هنگ کنگ آغاز شده است اجباری قرنطینه از دو هفته برای هر کسی که از سرزمین اصلی چین در تلاش برای جلوگیری از جدید کروناویروس.

بازدید کنندگان باید خود را منزوی در اتاق های هتل و یا رفتن به دولتی مراکز در حالی که بازگشت هنگ کنگ از ساکنان باید در داخل خانه های خود بمانند.

هر کسی گرفتار نقض قوانین جدید چهره جریمه و مجازات زندان است.

دهها هزار نفر از مسافران در صف در مرز چین شهر شنزن پیش از نیمه شب آخرین مهلت.

هنگ کنگ دیده می شود 26 مورد تأیید ویروس و یک نفر فوت کرده است. تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین می ایستد در 31,203 با 636 مرگ و میر.

در خارج از چین 270 موارد تایید شده اند در حداقل 25 کشور با یک دیگر مرگ و میر در فیلیپین.

در همین حال یکی دیگر از 41 نفر در یک قرنطینه کروز کشتی ژاپن را آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن تعداد کل موارد در هیئت مدیره به 61.

وجود دارد برخی از اخبار مثبت در روز جمعه هنگامی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته شده است کمتر گزارش شده عفونت در چین در دو روز گذشته. اما مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به این اعداد و ارقام.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او همچنین به خبرنگاران گفت که شیوع این بیماری باعث شده بود کمبود جهانی حفاظتی در تجهیزات پزشکی مانند لباس و ماسک و دستکش.

“زمانی که عرضه و تقاضا بالا است و سپس وجود دارد می تواند به شیوه های بد مانند احتکار به منظور فروش آنها را در قیمت های بالاتر” او هشدار داد خواست تامین کنندگان به “حمایت و حفاظت از بشریت” به جای اینکه به دنبال افزایش سود.

که نیز منتشر شد اطلاعات جدید از 17,000 بیماران که پیشنهاد 82 درصد یک فرم خفیف بیماری با 15 درصد در نظر گرفته شده موارد شدید و 3 درصد مهم است.

برای بسیاری این یک عفونت خفیف

این روشن ترین جزئیات به حال در طیف این بیماری کروناویروس می شود.

این خبر خوبی است برای بسیاری از افراد و صرفا که برای بیش از چهار پنجم این یک عفونت خفیف است.

این است که حجم گسترده ای از موارد خفیف افزایش می دهد سوال مهم در مورد توقف این بیماری همه گیر.

سارس-coronavirus شیوع نسبتا آسان برای جلوگیری از آنجا که بيماران اغلب به شدت بیمار و به راحتی شناسایی شده است.

موارد خفیف – که می تواند برای هر زمستان اشکال – به طور طبیعی سخت تر به نقطه.

چه ما نمی دانیم این است که چگونه به راحتی به مردم با علائم خفیف می تواند گسترش جدید کروناویروس.

اگر موارد خفیف هستند قادر به حفظ این بیماری همه گیر و سپس از آن خواهد شد بسیار سخت تر باشد.

همچنین ارزش به خاطر سپردن ما هنوز هم نمی دانم درست است تعداد موارد با برخی از تحلیلگران گفت: ممکن است 10 برابر بیشتر از آمار رسمی نشان می دهد.

چه این وضعیت در هنگ کنگ ؟

نیمه خودمختار خاک چینی گفت: اجباری قرنطینه در هر ورود از سرزمین اصلی در نظر گرفته شده به منظور کاهش گسترش این بیماری است.

دهها هزار نفر از مردم معمولا سفر از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ هر روز اگر چه این تعداد کاهش یافت و در هفته های اخیر پس از خاک بسته بسیاری از مرز خود را امتیاز.

این هفته هزاران نفر از کارکنان بخش بهداشت و درمان شده اند در اعتصاب خواستار مرز به طور کامل بسته شده است.

هنگ کنگ مقامات گفت: حدود 11000 بازدید کنندگان سرزمین اصلی وارد قلمرو روز پنج شنبه از 8,760 روز قبل از.

چه در سرزمین اصلی چین ؟

شده است وجود دارد گسترده خشم و غم و اندوه در سراسر چین بیش از مرگ یک پزشک که در تلاش برای هشدار در مورد جدید کروناویروس.

Li Wenliang درگذشت پس از ابتلا به ویروس در حالی که درمان بیماران در ووهان – شهر در هوبئی استان که در کانون شیوع.

در ماه دسامبر او با ارسال یک پیام به همکار پزشکان هشدار ویروس او فکر می کردم شبیه سارس – یکی دیگر از کشنده coronavirus. اما به او گفته شد توسط پلیس به “توقف ساخت نظر نادرست” و مورد بررسی قرار گرفت برای “گسترش شایعات”.

چین مبارزه با فساد بدن گفت: آن را باز بررسی “مسائل مربوط به Dr Li”.

تحلیلگران می گویند آن سخت است به یاد یک رویداد در سال های اخیر است که باعث شده تا آنجا آنلاین غم و خشم و بی اعتمادی در برابر دولت چین.

اخبار دکتر لی مرگ شد ” موضوع روند بالا در چین, رسانه های اجتماعی, garnering حدود 1.5 میلیارد views.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چین رهبری در حال حاضر با آن مواجه اتهام کم اهمیت جلوه دادن شدت ویروس – و در ابتدا تلاش برای آن را مخفی نگه دارید.

دولت اذعان کرده “کاستی ها و کمبودهای” در پاسخ به این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن 636 مردم و آلوده 31,198 در سرزمین اصلی چین است.

آنچه که در آخرین coronavirus?

  • اوگاندا وزارت بهداشت قرار داده شده است به بیش از 100 نفر در قرنطینه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر ممکن است گسترش از coronavirus
  • یک سوم شخص در انگلستان دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است و اعتقاد به آن را در سنگاپور
  • سنگاپور مطرح شده است و آن بیماری شیوع پاسخ وضعیت سیستم (Dorscon) سطح از زرد به نارنجی است. این بدان معنی است که بیماری تلقی می شدید و به راحتی از فردی به فرد اما گسترش است و به طور گسترده ای است که شامل
  • گینه استوایی رئیس جمهور گفت: این کشور اهدا خواهد شد $2m (£1.5 m) برای کمک به آن “خواهر ملت” چین است. این به رغم این واقعیت است که چین دارای جمعیت دومین اقتصاد
  • رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: مسئولان رو به رو شد یک “کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباس. Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او کار می کند برای حل و فصل “تنگناها” در زنجیره تامین

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور چین گفته است که پناهجویان افغان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که چین “به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به شکست این بیماری همه گیر”. این کشور معرفی کرده است اقدامات محدود کننده را امتحان کنید به کنترل شیوع:

  • پایتخت پکن ممنوع اعلام کرده است گروه ناهار خوری برای رویدادهایی مانند تولد. شهرستانها از جمله Hangzhou و نانچانگ در حال محدود کردن چگونه بسیاری از اعضای خانواده می تواند خانه را ترک کنند هر روز
  • هوبئی استان روشن کردن آسانسور در ساختمان های بلند برای تضعیف ساکنان از رفتن خارج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im