Coronavirus: جوزپه Berardelli در میان 50 کشیش کشته

بی بی سی جهان | No comments

یک کشیش ایتالیایی که به یک ماسک برای پوست coronavirus بیمار او نمی دانست مرده است از این بیماری است.

پدر جوزپه Berardelli, 72, درگذشت, در بیمارستانی در Lovere Bergamo – یکی از بدترین آمار در شهرستانها ایتالیا.

حداقل 50 کشیش گزارش شده است کشته coronavirus در ایتالیا.

بدترین آسیب دیده کشور با 6,077 مرگ و میر تا کنون ایتالیا شده است تحت مستند طولانی مدت آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت از بدترین ضربه شمالی منطقه لمباردی.

  • زنده: پیگیری آخرین تحولات

Coronavirus شده است به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان تحت تاثیر قرار بیش از 160 کشور و ادعا بیش از 16,000 زندگی می کند.

وجود دارد بیش از 360,000 موارد تایید شده در سراسر جهان است. اروپا در حال حاضر در کانون بحران و ما رو به افزایش بوده است.

که Fr Berardelli?

جوزپه Berardelli اصلی کشیش در شهر Casnigo درگذشت, هفته گذشته در Lovere بیمارستان.

با توجه به این بیمارستان او حاضر به استفاده از یک ماسک محله های کشیش نشین خود خریداری کرده بود برای او را انتخاب و آن را به یک جوان بیمار به جای.

ساکنان Casnigo گزارش شد که تحسین خود را از پنجره ها و بالکن به عنوان تابوت گرفته شده برای دفن. هیچ مراسم تشییع جنازه.

در روز سه شنبه, پاپ فرانسیس, رهبری, دعا برای مرحوم پزشکان و کشیش “تشکر از خدا برای خود قهرمانانه مثال در خدمت کسانی که بیمار بودند”.

چه شده است که وضعیت در ایتالیا ؟

ایتالیا تعطیل اکثر کسب و کار و ممنوع تجمعات عمومی در سراسر کشور در 12 مارس آن را به عنوان تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

میله, رستوران ها و اکثر مغازه ها بسته شده اند که باید در مدارس و دانشگاه ها.

  • زندگی در زیر coronavirus مستند در رم

این مستند تمدید شده است و نخست وزیر جوزپه کونته گفته است که کمک به جلوگیری از “فروپاشی نظام”.

روز سه شنبه این گزارش با اندکی کاهش در میزان عفونت برای سومین روز در یک ردیف. اما در بیش از 600 تن در روز است به دور از آوردن همه گیر تحت کنترل است.

ایتالیا 63,927 مردم با Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. تا کنون آن را گزارش کرده است 6,077 مرگ و میر و 7,432 افرادی که از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان پس از دوره نقاهت.

اما تعدادی آلوده می تواند به مراتب بالاتر است. آنجلو Borrelli ایتالیا مدنی رئیس حفاظت و گفت: روزنامه La Repubblica روز سه شنبه آن را “معتبر” و به منظور برآورد تعداد 10 بار بيشتر از واقعیت است.

“در چند ساعت آینده… ما را ببینید اگر منحنی رشد است که واقعا مسطح,” او گفت: کاغذ.

چه شده است که وضعیت در سراسر جهان?

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که coronavirus بیماری همه گیر است که “شتاب” با بیش از 300,000 موارد در حال حاضر تایید شده است.

در آن زمان 67 روز از اولین گزارش از Covid-19 برای رسیدن به 100,000 موارد و 11 ماه برای دومین 100,000 و فقط چهار روز برای سومین 100,000.

اما چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: آن را هنوز هم ممکن است به “تغییر مسیر”.

وی کشورها را به اتخاذ آزمایش دقیق و تماس با ما-ردیابی استراتژی.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد دوشنبه شب که با اثر فوری “مردم را تنها مجاز به ترک خانه خود و…به صورت بسیار محدود شود”. تعداد افرادی که فوت کرده اند در بریتانیا افزایش به 335 روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>