Coronavirus: چگونه استرالیا روبی شاهزاده خانم کروز افتضاح اتفاق می افتد ؟

بی بی سی جهان | No comments


روز پنجشنبه روبی شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در سیدنی با ده ها تن از تشخیص داده نشده coronavirus موارد پردازنده.

تقریبا 2,700 مسافران – برخی از سرفه و spluttering – اجازه داده شد به ترک کشتی در بندرگاه سیدنی ابتلا به قطار و اتوبوس و حتی در خارج از کشور پرواز به خانه.

بیش از 130 نفر از کروز در حال حاضر آزمایش مثبت آن را بزرگترین منبع واحد از عفونت در استرالیا. یکی از مسافران در بیمارستان درگذشت در روز سه شنبه.

حماسه باعث خشم بسیار: چرا کشتی بود که مجاز به حوض و خالی کردن مردم ؟

آنچه مسافران گفته شد

مسافران باید بادی خشم خود را بر سر اینکه چگونه وضعیت خود گرفته بود کشتی اپراتور شاهزاده Cruises و استرالیا مقامات.

الیسا McCafferty یک بانوی استرالیایی که پرواز خانه به لندن با همسرش بلافاصله پس از پیاده به بی بی سی گفت: “هیچ چیز گفته شد در هر زمان در مورد هر کسی که مریض بودن پردازنده. آن را متمایز فقدان اطلاعات را از طریق آمدن از شاهزاده خانم تمام وقت.”

او فقط یاد گرفته از خطر در حالی که جمع آوری کیسه های خود در فرودگاه هیترو.

“من بر روی گوشی من و من شروع به گرفتن تمام این اطلاعیه از مردم در استرالیا گفت:” شده است وجود دارد موارد تایید شده در روبی,’,” او گفت:.

“و من فقط کاملا تبدیل به سنگ شده. ما تا به حال فقط دو پر پرواز – چه می شود اگر ما تا به حال آلوده کسی؟”

او گفت که او در حال حاضر به حال یک سرفه های خشک و تب و بدن درد و خستگی و آنها خود منزوی در خانه. آنها همچنین در مورد پدر و مادر سالمند خود و دوستانی که در این سفر بیش از حد.

مسافر دیگر به یاد می آورد که در تماس با افراد بیمار در قایق و گفت هیچ هشدار.

“من فکر می کنم که آنها اجازه دهید ما به پایین” گفت: لایحه Beerens سیدنی مردی که آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستان در روز او دلپذیر است.

“من صادقانه بر این باورند که آنها [کشتی کروز مدیریت] می دانستند چه می گذرد و آنها فقط می خواستند ما را خاموش قایق,” او گفت: Australian Broadcasting Corporation.

زن و شوهر مسن Rona و مایکل Doubrin گفت: آنها تا به حال علائم نسبت به پایان کروز اما تا به حال نشده است نگران از آنجا که آنها تا به حال گفته شده به عمل اجتماعی فاصله.

“مردم به رفتن به استخر ما دروغ گفتن در آفتاب خوردن در اتاق ناهار خوری, رقص, دیدن, نشان می دهد,” Ms Doubrin گفت: Daily Mail, استرالیا است.

“ما را جدا خودمان در داخل کابین اگر ما می خواهم شناخته شده است. ما نه بهار جوجه – ما در معرض خطر.”

آنچه رخ داده در سیدنی ؟

پس از 11 روز سفر کشتی به شهر بازگشت قبل از طلوع آفتاب, برش های کوتاه خود را نهایی نیوزیلند پا به این کشور اعلام کرد که ممنوعیت سفر.

در آن زمان با توجه به NSW سلامت حدود ده ها مسافر گزارش شده احساس ناخوشی و آنها تا به حال سواب گرفته شده برای Covid-19. یک آمبولانس در زمان یک مسافر به بیمارستان. (زن سالخورده در 70s, درگذشت, مقامات گفت.)

اما دیگر مسافران در هیئت مدیره گفته بودند از این. در عوض هزاران نفر در جریان خاموش کردن قایق در دایره اسکله فقط سراسر از خانه اپرای سیدنی. شلوغ منطقه منجر به طور مستقیم به مرکز شهر با لینک های حمل و نقل به فرودگاه و بیرونی حومه.

پنج روز زودتر به استرالیا شروع سفارش هر کسی از بازگشت از خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز یک بخشنامه که اعمال شده به مسافران کروز.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما روبی شاهزاده مسافران نمی شد به نمایش در آمد و شد unmonitored زمانی که آنها در سمت چپ کشتی. حدود یک سوم شد و مسافران بین المللی – به آنها گفته شد آنها می توانند خارج از کشور سفر بلافاصله و یا خود منزوی در سیدنی برای دو هفته.

