اخبار پر است از گزارش افراد جوان گرفته شده توسط Covid-19. در روز یکشنبه 18 ساله بود در میان بیشتر از 37 نفر که فوت در بریتانیا. در غرب میدلندز 36 ساله و مادر سه بر یک در یک وضعیت بحرانی است.

و در روز دوشنبه Dr Rosena Allin-Khan, لندن, دکتر و کارگر MP صادر فوری درخواست به جوان به رفتار مسئولانه است.

“برخی از بیماران بدحال که ما تا به حال در این بخش به تازگی جوان شده اند,” او گفت ، “ما بیمارانی که در 30s خود را و اوایل 40s که قبلا مناسب و خوبی است که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه و مبارزه برای زندگی خود را.”

این یک هشدار تکرار توسط Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO). “شما شکست ناپذیر نیست” او گفت: افراد جوان است. “این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته ها و یا حتی کشتن شما… افراد زیر 50 را تا درصد قابل توجهی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان”.

پس چه خبر است ؟ ما در ابتدا گفته بود که عمدتا قدیمی که در معرض خطر بودند. البته از این بیماری همه گیر در حال تغییر است ؟

زندگی است هرگز ساده به عنوان آن ممکن است در ابتدا به نظر می رسد و نه مرگ است. اما آن را بسیار بعید است که مرگ و میر مشخصات Covid-19 تغییر. آن را کاملا امکان پذیر است برای Covid-19 به هر دو یک “بیماری پیر” و برای تعداد بسیار زیادی از افراد جوان برای مردن.

خبر خوب برای جوانان است که این قطعا نه یک تکرار از سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که آمار سازنده ترین گروه های سنی سخت ترین.

یک مطالعه از اولین 44,000 هزار تایید Covid-19 نفر در چین یافت می شود که مرگ و میر نشو و نما در میان بیماران مسن تر. در حالی که تنها 1.8 درصد از 30-یه چیزی درگذشت این افزایش به حدود 13 درصد در میان 50-یه چیزی و 30 درصد در میان 70-79 ساله.

دیگر اقتدار در این است امپریال کالج لندن که مدل سازی اطلاع انگلستان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

آن را پیش بینی کرد که در بریتانیا تنها 0.03 درصد از افراد زیر 30 که قرارداد این ویروس را در مقایسه با ترسناک 9.3 درصد از کسانی که بیش از 80. میزان مرگ و میر صعود در یک منحنی کم عمق تا سن 50 قبل از حرکت به سمت بالا در سرعت.

وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم این “شکل” از این شماره ها اشتباه است. آنها ممکن است افزایش یا کاهش متناسب بسته به موفقیت و یا در غیر این صورت از انگلستان, مستند, اما آنها به احتمال زیاد در حق ballpark را تا آنجا که به سن مربوط است.

اما این نیز درست است که افراد جوان در امان نیستند و وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و میر.

اگر نیمی از جمعیت جهان را به هفت میلیارد جمعیت قوی قرارداد ویروس و آن را می کشد 0.03 درصد از کسانی که زیر 30 تقریبا 500,000 جوان زندگی می کند از دست خواهد رفت در سطح جهان است. معادل رقم در انگلستان به تنهایی می تواند حدود 4,500.

“این جوان در حال رفتن برای مردن خیلی کمتر از پدر و مادر خود خواهد شد و قطعا از پدربزرگ و مادربزرگ خود را اما وجود خواهد داشت قابل توجه مرگ و میر در این گروه سنی” گفت: Paul Hunter, استاد پزشکی در UEA.

این مهم است به یاد داشته باشید که کودکان بسیار جوان ممکن است بیشتر در معرض خطر coronavirus از اول فکر می کردم با توجه به مطالعه منتشر شده توسط آکادمی اطفال آمریکا.

این مطالعه که در نگاه 2,143 بیماران زیر سن 18 در چین یافت نرخ “شدید و بحرانی” بیماری در نوزادان زیر یک بود 10.6 درصد است. این مطالعه همچنین نشان داد که 14 سال از هوبئی استان درگذشت از ویروس.

داده ها از اولین موارد بستری در آمریکا نیز نشان می دهد تعداد بيشتری از افراد جوان هستند که به شدت تحت تاثیر از شاهنشاهی را برآورد پیش بینی شده است.

یک مطالعه از اولین آمریکایی 2500 به بستری توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) نشان داد 20 درصد بین سنین 20 و 44. همان گروه سنی اختصاص 12 درصد از مراقبت های ویژه بیماران است.

آن مشخص نیست اما این احتمال وجود دارد این نسبت را به خط با شاهی تخمین می زند که این بیماری پیشرفت می کند. شرایطی که سرکوب سیستم ایمنی بدن شما و یا باعث آسیب ریه قرار دادن مردم در خطر بسیار بیشتری بدون توجه به آنچه سن خود را. آن است که جوان مردم از این گروه که به احتمال زیاد به توضیح بسیاری از ورود زود هنگام در بيمارستان است.

“تمایزی میان جوان و سالم” یادداشت پروفسور شکارچی.

وجود دارد یکی دیگر از عوامل مهم برای جوان به نظر: آنها به شکل مستقیم در حوادث است که نیاز به مراقبت های ویژه درمان – چیزی است که رفتن به بسیار محدود عرضه بیش از چند ماه آینده. فکر می کنم دارویی و نقدی, موتور حوادث و آسیب های ورزشی.

روز یکشنبه یک مرد جوان در زمان استفاده از لندن خیابان های خالی و رفت به تمرین پارکور. رسانه های اسیر, تصاویر دراماتیک از او جهش بین ساختمان ها.

آن نگاه سرد اما پارکور خطرناک است در بهترین زمان. به انجام آن در حال حاضر است که نه تنها خودخواه اما کاملا مستحق یک جایزه داروین.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im