Coronavirus: آلمان تعطیل مغازه ها و سالن های

بی بی سی جهان | No comments


آلمان اعلام کرده است دقیق اقدامات جدید به منظور محدود کردن تماس های اجتماعی از جمله بسته شدن اکثر مغازه ها و مکانهای تفریحی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

خدمات مذهبی ممنوع شده است و مردم گفت: برای صرفنظر کردن هر داخلی یا خارجی تعطیلات سفر می کند. آلمان در حال حاضر اعلام کرد مرز تعطیلی.

فرانسه گفت: جنبش مردم محدود خواهد شد و مرزهای خود را بسته است.

در همین حال نخست وزیر بریتانیا خواست مردم برای جلوگیری از بارها و باشگاه.

بوریس جانسون گفت: مردم باید از خانه کار می کنند که در آن امکان پذیر است و خودداری از غیر ضروری سفر و یا داشتن ارتباط با دیگران ندارد و اعلام هر گونه مجبور تعطیلی.

 • یک راهنمای تصویری برای این بیماری همه گیر

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO), Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: دولت بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و از آنها خواست خود را به مرحله تست برنامه های.

“شما نمی توانید مبارزه با آتش blindfolded و ما نمی توانیم با جلوگیری از این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در ژنو است. “ما یک پیام ساده برای همه کشورها: تست آزمون تست.”

شده اند وجود دارد بیش از 174,000 تایید موارد coronavirus در سطح جهان و بیش از 6,700 مرگ و میر با توجه به چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز.

آنچه که در آلمان انجام شده است ؟

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در برلین با آنگلا مرکل اعلام کرد که اکثر غیر از فروشگاه های مواد غذایی خواهد دید همراه با باشگاه ها و میله و تفریح امکانات و زمین های بازی.

رستوران ها خواهد شد که برای اجرای یک حداقل فاصله بین جداول و کار محدود ساعت. خانم مرکل گفت: دولت سعی خواهد کرد برای به حداقل رساندن تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری است.

آلمان در حال حاضر نزدیک به 5000 تایید موارد coronavirus و مرگ و میر 12. مدارس سراسر کشور بسته شد در روز دوشنبه و اجتماعات بزرگ در سراسر کشور ممنوع گردیده بود.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترافیک عبور آلمان در مرز فرانسه و سوئیس و لوکزامبورگ در حال حاضر محدود به کالا و مردم در رفت و آمد به کار می کنند. تنها مرز هلند و بلژیک هستند که هنوز بی پیرایه.

در همین حال وزیر امور خارجه Heiko Maas در پاسخ به گزارش هایی که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم برای خرید دسترسی منحصر به فرد به یک پتانسیل واکسن طراحی و توسعه توسط یک شرکت زیست فناوری گفت: “ما نمی توانیم اجازه می دهد دیگران به دنبال نتایج منحصر به فرد.”

آنچه که در فرانسه انجام شده است ؟

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دستور داد مردم را به ماندن در خانه و تنها بیرون رفتن برای وظایف ضروری. او گفت: هر گونه تخلفات خواهد بود اضافه کرد: “ما در یک جنگ بهداشت”.

کافه و رستوران و سینما و اکثر مغازه ها در حال حاضر بسته است. روز دوشنبه از این کشور خدمات بهداشت جروم Salomon گفت: وقوع بود “بسیار نگران کننده” و “رو به وخامت بسیار سریع”.

فرانسه تا کنون بیش از 5000 عفونت و 127 مرگ و میر. این کشور را نزدیک مرزهای زمینی خود با از ظهر (11:00 به وقت تهران) روز سه شنبه آقای پاکسازی گفت.

چگونه دیگر کشورهای اروپا در پاسخ?

اسپانیا شروع خواهد شد کنترل در مرزهای خشکی در نیمه شب روز دوشنبه و تنها اسپانیایی شهروندان ساکنان و موارد خاص اجازه خواهد داشت در کشور است.

