان در بیش از 118,000 با بیش از 2600 مرگ و میر.

آلمان آزمایش در مقیاس بزرگ برای عفونت اعتقاد بر این است که نگهداری این ارقام پایین.

آهنربا برای گردشگران داخلی

منظره شهر اشترالزوند در ساحل دریای بالتیک است که آنگلا مرکل حوزه – او برگزار شد که صندلی از سال 1990 است.

در نزدیکی نهفته جزیره Rügen عمده مقصد تعطیلات برای آلمانی ها.

یکی از وکلا که در برابر استدلال های منطقه ای دولت در سفر ممنوعیت Jost فون Glasenapp نام آن را “بی معنی” پخش NDR گزارش شده است.

هیچ کس او گفت: تا به حال شده است قادر به توضیح به او “چرا خطر عفونت بالاتر بود که مردم سفر از پر ازدحام شهر به بزرگ ساحل”.

در حکم دادگاه نیز به عنوان “غیر قابل درک” مقامات تصمیم به حذف منطقه ای سرمایه شورین و حومه آن از سفر بان کی مون.

و قضات استدلال کرد که وجود دارد در حال حاضر می تواند فضای بیشتری در تفریحگاه ساحلی به دلیل خارجی ها و آلمانی ها از خارج از منطقه نمی تواند وجود دارد.

دو مورد تسلیم توسط آلمانی ها زندگی در خارج مکلنبورگ-غرب فورپومرن که می خواستم به سفر وجود دارد رد شد توسط دادگاه.

کارگران مزرعه پرواز در

در یکی دیگر از استثنا به آلمان مستند دولت فدرال اجازه می دهد هزاران نفر از شهروندان رومانی و قطب به پرواز در برای کمک به برداشت بهار و به خصوص برای انتخاب مارچوبه و توت فرنگی.

اتوبوس ها در زمان به تازگی وارد رومانی به مزارع از فرودگاه دوسلدورف در روز پنج شنبه.

وجود دارد کمبود مزرعه کار به دلیل coronavirus محدودیت بنابراین تا 80,000 خارجی کارگران فصلی اجازه خواهد داشت در طول ماه های آوریل و مه در پروازهای مستقیم.

در حالت عادی سال حدود 300000 کارگران سفر به آلمان برای میوه و سبزی چیدن.

مقامات در حال انجام چک پزشکی در کسانی که پس از رسیدن به مزارع و نگه داشتن آنها را جدا از دیگر کارگران و آنها را ملزم به کار در گروه های کوچک.

اتحادیه سخنگوی راینهارد Steffen, ابراز نگرانی در مورد این طرح در رادیو فردا مصاحبه.

“ما ترس است که استانداردهای بهداشت را نمی توان ملاقات کرد و مردم مسکن را نمی توان به درستی تنظیم شده است. ما خواستار قرنطینه با حداکثر دو نفر به یک اتاق” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de