Coronavirus: میمون های بزرگ در مستند بیش از خطر بیماری

میمون های بزرگ قرار داده شده است در مستند علیه تهدید coronavirus.

گوریل گردشگری در آفریقا متوقف شده است در حالی که پناهگاه برای میمون های دیگر مانند اورانگوتان بسته اند ،

معلوم نیست اگر میمون های بزرگ می تواند قرارداد ویروس در حال رشد وجود دارد ترس است که ما نزدیکترین بستگان زندگی ممکن است به همان اندازه در معرض خطر است.

این هفته یک ببر در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اقدامات جدید قرار داده شده است در محل برای محافظت از گربه های بزرگ و مراقبان آنها.

Dr کیرستن Gilardi است رئیس دامپزشکی افسر گوریل پزشکان فراهم می کند که مراقبت های دامپزشکی به گوریل در جنگل های رواندا و اوگاندا و جمهوری دموکراتیک کنگو.

“ما نمی دانیم که اگر آن را آلوده کوه گوریل; ما را دیده اند و نه هر گونه شواهد است که” او گفت:. “اما از آنجا که گوریل های کوهستانی مستعد ابتلا به انسان پاتوژن ما می دانیم که آنها می تواند به توسعه بیماری تنفسی.”

کوه گوریل (Gorilla beringei beringei) گونه در معرض خطر هستند از میمون بزرگ تنها در جنگل های رواندا و اوگاندا و جمهوری دموکراتیک کنگو. هر سه کشور دیده می شود موارد انسان coronavirus با گوریل گردشگری در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.

اجتماعی فاصله

کار دامپزشکان و رنجرز که برای مراقبت وحشی گوریل ها همچنان ادامه دارد اما با اضافه احتیاطی. “بسیاری از آنچه ما در حال تمرین در حال حاضر از لحاظ اجتماعی فاصله و خود قرنطینه هستند و در قلب توصیه هایی برای حفاظت از میمون های بزرگ نیز گفت:” دکتر Gilardi که همچنین یک دامپزشکی استاد در دانشگاه کالیفرنیا ،

حتی قبل از وقوع مردم خواسته شد برای اقامت هفت متر دورتر از گوریل ها در همه زمان ها. جدید ارشاد از اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN) تماس برای حداقل فاصله 10 متر از میمون های بزرگ با بازديد توسط انسان کاهش می یابد و به حداقل مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی و سلامت است. هیچ کسی که بیمار است و یا است که در تماس با فرد بیمار در قبل از 14 روز باید مجاز در نزدیکی آنها.

از دست دادن زیستگاه و شکار غیر قانونی در حال بزرگ تهدید برای بقای میمون های بزرگ اما ویروس ها نیز یک نگرانی است. بیماری عفونی است که در حال حاضر جزو سه تهدید برای برخی از میمون بزرگ قرار گرفتند. گذشته تحقیقات نشان داده است که شامپانزه ها می تواند قرارداد سرماخوردگی ویروس در حالی که ویروس ابولا فکر این است که به کشته شدن هزاران نفر از شامپانزه ها و گوریل ها در آفریقا است.

سرژ سرشار, استاد پستانداران زیست شناسی در دانشگاه جان مورز لیورپول, انگلستان گفت: بسیاری از دولت ها در حال تعطیل گردشگری با میمون های بزرگ در حالی که محققان و پناهگاه بودند در نظر گرفتن اقدامات اضافی.

او گفت: “ما نمی دانیم که اگر آنها برای آلوده چه سلامت اثر خواهد بود اما بدیهی است که با توجه به پیامدهای بهداشتی برای مردم این خطر ما نمی خواهید به با میمون های بزرگ بنابراین این اقدامات همه در نظر گرفتن یک گام مهم به سعی کنید به این خطر را کاهش دهد.”

Sepilok اورانگوتان مرکز توانبخشی در جزیره بورنئو یکی از بسیاری از پناهگاه برای میمون های بزرگ است که درهای خود را بسته است.

سوزان Sheward موسس و معاون اورانگوتان تجدید نظر بریتانیا در بیانیه ای گفت: “این بیماری می تواند کشنده برای در حال حاضر به شدت در معرض خطر اورانگوتان این یک خطر است که ما نمی توانیم ، OAUK همه چیز را می تواند به مطمئن شوید که اورانگوتان در Sepilok سالم و امن است.”

وجود دارد چهار نوع از میمون های بزرگ امروز زنده: گوریل (آفریقا) بونوبوها (آفریقا), اورانگوتان (جنوب شرقی آسیا) و شامپانزه ها (آفریقا). انسان هستند از نزدیک مرتبط با میمون های بزرگ اشتراک گذاری یک جد مشترک چندین میلیون سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de