دولت اسپانیا تحمیل بخشی از مستند در آن 47 میلیون نفر در روز شنبه به عنوان بخشی از یک 15 روز وضعیت اضطراری. مردم منع از ترک خانه به جز خرید لوازم ضروری و دارو و یا برای کار.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ایتالیا بدترین متاثر از ملت ایران در خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته است بیش از 20 ، 000 موارد و رنج می برد بیش از 1800 مرگ و میر.

نخست وزیر Guiseppe کونته گفت: Corriere della Sera روزنامه که ناشی از این ویروس خواهد بود “جدی و گسترده” اضافه کرد: “پس از coronavirus چیزی خواهد بود که قبل از اینکه ما را مجبور به نشستن و بازنویسی قوانین تجارت و بازار آزاد”.

هفته گذشته گفت که اروپا در حال حاضر “epicentre” از ویروس و خواست دولت برای عمل به شدت به کنترل گسترش Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

Dr Tedros همچنین گفت: کشورهای دیگر به دنبال مهار استراتژی های مورد استفاده در چین و کره جنوبی گفت: آنها نشان داد و همه گیر شد قابل کنترل است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در دیگر کشورهای اروپایی:

 • یونان این است که خاموش همه مغازه ها, میله, داروخانه ها و پمپ بنزین ها و قرار دادن همه مهاجران از خارج از کشور به قرنطینه برای 14 روز
 • این چک مقامات مهر و موم کردن یک منطقه در شرق کشور – Unicov, Cervenka و لیتول
 • لهستان به حالت تعلیق همه پروازهای داخلی پس مشابه حرکت بین المللی هوایی و سفر راه آهن
 • گرجستان ممنوع همه خارجی ها از ورود به کشور
 • صربستان اعلام وضعیت اضطراری
 • اوکراین کیف را بسته و رستوران ها و کافه ها و بارها از شنبه و جنبش محدود به شهرهای دیگر
 • لهستان ، جمهوری چک و دانمارک در حال حاضر بسته مرزها و یا معرفی محدودیت های شدید

روز دوشنبه کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده است که 30 روز ممنوعیت غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا. در دراز مدت ساکنان و اعضای خانواده از اتباع اتحادیه اروپا و دیپلمات معاف خواهد بود و همچنین مرزی و بهداشت و درمان کارگران و مردم در حمل و نقل کالا.

محدودیت باید مصوب 26 متحده را تشکیل می دهند که مرز منطقه شنگن. غیر شنگن عضو – از جمله بریتانیا خواهد بود دعوت به شرکت.

آنچه اتفاق می افتد در کشورهای خارج از اروپا ؟

ایران که سوم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در سطح جهان در روز دوشنبه گزارش داد 129 بیشتر مرگ و میر بالاترین شمارش در یک روز. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour خواست مردم به سفر خارج از استان است.

چهارم-بیشتر متاثر از کشور کره جنوبی دوباره گزارش کاهش عفونت های جدید با رئیس جمهور مون جائه-در گفت که او به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس غلبه بر ویروس.

در ایالات متحده, New York, بسته, تمام مدارس که از روز شنبه و بسته خواهد شد و رستوران ها و کافه ها و مکان های دیگر از روز سه شنبه. به طور کلی 29 ایالت آمریکا اعلام کرده اند که آنها در حال بسته شدن مدارس.

در سواحل غربی لس آنجلس تصمیم به تعطیل این شهر کافه ها و رستوران ها.

شده است وجود دارد افزایش در coronavirus موارد در آفریقا است. اگرچه کمتر از در دیگر قاره ها در مجموع تعداد بیش از دو برابر در دو روز گذشته. اقدامات سختگیرانه هستند که در بسیاری از معرفی از 26 کشور تحت تاثیر قرار با مدارس و مرزهای بسته شدن در چندین بخش از آفریقا است.

تعداد تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در خارج از چین در حال حاضر پیشی گرفتن تعداد در داخل. بیش از 87,000 مردم آلوده شده اند در خارج از چین و در حالی که فقط بیش از 80 ، 000 موارد گزارش شده در داخل.


آیا شما شده است متاثر از coronavirus? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

 • WhatsApp: +44 7756 165803
 • صدای جیر جیر: @BBC_HaveYourSay
 • لطفا ما شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>