بازارهای سهام آسیا به شدت کاهش یافت و روز جمعه در ادامه بازار جهانی کاهش به رمان coronavirus. جهانی بازار سهام زیان صعود گذشته 16 دلار تریلیون پس از بالا در 19 فوریه در ترس است که شیوع بیماری می تواند منجر به یک رکود اقتصادی در سراسر جهان با توجه به شاخص Dow Jones و S&P شاخص.

بزرگترین شیرجه در بازارهای آسیایی در روز جمعه در ژاپن است. که کشور Nikkei پایین بود تا آنجا که 9.5 درصد انعکاس وحشیانه 10% سقوط در بازارهای ایالات متحده در روز پنجشنبه که بزرگترین واحد در روز کاهش از سال 1987 به دوشنبه سیاه.

چین سهام نیز در پایین هر چند نه به عنوان بسیار با Hang Seng پایین نزدیک به 6 درصد است. سهام در بازار شانگهای کاهش یافت 3 درصد است. استرالیا بازار سقوط نزدیک به 8 درصد.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

بعد بازارهای آسیایی اندکی بهبود پیدا کرد.

و بازارهای آتی اشاره شد در یک ممکن است درست در وال استریت به عنوان به خوبی. پس از ابتدا نشان می دهد میانگین صنعتی داو جونز خواهد یکی دیگر از 500 امتیاز یا حدود 2 درصد و جمعه صبح و با اشاره به مشابه کاهش در شاخص S&P 500 و Dow آتی شد تا 298 امتیاز و یا در مورد 1.4% به عنوان 2:11 a. m. به وقت شرق و S&P آتی بودند 1.75% بالاتر است.

Dr. Anthony Fauci, بالا, متخصص بیماری های عفونی می گوید آن را “خیلی دیر” به صورت گسترده تر coronavirus تست سیستم

یک بدبین بارکلیز توجه داشته باشید به مشتریان پنج شنبه شب به حال خود اقتصاددانان برش خود را در تولید ناخالص داخلی برآورد شده برای رشد اقتصاد آمریکا برای سال 2020 گفت: رکود اقتصادی می تواند شروع در اوایل ماه آوریل است. آنها پیش بینی کرد کروناویروس “نقاط مهم” در حال حاضر تا حد زیادی در کالیفرنیا و ماساچوست و نیویورک و واشنگتن می تواند به گسترش متحده که به نمایندگی از آنجا که 60 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده.

گلدمن ساکس در یک توجه داشته باشید به مشتریان گفت: این انتظار فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره یک درصد کامل نقطه هنگامی که آن کمیته سیاست در دیدار هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im