سهام در سراسر جهان در حال سقوط آزاد به عنوان سرمایه گذاران گسترش coronavirus آوردن اقتصاد جهانی به توقف و ترس رهبران پاسخ نمی دهد به طور موثر.

در شروع ما معاملات سهام فرو برد و باعث شد به صورت خودکار تعلیق موقت در تجارت با هدف مهار هراسناک فروش.

زمانی که تجارت از سر گرفته شد, سهام افت کرد و پس از بازارهای اروپایی پایین تر است.

اولیه کاهش در آمد پس از ایالات متحده محدود شده سفر از سرزمین اصلی اروپا است.

داو led سقوط در شاخص های ایالات متحده, حذف بیش از 8 درصد.

انگلستان به شاخص پایین بود بیش از 9 درصد معاملات در پایین ترین سطح خود پس از بحران مالی 2008.

شاخص ها در پاریس و فرانکفورت کاهش یافته است و بیشتر پس از بانک مرکزی اروپا (ECB) موفق به کاهش نرخ بهره اگر چه آن را تعهد تازه اقدامات محرک اقتصادی.

در ضمن کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا در هفته گذشته و بانک مرکزی انگلستان در روز شنبه به نظر می رسد که اثر کمی دارد.

زودتر سهام در آسیا نیز شاهد آبشار بزرگ با ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص بسته 4.4 ٪ پایین تر است.

“ما می توانید تماس بگیرید و این یک سقوط بازار – به خصوص با توجه به سرعت و دقت و همچنین به عنوان اندازه کاهش می یابد” گفت: Supriya منون ارشد چند دارایی استراتژیست در Pictet مدیریت دارایی ها. “سوال این است که آیا این باعث خواهد شد که رکود اقتصادی”.

  • کسب و کار زندگی می کنند: واکنش به بازارهای سهام سقوط

در انگلستان هر سهم در شاخص FTSE 100 معامله شد و پایین تر است. یک بار دیگر شرکت های مسافرتی را دیدم برخی از بزرگترین آبشار با هواپیمایی گروه IAG کردن بیش از 10 ٪ و توی سقوط 20 ٪ است.

دیگر شرکت های بریتانیا هشدار در مورد تاثیر Covid-19 روز پنج شنبه شامل:

  • WH Smith صادر سود هشدار پس از شیوع آمار فروش در آن سفر بخش که شامل فروشگاه در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار
  • Cineworld سهام کاهش بیش از 40 درصد است. آن گفت که در بدترین سناریو وجود دارد که خطر آن را نمی ممکن است قادر به بازپرداخت بدهی های خود را
  • عامل املاک و Savills گفت: شیوع بیماری باعث شده بود یک قطره بزرگ در معاملات در چین و در سراسر آسیا

در ایالات متحده, نروژی کروز خط منابع و رویال کارائیب Cruises شد بیش از 25 درصد پایین تر در حالی که شاهزاده Cruises یک خط متعلق به کارناوال گفت: این امر تعلیق عملیات برای 60 روز.

قیمت نفت نیز کاهش یافت و با قیمت نفت خام برنت به پایین تر از 6% در حدود 33 در هر بشکه رسید.

در کف بازار بورس نیویورک تنش بالا بودند. برخی از معامله گران شد گمانه زنی در این بلغزد می تواند یک معامله دوم تعلیق – چیزی که هرگز اتفاق افتاده است و نه حتی در طول بحران مالی است.

سهام در اروپا کاهش یافته بود بیشتر پس از بانک مرکزی اروپا نرخ بهره را تغییر نداد اما اعلام کرد که کاهش کمی برنامه خرید دارایی ها.

بانک مرکزی اروپا گفت: این امر خرید €120bn بیشتر اوراق قرضه تا پایان سال جاری در بالای €20bn یک ماه آن را در حال حاضر خرید.

آن را نیز راه اندازی یک برنامه جدید از وام های ارزان قیمت به بانک با هدف تشویق آنها را به قرض دادن به کسب و کارهای کوچک.

سرمایه گذاران منتظر هستند تا ببینید که چه نوع اقتصادی امداد ما را به پرده.