“آنها حتی گفت شما می توانید یک قطار صفحه اصلی” گفت: Ms McCafferty.

نیو ساوت ولز بهداشت مقامات گفته اند که آنها به دنبال دستورالعمل کشوری که اجازه می دهد تا مسافران به پیاده اگر این مسیر در نظر گرفته شده است “کم خطر”. روبی شاهزاده خانم داده شد که وضعیت به دلیل آن را به حال شده است به نیوزیلند.

یک روز پس از کشتی لنگر انداخت مقامات نشان داد اولین مورد از Covid-19 تایید سه نفر که تا به حال شده است در هیئت مدیره و دو مسافر و خدمه عضو.

این باعث تقلا برای پیگیری کردن هر کس دیگری که تا به حال شده است در هیئت مدیره.

و حداقل 21 از 48 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت در روز دوشنبه پیدا شد در دیگر کشورهای استرالیا. سه شنبه تعداد کل موارد مربوط به کشتی های صعود کرده به 133.

چگونه این اتفاق می افتد ؟

آن است که به سختی اولین کشتی کروز برای دیدن عفونت – الماس شاهزاده خانم نیز توسط Princess Cruises, درو جهانی تمرکز در فوریه. مسافران آن بودند قرنطینه برای تقریبا یک ماه در سواحل ژاپن قبل از عودت. بیش از 600 نفر در ارتباط بودند به کشتی.

دولتها در استرالیا ایالتی و فدرال در سطح اشاره کرد و سرزنش در هر یک از دیگر. شاهزاده Cruises گفته است که به دنبال دستورالعمل های رسمی.

روز شنبه روزنامه استرالیایی گزارش داد که کشتی وارد شده 158 بیمار مسافران قبلی آن سفر به نیوزیلند. نه نفر مورد آزمایش قرار گرفتند به محض ورود در سیدنی در روز 8 مارس – و آزمون نتایج برگشتم منفی است. اما دو مسافر از این سفر را متذکر شد که آزمایش مثبت پس از پرواز خانه به داروین.

NSW بندر و مقامات بهداشتی کاهش یافته است به پاسخ به بی بی سی سوال در مورد این گزارش ها.

آنچه را که مقامات گفت ؟

روز دوشنبه نخست وزیر اسکات موریسون توصیف اشتباه به عنوان مسئولیت از مقامات وزارت امور خارجه ،

NSW وزیر بهداشت براد Hazzard خبرنگاران گفت: “با بهره از آنچه که ما در حال حاضر می دانم… من می خواهم که گفت:” شاید ما باید آنها را نگه دارید در کشتی.'”

اما او را رد کرد کانبرا اتهاماتی که مقامات دولت تا به حال به درستی بررسی کشتی های کروز پس از ورود.

“نیو ساوت ولز است که در واقع بالاتر از آنچه دستورالعمل کشوری هستند” گفت: آقای Hazzard.

مقامات بهداشتی دولت تاکید کرد آنها در حال اجرا و ارزیابی “فراتر از مورد نیاز فدرال” برای 63 کشتی که وارد بندر از اواسط فوریه.

دیگران اشاره کرد که در حالی که کانبرا بود به تصویب ممنوعیت ورود کشتی های کروز آن اجازه داده شده بود از جمله چهار روبی شاهزاده معاف باشند.

چهار کشتی کروز دیگر به سیدنی مرتبط شده اند به تایید Covid-19 موارد است. تشویق می کردند دریاها کشتی که لنگر انداخت در سیدنی یک روز قبل از روبی شاهزاده دیده است پنج تست مثبت.

مقامات بهداشتی می گویند بیماران آلوده هستند در انزوا و یا در بیمارستان است. همه مسافران گفته شده به قرنطینه خود را.

در پی روبی شاهزاده سرهم بندی کردن غرب استرالیا روز دوشنبه سوال که در آن اجازه می دهد کروز کشتی به اسکله وجود دارد. اروپا کشتی Magnifica حمل از 1700 مسافر – حدود 250 نفر از آنها گزارش شده است به بیماری های تنفسی.

آن اجازه داده شد به حوض در روز سه شنبه به سوخت گیری, اما همه در هیئت مدیره بودند ممنوع از پیاده.

برتر خوانده شده را علامت McGowan حال تاکید کرد: “من نمی خواهد اجازه می دهد آنچه رخ داده در سیدنی اتفاق می افتد در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>