آلمان گسترش محدودیت در تعاملات اجتماعی به سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس ممنوع, عمومی تجمعات بیش از دو نفر است.

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس آنگلا مرکل گفت: “ما رفتار خود” بود “موثر ترین راه” کاهش میزان عفونت است.

این اقدامات شامل بستن مو, زیبایی و ماساژ studios. غیر ضروری دیگر مغازه ها در حال حاضر بسته شده.

مدت کوتاهی پس از آن خانم مرکل گفت که او را به قرنطینه خودش.

دکتر که واکسینه او در روز جمعه در برابر pneumococcus یک ذات الریه-باکتری حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. صدراعظم 65, تست خواهد شد به طور منظم در چند روز آینده و کار از خانه, او گفت:.

آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا تاکنون تایید 18,610 موارد و 55 و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

چه آلمان اعلام کرد?

مردم را نمی خواهد اجازه برای تشکیل گروه از سه یا بیشتر در مکان عمومی, مگر اینکه آنها با هم زندگی می کنند در همان خانواده و یا جمع آوری شده است که مربوط به کار. پلیس نظارت خواهد شد و مجازات هر کسی که نقض قوانین جدید.

رستوران در حال حاضر تنها مجاز به باز کردن برای غذای آماده خدمات. تمام اعمال محدودیت برای هر دولت و خواهد بود در محل برای حداقل دو هفته آینده.

می گوید: “هدف این است که برای به دست آوردن زمان در مبارزه با این ویروس گفت:” خانم مرکل ترغیب شهروندان به حفظ تماس با خارج از خانواده خود به حداقل مطلق و برای اطمینان از یک فاصله حداقل 1.5 m (5ft) از شخص دیگری که در.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر در اروپا وجود دارد ؟

ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی گزارش 651 جدید مرگ و میر در یکشنبه آوردن مجموع وجود دارد به 5,476 با توجه به دولت است. شکل دوم-بدترین مجموع روزانه اما کمتر از آن اعلام کرد در روز قبل.

تعداد موارد تایید شده در کشور – که در آن مردم بوده اند تا حد زیادی محدود به خانه های خود را به مدت دو هفته – افزایش یافته است از 53,578 به 59,138 کمترین افزایش در درصد از شیوع آغاز شد.

رئیس جمهور Sergio Mattarella گفت که او امیدوار است بقیه جهان می تواند یادگیری از ایتالیا با مشکلات است. او گفت: شهروندان در سراسر اتحادیه اروپا نیاز به احساس بلوک بود اقدام جدی برای مبارزه با ویروس.

در ضمن اسپانیا ثبت شده آن بدترین آمار و ارقام تا کنون پس از 394 نفر کشته در یک روز, آوردن ملی در مجموع به 1,720. مقامات گفت: تعداد روزانه ثبت موارد مانند ایتالیا نیز کاهش یافته است از شنبه به یکشنبه.

دولت به دنبال تمدید وضعیت اضطراری تا 11 مارس یک مرحله است که باید توسط مجلس به تصویب رسید. اندازه گیری معرفی شده در 14 مارس میله مردم از همه اما ضروری گردش.

“ما در جنگ” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: یک روز پس از هشدار که “بدترین است”. همچنین در روز یکشنبه دولت اعلام کرد این امر محدود کردن ورود در هوا و دریا در بنادر برای بسیاری از خارجی ها برای 30 روز آینده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در تحولات دیگر:

  • نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد مردم به دنبال دولت مشاوره و یا سخت تر محدودیت هایی را باید اجرا شود که تعداد مرگ و میر رسیده 281
  • فرانسه ثبت 112 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد مرده وجود دارد به 674
  • هلند و یونان همچنین گزارش داد افزایش تعداد مرگ و میر و موارد

در ایالات متحده, New York City, شهردار, بیل د Blasio هشدار داد شیوع بیماری را بدتر با آسیب شتاب گسترده کمبود کلیدی لوازم پزشکی. در سراسر کشور در حال حاضر وجود دارد 31,057 مورد تأیید و 390 مرگ و میر.

با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 310,000 موارد coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با برخی از 13,000 مرگ و میر. بیش از 93,000 مردم بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im