در یک آدرس ریاست جمهوری در روز چهارشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 30 روز ممنوعیت مسافران از 26 کشور اروپایی است.

او همچنین گفت که دولت را تمدید مهلت برای پرداخت مالیات برای کسانی که تحت تاثیر افزایش وام به کسب و کارهای کوچک و ارائه کمک های مالی برای ما کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران به دلیل بیماری.

اما مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC بازار گفت: بازارهای مالی واکنش نشان داد و به شدت به آدرس ریاست جمهوری به عنوان اقدامات جدید “به نظر نمی رسد به اندازه کافی”.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره به نظر می رسد در تقابل بیش از مراحل اضافی در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه رویکرد – کاهش مالیات برای کارگران – اتحاد موفق به جلب حمایت گسترده.

چرا من باید مراقبت اگر بازارهای سهام سقوط ؟

بسیاری از مردم در واکنش اولیه به “بازار” است که آنها به طور مستقیم تحت تاثیر قرار چرا که آنها سرمایه گذاری پول است.

هنوز وجود دارد میلیون ها نفر از مردم با حقوق بازنشستگی – یا خصوصی و یا از طریق کار – چه کسی را ببینید پس انداز خود را (در آنچه شناخته شده به عنوان یک تعریف سهم بازنشستگی) سرمایه گذاری طرح های بازنشستگی. ارزش پس انداز خود را در گلدان تحت تاثیر عملکرد این سرمایه گذاری است.

آنقدر بزرگ افزایش یا کاهش یابد می تواند حقوق بازنشستگی خود را, اما توصیه این است که به یاد داشته باشید که پس انداز بازنشستگی مانند هر سرمایه گذاری معمولا در دراز مدت شرط است.

اینجا بیشتر بخوانید.


جهان غرب را سه تا از بزرگترین بانک های مرکزی در حال حاضر حفره دار جمعی خود را در برابر قدرت شلیک اقتصادی لرز ناشی از کوروناویروس – به اثر کمی دارد.

بازارهای سهام همچنان به اسلاید. FTSE 100 روز شروع به دنبال سنگی, باز 5% و در اوایل بعد از ظهر آن را تا به حال نزدیک به دو برابر است که از دست دادن به 9.5 درصد.

اگر تجارت بودند به توقف در حال حاضر از آن خواهد شد یکی از بزرگترین یک روز می افتد در تاریخ است. بزرگترین افت در 20 اکتبر سال 1987 زمانی که FTSE 100, پس از آن فقط سه سال, کاهش 12.2% در روز پس از جمعه سیاه.

ناظران دوباره ممکن است تعجب آنچه که اطلاعات جدید است spooking سرمایه گذاران داده می شود که بانک مرکزی باید در 10 روز گذشته انجام بهترین خود را برای توقف اسلاید. در حقیقت کمی وجود دارد جدید ترین معامله گران در حال حاضر می دانستند که این ویروس به احتمال زیاد به علت اقتصادی قابل توجهی اختلال به احتمال زیاد به فشار غربی ترین اقتصاد به رکود است.

آنچه ممکن spooked آنها دوباره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف بسیاری سفر بین قاره اروپا و ایالات متحده – به اندازه کافی بزرگ عامل را در خود دارد اما مهمتر از آن شیوه ای که در آن انجام شد. هیچ مشاوره و آقای ترامپ نگاه نحو نامشخصی نامشخص به عنوان اگر او بیش از حد بود و در نهایت دست پاچه شده توسط ویروس.

نیز وجود دارد اما گفتن جزئیات – Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اول گفت: این ممنوعیت را اعمال می شود به محموله پروازهای اما پس از اصلاح خود به آن می گویند نمی خواهد. بزرگی از حمل و نقل این است که در شکم دارد از هواپیماهای مسافربری. اگر وجود دارد هیچ پروازهای مسافری وجود دارد بسیار کمتر خواهد بود محموله عظیم اختلال به صادرکنندگان و تولید کنندگان در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

امریکا داو جونز شاخص در زمان سرب آن از FTSE 100 و باز با یکی دیگر از بزرگ قرار می گیرند. آماده برای حتی بیشتر محرک اقتصادی از سوی فدرال رزرو.


چه تجارب خود را مربوط به شیوع کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im