Coronavirus: چگونه از دیابت آسم و سایر شرایط بهداشتی اساسی تحت تاثیر قرار چگونه شما مقابله

به عنوان تعدادی از انگلستان موارد coronavirus همچنان به افزایش, آنچه مشخص است این است که چگونه بسیاری از بیماران مبتلا به مرگ از ویروس باید شرایط بهداشتی اساسی است که آنها را در معرض ابتلا به آن است.

مرگ و میر در انگلیس بیش از 8000. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند رنج می برد از شرایط بهداشتی اساسی.

“این یک عفونت اما از تجربه ما با برخورد با آنفولانزا شیوع ما می دانیم که مردم با شرایط مختلف را کرایه بدتر می گوید:” فن چانگ استاد تنفسی پزشکی در کالج امپریال. “یک مقاله منتشر شده است و فقط در New England Journal of Medicine, که در نگاه اول 1,001 موارد در ووهان. این آمار و ارقام نشان داد کسانی که مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی, بیماری سرطان و کلیوی بیماری شانس بدتر است. و من گمان می کنم افرادی که بسیار متاسفانه درگذشت و در انگلستان تا به حال یک یا هر یک از این شرایط است.”

یک مطالعه نشان داده است افراد مبتلا به بیماری های قلبی و دیابت و سرطان تا به حال 79 درصد شانس بستری بودن در بخش مراقبت یا مرگ ناشی از این ویروس به علت تضعیف سیستم ایمنی بدن.

در اینجا شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که شما در معرض خطر بالاتر ابتلا به کروناویروس و یادآور چه در ابتدا ممکن است گسترش یافته است.

دیابت

افراد مبتلا به دیابت افزایش خطر عوارض اگر آنها coronavirus با توجه به این واقعیت خود را به نوسان و یا افزایش سطح قند خون آنها را ترک با کاهش ایمنی. این همچنین بدان معنی است که آنها باید کمتر حفاظت در برابر گرفتن ویروس. “Coronavirus یا COVID-19 می تواند باعث علائم شدید و عوارض در افراد مبتلا به دیابت می گوید:” دن Howarth از دیابت انگلستان است. “اگر شما مبتلا به دیابت است و شما باید علائم مانند سرفه درجه حرارت بالا و احساس نفس شما نیاز به نظارت بر قند خون خود را نزدیک و تماس بیمه خدمات درمانی خدمات تلفن 111.

“افراد مبتلا به دیابت که اصلا تجربه علائم و اخیرا در سفر به هر یک از مناطق آسیب دیده باید به دنبال اطلاعات در مورد بیمه خدمات درمانی و GOV.UK, وب سایت,” می افزاید: Howarth. “این به روز رسانی به طور منظم و به روزترین منبع از اطلاعات در دسترس است.”

بیماری های قلبی

کسی که با یک بیماری قلبی است که بیشتر احتمال دارد به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن را در پاسخ ایمنی بدن نمی تواند به عنوان قوی اگر در معرض یک ویروس است. COVID-19 همچنین اهداف ریه ها است که می تواند باعث مشکلات برای یک بیمار قلبی که به کار سخت تر برای دریافت اکسیژن خون در سراسر بدن است.

آسم

آسم یک بیماری تنفسی است که منجر به التهاب تنفس لوله که به حمل و نقل هوایی و ریه ها. “Coronavirus می تواند باعث مشکلات تنفسی برای هر کسی اما به 5.4 میلیون نفر در بریتانیا مبتلا به آسم خطر بیشتر است می گوید:” جسیکا کربی سر از توصیه های بهداشتی در آسم انگلستان است. “ویروس های تنفسی مانند این می تواند باعث علائم آسم و می تواند منجر به حمله آسم.”
کسانی که از آسم رنج می برند باید خود را استنشاقی با آنها به عنوان پیشگیری از یک حمله باید آنها coronavirus

کربی می گوید: اگر شما یک فرد مبتلا به آن را ضروری خود را به جلوگیری روزانه تجویز شده است. “این کمک می کند تا کاهش خطر حمله آسم که باعث هر گونه ویروس از جمله coronavirus,” او می گوید. “نگه داشتن یک مسکن استنشاقی به دست حیاتی است بنابراین شما می توانید آن را اگر شما علائم آسم.

“اگر شما علائم آسم بدتر است و شما در میانهی شب در سفر به خطر در منطقه شده است و یا در تماس با کسی که به ایجاد یک قرار ملاقات برای دیدن GP خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است coronavirus استفاده از بیمه خدمات درمانی 111 آنلاین coronavirus خدمات.”

بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD)

COPD نام برای برخی از ریه شرایط است که باعث مشکلات تنفسی از جمله آمفیزم است که مشخص می شود توسط آسیب به کیسه هوا در ریه و برونشیت مزمن است که در دراز مدت بیماری شامل التهاب ریه در راه های هوایی است. افراد مبتلا به COPD هستند بیشتر احتمال ابتلا به کروناویروس اگر در معرض ویروس زیرا آنها آسیب به خود اپیتلیال پوشش که باعث می شود آن را آسان تر برای ویروس ها به بدن وارد می کند.

سرطان

بیماران مبتلا به سرطان هستند بیشتر مستعد ابتلا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. “انواع داروهای ضد سرطان و درمان مانند شیمی درمانی چیست سیستم ایمنی بدن شما ممکن است سرکوب می گوید:” پروفسور چانگ “و این را افزایش می دهد شانس خود را از ابتلا به آن است. و اگر شما آن را دریافت کنید در حالی که شما را به سرطان شما احتمالا کرایه بدتر از کسی با این ویروس که سرطان است.”

عصر

نه یک بیماری مانند اما بسیاری از هزاران نفر از مرگ و میر تا کنون درگیر افراد سالمند با شرایط بهداشتی اساسی. “افراد مسن بيشتر در معرض خطر و دولت توصیه برای افراد مسن برای جلوگیری از مناطق شلوغ است و صدای مشاوره می گوید:” پروفسور چانگ. “این آمار و ارقام ما تا کنون به نظر می رسد حاکی از افزایش خطر بالای سن 70. اما آن را حتی بدتر برای کسانی که بیش از 80. شانس گرفتن آن و مراتب بدتر – افزایش دو یا سه بار بالاتر از سن 70 اما حتی بیشتر از آن بالای 80.”

در نظر کودکان, که به نظر می رسد کمتر در معرض ابتلا به کروناویروس و اگر آنها گرفتن یک خوش خیم تر از نسخه ای از بیماری, پروفسور چانگ می گوید که یک فرد جوان با یک بیماری زمینهای نیست بیشتر در معرض خطر: “یک فرد جوان مبتلا به آسم یا بیماری های قلبی نمی تواند مستعد به کروناویروس و یا از آن رنج می برند در همان راه بزرگسالان مبتلا به این بیماری را,” او می گوید. “شاید آن را در سیستم ایمنی بدن خود را, و چگونه آن را متفاوت از افراد مسن تر است اما از نظر حساسیت خود را از گرفتن coronavirus شرایط بهداشتی در افراد جوان به نظر نمی رسد برای افزایش شانس خود را از ابتلا به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de